ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


АБДОМІНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ЖИВОТА)

Абдомінопластика — це хірургічна операція, під час якої видаляють надлишок шкіри та жирової клітковини в ділянці живота. Необхідність проведення цієї операції виникає, коли виражені жирові відкладення розтягують шкіру настільки, що навіть після видалення жиру вона не набуває початкової форми. Також пластика живота призначається, якщо пацієнт швидко схуднув на 10–15 кг. У разі втрати великих обсягів жирової маси шкірні клапті формують складки, які можна видалити лише за допомогою хірургічного втручання. Після вагітності шкіра передньої черевної стінки нерідко стає в’ялою, відвислою, втрачає еластичність, що може призводити до необхідності проведення хірургічної корекції. Відвисання шкіри, крім естетичного дефекту, може спричинити появу попрілостей, а також дає велике навантаження на хребет.

Абдомінопластика у клініці LaserOne фото №1

Як проводиться абдомінопластика

Абдомінопластика триває від 1,5 до 2,5 годин та проводиться під загальним наркозом. Залежно від ступеня вираженості жирових депозитів, пластика живота виконується одночасно з ліпосакцією або ж у два етапи: на першому етапі видаляється надлишкова жирова тканина, а на другому — висічення відвислої шкіри.

Попередньо хірург наносить розмітку, за якою згодом видаляє надлишкову шкіру. Залежно від показань, операція може проводитися з пластикою пупкового кільця або без неї (мініабдомінопластика). Потім виконується висічення шкірного клаптя й жирової клітковини з наступним натягуванням шкіри.

Післяопераційний період

Безпосередньо після операції пацієнта можуть злегка турбувати болісні відчуття в животі, але за умови нормального загоєння вони швидко проходять. Впродовж кількох тижнів доведеться носити компресійну білизну, яка буде підтримувати нову форму живота. Після зняття цієї білизни ви зможете повноцінно насолодитися результатом.

Також важливо врахувати, що після підтяжки шкіри живота протягом кількох місяців слід обмежувати фізичні навантаження.

Протипоказання

  • Вагітність та період годування груддю
  • Порушення процесу згортання крові
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Гостра серцево-судинна патологія
  • Онкологічне захворювання

У центрі лазерної медицини «LaserOne» працюють тільки досвідчені пластичні хірурги, які допоможуть повернути вам гарне та здорове тіло!

Фото матеріали

Ціни на абдомінопластику

Абдомінопластика – І категорія 50000
Абдомінопластика - ІІ категорія 70000
Абдомінопластика - ІІІ категорія 90000
Загальний наркоз від 6000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
АБДОМІНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ЖИВОТА)
| 28 Вересня 2021

3 года назад я весил 124 кг, похудел до 95 кг. Всё бы хорошо, но растянутая кожа на животе обвисла сильно. Ни спорт ни массажи не помогли подтянуть. Начал рыться в интернете, читать, как можно решить эту проблему. Наткнулся на отзывы про Вадима Викторовича Замкового и его работы по абдоминопластике. Так мы в скором времени и решили с доктором этот вопрос. Наконец-то избавился от лишней кожи и теперь всё отлично. Рекомендую, классный специалист!