ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Видалення родимок лазером

Що таке родимка

Родимки (або невуси) — це різні за формою та розмірами доброякісні утворення на шкірі, які можуть бути вродженими або з’являтися протягом життя. Такі утворення є практично у всіх людей. У більшості випадків родимки безпечні, проте існують ризики переродження невуса у злоякісну пухлину — меланому. Травмування родимки, часте тертя об одяг підвищує такий ризик. Крім того, утворення на відкритих ділянках шкіри можуть сприйматися як косметичний дефект та викликати дискомфорт у пацієнтів. Провести ретельне обстеження та видалити родимку у Києві можна амбулаторно за один візит до клініки «LaserOne».

Безпечні для здоров’я родимки бувають різних форм, розмірів та забарвлення (тілесного, відтінків коричневого, червоного та майже чорного). Дерматологи рекомендують самостійно спостерігати за станом родимок та, виявивши ознаки, які можуть свідчити про переродження невуса у злоякісне утворення, одразу звертатися за консультацією до лікаря, який підбере оптимальне лікування. Серед таких ознак — зміна кольору, несиметричність форми, будь-які зміни ділянки шкіри навколо невуса. Також слід якомога швидше звернутися до фахівця, коли родимка збільшилася, набрякла, почала лущитися чи кровоточити.

Як відбувається видалення родимок лазером у клініці «LaserOne»?

 1. Візит до дерматолога на консультацію та діагностику. Лікар ретельно обстежує невуси, зокрема, з допомогою дерматоскопа. Такий метод дозволяє детально вивчити родимку без найменших ушкоджень її структури.
 2. Постановка діагнозу. Якщо родимка доброякісна й у дерматолога не виникне сумнівів щодо можливості її видалення, прибрати утворення можна відразу або запланувати маніпуляцію на зручні для Вас дату та час. За наявності підозр щодо злоякісності родимки лікар направить пацієнта на консультацію до онкологічної клініки.
 3. Видалення родимки лазером. Лікар налаштовує необхідні параметри лазерного обладнання індивідуально, відповідно до особливостей кожної процедури та пацієнта. Найтонший промінь лазера проникає на запрограмовану глибину й прицільно впливає на задану площу. Прилеглі тканини при цьому залишаються не травмованими.
 4. У деяких випадках дерматолог передає видалений матеріал на гістологічне дослідження.

Використання лазерних технологій та професіоналізм наших лікарів дозволять Вам позбутися родимок швидко, безпечно та цілком безболісно. Для видалення невусів хірурги використовують сучасний СО2 лазер SmartXide DOT (DEKA, Італія).

Показання до проведення процедури

 • Естетична непривабливість утворення
 • Локалізація в місцях, що постійно піддаються тертю (об одяг, взуття, ручки сумок)

Переваги

 • Швидке відновлення тканин шкіри
 • Мінімальні болісні відчуття, які легко усуває місцева анестезія
 • Відсутність кровотечі — лазерний промінь припікає кровоносні судини
 • Цілковита стерильність процедури

Протипоказання

 • Інфекційні захворювання в активній фазі
 • Період вагітності та лактації
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
 • Онкологічні захворювання

Ціни на лазерне видалення родимок

До 5 мм діаметр (1 од.) 500
6-9 мм діаметр (1 од.) 800
Більше 9 мм діаметр (1 од.) 1000
Гістологія 800
Анестезія 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Видалення родимок лазером
| 06 Вересня 2021

Удаляла неделю назад родинки в клинике, очень много было по телу маленьких бесящих. Удобно, что за один визит можно сразу штук 30 удалить и не бегать несколько раз. Квалифицированный доктор Каролина сделала всё так быстро и аккуратно, что я и опомниться не успела. Спасибо за красивую кожу.

Видалення родимок лазером
| 29 Вересня 2017

Приходил на удаление родинки на руке, хороший лазер, нет следов и шрамов. До этого было удаление такое же в другой клинике – была целая рана. Здесь все сделали аккуратно и красиво. Спасибо.