ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ШРАМІВ І РУБЦІВ

Внаслідок будь-якої хірургічної операції, травми чи опіку на тілі утворюються рубці. Цей косметичний дефект завдає чимало турбот, особливо, якщо розташовується на відкритих частинах тіла. Ідеться, зокрема, про рубці на обличчі після вугрової хвороби, постакне.

Як здійснюють процедуру лазерного видалення шрамів і рубців

У клініці «LaserOne» рубці видаляють за допомогою фракційного шліфування на апараті SmartXide DOT (DEKA, Італія). Лазерний промінь завтовшки 120 мкм створює в рубцевій тканині мікроперфорації за всією глибиною рубця. У цих місцях рубець практично руйнується. Зі здорових тканин, що його оточують, проростають молоді клітини шкіри, які поступово заміщують рубцеву тканину. Після загоєння мікрокірочок на поверхні рубця сеанс фракційного шліфування повторюють. Багаторазові повторення фракційного лазерного шліфування роблять рубець м’яким та еластичним, таким, що не деформує шкіру. За кольором рубець стає близьким до тону шкіри, за рельєфом — починає збігатися з рівнем шкіри: глибокі борозни підіймають своє дно, а ті, які виступають над поверхнею шкіри, стають пласкими. Ця технологія дозволяє ефективно лікувати будь-які види рубців, у тому числі гіпертрофічні, атрофічні, келоїдні, рубці після акне.

Тривалість процедури

Процедура видалення рубців триває 10–20 хвилин, її можуть виконувати під місцевим знеболюванням (застосовують анестезуючий крем). Після здійснення процедури на місці рубця утворюється кірочка, яка самостійно відлущується протягом 5–7 днів.

Рекомендований курс

Кількість процедур підбирають індивідуально з урахуванням виду та розміру рубця. Стандартний курс становить від 4 до 6 сеансів. Протягом 3 днів після процедури не рекомендується протирати оброблену поверхню шкіри засобами, що містять спирт, а також відвідувати сауну, басейн, спортзал.

Переваги

  • Безболісність процедури
  • Можливість роботи з усіма видами рубців будь-якої локалізації (нормотрофічні, атрофічні, гіпертрофічні, келоїдні, рубці постакне)
  • Застосовують незалежно від типу шкіри
  • Суворо дозований вплив на будь-яку глибину рубця
  • Прилеглі тканини залишаються неушкодженими

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Онкологічні захворювання шкіри
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Захворювання системи крові
  • Засмагла шкіра

Фото матеріали

Ціни на лазерне лікування шрамів та рубців

Лазерне лікування шрамів та рубців, 1 спалах (2х2 см) 300
Лазерне лікування шрамів та рубців, 1 зона (10х10 см) 1500
Анестезія 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ШРАМІВ І РУБЦІВ
| 19 Грудня 2021

Хочу оставить положительный отзыв. Мы с женой проходили курс лазерной шлифовки у специалиста Аллы, только мне для удаления рубцов постакне, а жене для разглаживания морщин и от пигментации. Очень довольны, что не только избавились от проблем, но и улучшили состояние кожи в целом. Жена решила, что осенью повторит курс для закрепления результата и поддержания кожи лица и шеи в хорошем состоянии. Благодарны специалисту Алле Владимировне.