ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — це високоефективна процедура видалення небажаного волосся за допомогою лазерної енергії. Головною відмінністю цього виду епіляції від інших популярних методів є спрямований вплив лазерного променя на волосяну цибулину. Тож ризик пошкодження навколишніх тканин повністю відсутній.

Лазерна епіляція у клініці LaserOne фото №1Лазерне обладнання для епіляції

Медичний центр «LaserOne» проводить процедури лазерної епіляції в Києві на інноваційному мультифункціональному обладнанні SYNCHRO REPLA:Y (DEKA, Італія), що поєднує олександритовий та неодимовий лазери. Ця система ефективно працює з усіма типами волосся та шкіри. Завдяки охолоджувальному комплексу лазера процес епіляції практично безболісний, пацієнти можуть відчути лише незначне поколювання. Для проведення процедури у делікатних ділянках (бікіні, обличчя) можуть додатково наноситися анестезуючі препарати.

Рекомендована кількість процедур

Індивідуально підібраний курс лазерної епіляції дає змогу розв’язати проблему появи небажаного волосся на тривалий період. Після першого сеансу швидкість росту волосся на обробленій ділянці значно скорочується, а для досягнення максимального ефекту лікар рекомендує пройти 5–8 процедур. Точна кількість встановлюється персонально для кожного пацієнта, враховуючи обрану ділянку, особливості організму та гормональний фон. Під час першої процедури лікар впливає на волосяні цибулини, які перебувають у фазі активного росту. Тимчасовий інтервал між першим, другим та третім сеансом має становити приблизно чотири тижні, подальші сеанси лазерної епіляції проводяться через шість тижнів.

Міфи про лазерну епіляцію

Незважаючи на ефективність та безпеку процедури, яку проводять кваліфіковані лікарі, є чимало міфів про лазерне видалення волосся, зокрема:

 • «Лазер — це шкідливо для здоров’я». У нашій клініці використовуються сучасні лазерні апарати, які ультраточно налаштовуються для дії лише на обраній ділянці шкіри. Під час сеансу найтонший промінь потрапляє на задану глибину й впливає тільки на волосяні фолікули. Тож здоров’я пацієнта у безпеці.
 • «Після впливу на волосся лазером лишаються рубці». Рубці можуть стати наслідком епіляції, під час якої порушується цілісність покриву шкіри (як у разі електроепіляції). Під час обробки лазером шкіра не ушкоджується, отже рубцювання неможливе.
 • «Підвищується ризик розвитку врослих волосків. Врослі волоски також характерні для інших видів позбавлення від небажаного волосся. За частого гоління, епіляції воском або пастами для шугарінгу верхній шар шкіри стає грубішим через часту дію, а товщина волосків зменшується. Як результат, волосся не здатне прорости крізь шкіру, що огрубіла. Лазер не діє на шкіру і не призводить до її огрубіння, крім того, лазерна епіляція рекомендується, коли є схильність до вростання волосся.
 • «Лазер провокує розвиток новоутворень шкіри». Онкогенний ризик мають ультрафіолетові світлові хвилі, які повністю відсутні в спектрі випромінювання лазерного апарата.

Як проходить процедура

Перед кожним сеансом лікар налаштовує лазерне обладнання з урахуванням особливостей конкретного пацієнта та ділянки, яку потрібно обробити. Прицільно спрямований промінь лазера руйнує волоски та волосяні цибулини, які перебувають у фазі активного росту. Процедура практично безболісна для пацієнта. Наше лазерне обладнання оснащене спеціальною охолоджувальною насадкою, яка перешкоджає появі неприємних відчуттів. Однак для пацієнтів із підвищеною чутливістю лікар може порадити застосування аплікаційної анестезії. Залежно від обраної ділянки, на один сеанс потрібно від 10 хвилин (наприклад, для пахвової ділянки) до 40 хвилин (для обробки ніг повністю). За бажанням пацієнта за одне відвідування клініки можна провести лазерну епіляцію кількох обраних ділянок. Безпека лазерної епіляції дає змогу проводити процедуру видалення волосся на будь-яких ділянках тіла, але робота з кожною з них має свої особливості. Від вибору ділянки залежить вартість лазерної епіляції.

Показання до проведення процедури

 • Для якісної епіляції довжина волосся має становити 1–2 мм, для цього за кілька днів до процедури необхідно поголити ділянку, що обробляється.
 • Не видаляти волосся іншими методами (воском, пінцетом, електроепіляторами) протягом місяця до проведення першої процедури лазерної епіляції.

Переваги

 • Відсутність болю під час проведення процедури
 • Видалення різних типів волосся (темне, світле, пушкове волосся)
 • Робота з будь-яким типом шкіри
 • Відсутність пошкодження шкіри
 • Вбудована система охолодження оброблюваної ділянки
 • Відсутність подразнень на шкірі
 • Можливість проведення епіляції у будь-яку пору року
 • Висока ефективність
 • Збереження результату на багато років

Протипоказання

 • Вагітність та лактація
 • Наявність герпесвірусної інфекції
 • Злоякісні новоутворення шкіри
 • Епіляція олександритовим лазером не проводиться на засмаглій та темній шкірі

Рекомендації після процедури

 • 1–2 дні обробляти ділянку протизапальним кремом
 • Два тижні не засмагати, не відвідувати сауни та солярії
 • Застосовувати сонцезахисний крем протягом 14 днів
 • Декілька днів не приймати гарячий душ
 • 2–3 дні уникати активних занять спортом

Чому лазерну епіляцію потрібно робити у нашій клініці?

 • Наші лікарі використовують найсучасніше лазерне обладнання компанії DEKA (Італія)
 • Лазерний апарат проходить регулярне обслуговування в офіційного представника виробника
 • Усі наші лазери мають сертифікацію в Україні та країнах ЄС, що гарантує їхню безпеку та ефективність для пацієнта
 • Усі процедури проводяться тільки лікарями-дерматологами, які мають спеціальну підготовку у сфері апаратної косметології
 • Олександритовий лазер забезпечує миттєве видалення волосся
 • Неодимовий лазер дає змогу проводити епіляцію навіть на засмаглій або темній шкірі
 • Наша клініка розташована у центрі Києва поряд зі станцією метро «Печерська»
 • Адміністратори забезпечать вам приємне та комфортне перебування у нашому центрі лазерної медицини

З особливостями проведення епіляції на різних типах лазерів можна ознайомитись тут: лазерна епіляція олександритовим лазером та лазерна епіляція неодимовим лазером. На консультації наші фахівці підберуть оптимальний тип лазера та його параметри, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей (ступінь засмаги, тип шкіри, колір волосся та його локалізація).

Найпопулярнішими ділянками для лазерної епіляції у нашій клініці є: епіляція пахв, епіляція зони бікіні, епіляція ніг, епіляція верхньої губи, епіляція обличчя, епіляція рук. Ми зробимо все, щоб процедура пройшла для вас безпечно, ефективно та комфортно!

Фото матеріали

Відео матеріали

Видео: Лазерная эпиляция.
Видео: Лазерная эпиляция в программе СТБ.

Ціни на лазерну епіляцію

Обличчя 900
Верхня губа 350
Підборіддя 350
Щоки 350
Брови 300
Скроні 300
Потилиця 350
Лоб 350
Вуха 200
Вуха 350
Розгорнути прайс-лист Згорнути прайс-лист

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна епіляція
| 12 Січня 2022

Открыл для себя лазерную эпиляцию по совету девушки. Прохожу курс в данный момент на александритовом лазере, делаю несколько зон. Основным моментом для меня было избавиться от волос на шее и на плечах. Результатом доволен. Спасибо.

Лазерна епіляція
| 25 Травня 2021

К пляжному сезону с сестрой уже готовы. Как же классно, что кожа гладкая везде, нет раздражений и вросших волос. Бритвенный станок вообще закинула в дальний ящик. Здесь самое главное отходить весь курс без пропусков – и будет вам счастье! Спасибо доктору Алле Владимировне за максимально комфортные и безболезненные сеансы

Лазерна епіляція
| 03 Вересня 2020

хочу написать отзыв об эпиляции, так как я до этого много раз делала такую процедуру в других клиниках и на других участках тела, и это всегда было очень и очень больно для меня. обычно за день до своей записи я даже спала плохо, зная что мне предстоит. И как я жалею что не узнала о вас раньше! принципиально другие ощущения, приятный холод и вообще без боли! советую всем у кого нежная кожа

Більше відгуків

Питання та відповіді

Чи болюча лазерна епіляція і чому?

Завдяки застосуванню сучасної системи охолодження лазерна епіляція практично безболісна.

Як довго зберігається ефект? Скільки потрібно робити процедур?

Для досягнення тривалого ефекту зазвичай достатньо 5–7 сеансів. Результат зберігається протягом багатьох років.

Коли ліпше робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна робити будь-якої пори року. Однак, слід пам'ятати, що після сеансу не рекомендується засмагати або відвідувати солярій.

Чи потрібно відрощувати волосся для лазерної епіляції?

Для проведення епіляції потрібно, щоб волосся мало довжину 1–2 мм. Тому за 2–3 дні до сеансу необхідно поголити волосся у зоні епіляції.

З якого віку можна робити лазерну епіляцію?

Лазерну епіляцію можна проводити пацієнтам із 18-річного віку.

Чи можна робити лазерну епіляцію під час вагітності?

Вагітним проведення лазерної епіляції протипоказане.

Чи можна робити лазерну епіляцію за наявності варикозу?

Можна.

Чим лазерна епіляція відрізняється від фотоепіляції?

Під час проведення лазерної епіляції лазерний промінь впливає безпосередньо на волосяну цибулину. Під час проведення фотоепіляції відбувається пошкодження тільки самої волосини. Тому ефективність фотоепіляції набагато нижча.

Як доглядати за шкірою після епіляції?

У літній період необхідно обробляти шкіру зволожувальним кремом із SPF 50 та вище.

Корисні статті

Лазерна епіляція влітку

На відміну від депіляції волосся, процедура епіляції дозволяє позбутися дратівливих волосків раз і назавжди, оскільки при цьому повністю руйнуються волосяні фолікули. Одним із найефективніших та безболісних, а тому й популярних методів епіляції є лазерний.

Детальніше

​​Порівняння лазерів для епіляції

Скільки існує людство, стільки ж воно бореться (переважно, прекрасна його половина), з небажаним волоссям. І лише з появою лазерної епіляції з’явилася можливість зробити цей процес ефективним, безпечним та практично безболісним. Для епіляції розроблено кілька типів лазерів:

 • Рубіновий
 • Діодний
 • Олександритовий
 • Неодимовий
Детальніше