ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна ліпосакція колін

У багатьох, навіть дуже струнких, людей в зоні колін є жирові відкладення. Вони можуть розташовуватися не лише на внутрішній, а й на зовнішній поверхні. Такі місця називають жировими пастками, оскільки, на жаль, позбутися зайвих об’ємів на внутрішній частині колін за допомогою стандартних методів (дієтичного харчування, фізичних навантажень, масажів) практично неможливо. Тож щойно лазерний ліполіз колін в Україні став доступним, ця послуга набула неабиякої популярності. Нині, за відсутності протипоказань, можна швидко та без негативних наслідків позбутися зайвого жиру.

Особливості лазерної ліпосакції колін

Лазерну ліпосакцію колін у Києві здійснюють у медичному центрі «LaserOne». Процедура триває близько години та розпочинається з місцевої анестезії за допомогою безпечних препаратів. Після них не потрібно довго відновлюватися, немає слабкості, нудоти, головного болю.

Як виконують процедуру

Кваліфікований лікар через канюлю вводить у тіло оптичне лазерне волокно. Через нього відбувається вплив на жирову тканину. Пошкоджені жирові клітини самостійно руйнуються протягом декількох тижнів. Крім того, спостерігається ліфтинговий ефект внаслідок посиленого вироблення білкового «каркасу» шкіри — колагену. При цьому така операція має свої нюанси. Необхідно, щоб хірург мав достатній досвід і зміг видалити жир на колінах так, аби вони не набули асиметричного вигляду. Практично у всіх випадках жирові клітини спочатку розташовані нерівномірно, й лише кваліфікований і досвідчений лікар зможе не просто видалити зайве, а й створити привабливі контури.

Післяопераційний період

Ліпосакція колін вразить кожну людину, яка давно мріяла позбутися надлишкового жиру в цій ділянці. Аби досягти максимального ефекту, достатньо зачекати 2–3 місяці. Проколи від процедури загоюються дуже швидко, вже за кілька днів можна повернутися до звичної життєдіяльності.

Щоб повноцінно відновитися, обов’язково слід носити компресійну білизну протягом періоду, визначеного лікарем.

Протипоказання

  • Гостра стадія будь-яких захворювань
  • Порушення роботи серцево-судинної системи
  • Тяжкі захворювання нирок, печінки
  • Онкологія
  • Знижене згортання крові
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації

Вас також можуть зацікавити такі процедури:  ліпосакція животаліпосакція підборіддяліпосакція стегон.

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна ліпосакція колін
| 14 Лютого 2019

Здравствуйте, я хочу поделиться очень приятным опытом проведения лазерного липолиза коленей. Эта процедура просто нереальная! Она помогла мне получить красивый контур и стройные ноги! Без боли и без мучений абсолютно) Всем у кого есть подобная проблема очень рекомендую обратиться в эту клинику, прекрасный результат по адекватной цене!)

Лазерна ліпосакція колін
| 28 Серпня 2018

Здравствуйте, хочу поблагодарить Дмитрия Козлова и весь коллектив клиники Лазерван за прекрасно проделанную работу, доброжелательность и профессионализм. Лазерные технологии на высшем уровне, процедура «липолиз колен» очень эффективная! Спасибо за прекрасно проведенную операцию и за помощь!

Лазерна ліпосакція колін
| 23 Жовтня 2015

Липосакция колен – это супер процедура, реально спасает ситуацию и теперь можно носить юбки в офис! Дмитрий Анатольевич – спасибо за безболезненную процедуру и позитивный настрой!