ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція пахв

Шкіра в області пахв у більшості людей досить чутлива та ніжна, при цьому в цій зоні росте жорстке й товсте волосся. Після його видалення звичними методами (кремами чи бритвою) часто залишаються чорні точки, подразнення, шкіра має недоглянутий вигляд. До того ж багатьох дратує необхідність практично щоденно голитися, оскільки волосся в цій зоні росте дуже швидко.

Про процедуру епіляції пахв

Лазерну епіляцію пахв вважають найбільш популярним, безпечним та ефективним методом видалення волосся в цій зоні. Назавжди позбутися його можна за мінімальну кількість сеансів. Також слід відзначити, що епіляція зони пахв лазером ефективно впорається зі врослим волоссям, яке часто з’являється після воскової епіляції, шугарингу, тривалого використання епілятора.

Послуги лазерної епіляції в Києві за доступною ціною пропонує центр лазерної медицини «LaserOne». У клініці використовують олександритовий і неодимовий лазери від компанії DEKA (Італія).

Підготовка до лазерної епіляції пахв

За декілька днів до процедури необхідно поголити волосся, щоб на момент здійснення сеансу довжина волосків становила 1–2 мм. Також перед виконанням процедури не можна користуватися косметичними маслами та кремами, аби не спровокувати опік.

Вплив лазера на волосся

У процесі епіляції лазерний промінь впливає на меланін — пігмент, розташований у волосяному фолікулі. Він при цьому нагрівається та руйнується завдяки явищу фототермолізу. Процедура цілком безпечна, оскільки промінь проникає в шкіру лише на кілька міліметрів і не ушкоджує внутрішні органи. Процес практично безболісний і добре переноситься.

Рекомендації після процедури

Протягом певного часу після епіляції шкіра в зоні пахв може бути трішки червонуватою. Аби «заспокоїти» шкіру, використовують зволожуючі та охолоджуючі креми. Не рекомендовано відвідувати басейни, сауни, купатися у відкритих водоймах. Лазерну епіляцію здійснюють в кілька сеансів, між якими є досить великі проміжки часу. Ефект буде помітний вже після першої процедури!

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію пахв

Пахвові області 550