ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Збільшення грудей (мамопластика)

Нині збільшення грудей є однією з найпопулярніших пластичних операцій у світі. Більшість жінок погоджуються на хірургічне втручання через бажання стати більш упевненими у собі або слідувати модним тенденціям ідеальної фігури. Слід визнати, що основними мотивами до проведення операції мають бути об’єктивні причини. Найчастіше це набуті чи вроджені зміни форми грудей внаслідок вираженої асиметрії, нестачі об’єму, вікових змін, після годування дитини, різкої втрати ваги та інших чинників у житті жінки.

Збільшення грудей (мамопластика) у клініці LaserOne фото №1Індивідуальні особливості та мамопластика

Збільшення молочних залоз (мамопластика) дає змогу надати грудям природної, красивої форми, підвищити самооцінку та поліпшити якість життя. Контур грудей визначається формою грудної клітки, ступенем розвитку та формою м’язів, товщиною шару жиру безпосередньо під шкірою і в самих грудях, станом зв’язкового апарата, що підтримує груди, і, нарешті, властивостями шкіри, які змінюються внаслідок коливань ваги, прийому гормонів, інсоляції тощо. Після вагітності чи різкої зміни ваги підтримувальні зв’язки розтягуються, стоншуються. У пацієнток, які зважилися на збільшення грудей, часто відзначається їх опущення (птоз). Крім того, у грудях жінок до 37–40 років щільна тканина (залізиста) переважає над жировою, а з віком обсяг жиру наростає і груди стають м’якшими.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Пластика грудей проводиться тільки після консультації пластичного хірурга та потребує певної підготовки, що займає 1–3 дні. Пацієнтка у цей час має пройти призначені лікарем обстеження: здати аналізи крові для отримання загальної картини стану здоров’я, виконати УЗД грудей та ЕКГ.

Збільшення грудей (мамопластика) у клініці LaserOne фото №3

Вибір грудних імплантів

Операція зі збільшення грудей передбачає встановлення силіконових імплантів. Перед втручанням лікар підбирає грудні імпланти, які максимально відповідають побажанням пацієнтки. Під час вибору ендопротезів для збільшення грудей хірург аналізує наявні параметри та стан здоров’я: обхват грудної клітки, пропорції тіла, щільність молочних залоз, їхню початкову форму, наявність травм, стан шкіри. Залежно від особливостей кожної пацієнтки лікар обирає грудні імпланти певної форми та розміру, а також складає план проведення хірургічного втручання.

Види імплантів

У клініці «LaserOne» застосовуються тільки високоякісні імпланти кращих світових виробників. Залежно від завдання, лікар обирає ендопротези, що відрізняються формою, наповнювачем і характеристиками оболонки.

Грудні імпланти бувають круглої, анатомічної (краплеподібної) або ергономічної форми:

 • Круглі — забезпечують найзначніше збільшення об’єму, зокрема у верхній частині молочної залози, і надають грудям кулеподібної форми.
 • Краплеподібні — сприяють формуванню природного контуру, повторюють натуральну форму грудей жінки в положенні стоячи.
 • Ергономічні — виготовлені на круглій основі, водночас дають змогу досягти максимально натурального ефекту збільшення грудей, оскільки їхня форма змінюється залежно від положення тіла.

Сучасні імпланти складаються з силіконового гелю та оболонки. За фактурою розрізняють гладку та текстуровану оболонку. Застосування гладких ендопротезів дає змогу зменшити розмір надрізу та полегшити встановлення, імпланти з шорсткою поверхнею ліпше з’єднуються з навколишніми тканинами.

Де встановлюється імплант

Місце розміщення імплантів визначається індивідуально та залежить від анатомічних особливостей пацієнтки. Є три варіанти їх встановлення для збільшення грудей:

 • Між молочною залозою та грудним м’язом. Може застосовуватись за наявності у пацієнтки достатньої кількості власної тканини.
 • Під фасцією. Грудні імпланти встановлюються під тонким шаром тканини, що покриває м’яз, забезпечуючи поліпшену фіксацію, якщо порівнювати з попереднім варіантом.
 • Під м’язом. Цей метод може допускати розміщення верхньої частини імпланта під великим грудним м’язом, водночас нижня частина розташовується під залізистою тканиною. Є також варіант, коли імплант встановлюється повністю під м’язом.

Види доступу під час пластики грудей

Збільшення грудей (мамопластика) у клініці LaserOne фото №2

Операція збільшення грудей проводиться під загальною анестезією, триває приблизно дві години. Для встановлення імплантів здійснюється розріз у ділянці підгрудної складки, ареоли або пахвової западини. Підгрудний розріз дає змогу встановити грудний імплант будь-яким обраним методом, зберегти функції молочної залози та отримати оптимальний кут огляду під час операції. Слід від втручання малопомітний у природній складці грудей. Розріз у ділянці ареоли дає змогу зробити післяопераційний рубець практично невиразним на тлі пігментованої тканини. Доступ через пахвову западину виконується за допомогою ендоскопічного обладнання, передбачає відсутність рубців у ділянці грудей, проте є більш травматичним.

Післяопераційний період

Після операції для фіксації скоригованих грудей застосовується спеціальна компресійна білизна, а дискомфортні відчуття усуваються знеболювальними препаратами, що призначаються у клініці. Згодом рубець перетвориться на практично непомітну лінію тілесного кольору.

Приблизно місяць пацієнтка має носити компресійну білизну (спеціальний бюстгальтер). Сприймати імплант як стороннє тіло організм перестане лише за кілька тижнів після операції, тож на цей період необхідно обмежити фізичні навантаження. Зміна форми молочних залоз буде помітна одразу ж після операції. Проте повністю переконатися у результативності мамопластики жінка зможе через 4–6 тижнів. За цей час зійде набряк, а довкола встановлених імплантів організм сформує капсулу з фіброзної тканини.

Результат після мамопластики

Фото до та після збільшення грудей демонструють реальні зміни. Груди з імплантами мають чудову форму як у спокої, так і під час змін положення тіла. Коли імплант вдало підібраний за розміром та формою, а операцію проведено технічно правильно, визначити наявність у грудях імплантів та їх «ненатуральність» непрофесіоналу не вдасться.

Переваги клініки «LaserOne»

Клініка «LaserOne» розташована в центрі Києва. Наші кваліфіковані пластичні хірурги допоможуть правильно підібрати вид імпланта відповідно до індивідуальних особливостей та потреб пацієнтки. Під час консультації фахівці дадуть відповіді на всі питання та запропонують оптимальні способи їхнього розв’язання.

Показання до проведення процедури

 • Невеликий розмір грудей
 • Вроджена або набута асиметрія молочних залоз
 • Післяпологове погіршення форми
 • Різке зниження ваги
 • Вікові зміни

Протипоказання

 • Злоякісні новоутворення грудей
 • Інфекційні захворювання у стадії загострення
 • Період вагітності та лактації

Рекомендації перед процедурою

 • За два тижні до операції слід припинити прийом гормональних препаратів. Якщо є необхідність у продовженні курсу лікування, потрібно обов'язково повідомити лікаря
 • Пацієнткам, які палять, варто зменшити кількість сигарет до двох на день або за можливості відмовитися від куріння
 • За тиждень до операції рекомендується припинити вживання алкоголю, мінімізувати жирні, смажені, гострі страви
 • За 12 годин до проведення збільшення грудей пацієнтці необхідно відмовитися від їжі

Відео матеріали

Видео: Увеличение груди (маммопластика)

Ціни на збільшення грудей

Мамопластика – І категорія (без вартості імплантів) 60000
Мамопластика – ІІ категорія (без вартості імплантів) 70000
Мамопластика – ІІІ категорія (без вартості імплантів) 80000
Вартість імплантів круглої форми від 40000
Вартість імплантів краплеподібної (анатомічної) форми від 50000
Загальний наркоз (2 години) 6000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Збільшення грудей (мамопластика)
| 18 Липня 2022

Мене звати Вероніка і я хочу залишити свій відгук про операцію збільшення грудей. Операцію я робила ще до війни у січні місяці, зараз я вже маю стабільний результат))) В мене була не типова ситуація, так як груди мають різну форму і трохи провисли після народження дітей. Висловлюю свою подяку лікарю Замковому Вадиму Вікторовичу, він зміг ідеально підібрати мені імпланти  і навіть не прийшлось робити підтяжку грудей. Я досить емоційна людина, тому навіть розплакалась, коли побачила результат, операція пройшла швидко , реабілітація для мене пройшла легко і лікар сказав, що навіть я зможу також кормити груддю, якщо буду ще планувати вагітність. Дякую лікарю за щиру турботу, медсестрам за догляд за мною після операції. Рекомендую.

Збільшення грудей (мамопластика)
| 09 Листопада 2021

Увеличить грудь я решила внезапно после того, как увидела красивенное декольте своей подруги. Она весной обратилась к Вадиму Викторовичу Замковому и сразу же сделала операцию. Подбирала хирурга очень тщательно, по отзывам и фото работ. А у меня получилось даже круче, чем у подруги! Мне очень понравился доктор изначально на консультации, когда я поняла, что нет цели впарить побольше, но есть цель выслушать пациента, уделить внимание мелочам и обсудить все за и против. Так же меня очень порадовало то что есть индивидуальный подход.  С первых минут моего пребывания в клинике мне было комфортно. Понравилась забота персонала как до так и после операции. Сейчас я потихоньку заживаю, прихожу в форму. Идеально подобран размер импланта, форма груди мне безумно нравится. Очень натурально. Спасибо замечательному человеку и высококлассному хирургу Вадиму Викторовичу за всё!

Збільшення грудей (мамопластика)
| 12 Вересня 2021

Я очень долго хотела сделать маммопластику, но все вокруг меня отговаривали! В итоге наконец решилась и хочу поделиться опытом! Если вам хочется красивую грудь, если есть для этого все возможности, то почему бы и нет? К сожалению, мало женщин, у которых все остается хорошо «до» и «после» беременности, родов и кормления. Из минусов только болевые ощущения (вполне терпимые)  первые пару дней, ограничение в физ нагрузке. Больше ничего! Я очень довольна результатом операции, моя самооценка растет и я становлюсь увереннее в себе. Восхищенные взгляды мужа дают мне понять, что и он не жалеет о «капиталовложении». Теперь я могу носить красивое белье и платья и больше не чувствовать себя в 26 лет девочкой-подростком. Спасибо за вашу работу, Ольга Владимировна!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Як правильно обрати імплант для збільшення грудей?

Вибір імпланта залежить від багатьох чинників: статури, росту та ваги пацієнтки, будови грудної клітки, форми та розміру грудей, наявності або відсутності асиметрії. Підбір імпланта здійснюється під час попередньої консультації. У клініці є демонстраційні імпланти (сайзери), завдяки яким пацієнтка може побачити, як виглядатимуть її груди після операції.

Чим обробляти шви після мамопластики?

Після мамопластики самостійно обробляти шви не потрібно. Хірург сам призначає час перев'язок, які проводяться у клініці.

Коли можна засмагати після пластики грудей?

Засмагати після операції можна не раніше ніж за 2–3 місяці.

Коли можна митись після мамопластики?

Зазвичай приймати душ можна через 5–6 днів після операції.

Чи можна пити алкоголь після мамопластики?

Рекомендується утриматися від вживання алкоголю напередодні операції та в день її проведення.

Чи можна палити після мамопластики?

Небажано, оскільки тютюновий дим уповільнює процеси загоєння післяопераційної рани.

Чому не можна носити бюстгальтер із кісточками після пластики грудей?

Така рекомендація є, оскільки твердий матеріал може травмувати місце розрізу, завдати дискомфорту й уповільнити формування рубців.

Чи потрібно через якийсь час міняти імпланти?

Провідні світові виробники імплантів надають довічну гарантію на свої вироби. Тому заміну імплантів переважно проводять лише тоді, коли пацієнтка хоче збільшити їхній обсяг.

З якого віку можна робити мамопластику?

Подібні операції проводять з 18-річного віку.

Чи потрібна корекція після збільшення грудей?

Це можливо, адже кожен організм унікальний, і не завжди можна передбачити всі нюанси. Велике значення має, чи пацієнтка виконувала всі рекомендації свого лікаря в післяопераційному періоді. За світовою статистикою і за нашими спостереженнями, процедури з корекції становлять 1–2 %.

Корисні статті

Грудні імпланти: що важливо знати жінкам

Отримати бажаний результат після збільшення грудей чи усунення асиметрії молочних залоз можна завдяки правильно підібраним імплантам. Встановлений ендопротез визначає форму та розмір грудей, природність її зовнішнього вигляду. Як знайти підходящий варіант, чи слід планувати заміну імпланту з часом, що потрібно дізнатися про особливості різних видів ендопротезів перед операцією?

Детальніше

Мамопластика: 7 питань про збільшення грудей

Удосконалити форму та збільшити розмір молочних залоз або виправити помітну асиметрію — такі завдання можна швидко вирішити за допомогою встановлення грамотно підібраних імплантів. Збільшення грудей залишається однією з найпоширеніших пластичних операцій: щороку у світі здійснюється понад 1,5 млн таких хірургічних втручань як мамопластика. Чи вплине процедура на спосіб життя пацієнтки, чи виникнуть певні заборони й обмеження та чи потрібно одразу планувати заміну встановлених імплантів?

Детальніше

Реабілітація після мамопластики

Збільшити груди, надати їм більш привабливої ​​форми або скоригувати асиметрію — вирішити такі завдання допоможе пластична операція. Успіх цього втручання залежить не тільки від професіоналізму хірурга та правильно підібраних грудних імплантів. Важлива складова для отримання очікуваного результату — точне дотримання рекомендацій лікаря у період реабілітації. З якими обмеженнями доведеться зіткнутися після збільшення грудей і коли можна повністю повернутись до звичного ритму життя: займатися спортом, засмагати чи літати літаком?

Детальніше

Асиметрія грудей: проблему можна виправити

Незначні відмінності розмірів, форми, висоти лівої і правої грудей, малопомітна невідповідність розмірів або розташування сосків зустрічаються у більшості жінок і відносяться до варіантів норми. Коли асиметрія яскраво виражена, складнощі при виборі білизни та одягу можуть погіршуватись психологічним дискомфортом, проблемами з поставою та нерівномірним навантаженням на хребет, розвитком комплексів, труднощами у спілкуванні та побудові стосунків. Чи можна скоригувати різні за формою чи розміром молочні залози, а не просто замаскувати дефект?

Детальніше