ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція рук

Руки, як і обличчя або шия, належать до відкритих частин тіла, тому кожна людина хоче, щоб вони мали доглянутий та привабливий вигляд. Внаслідок генетичної схильності чи гормональних змін у деяких людей волосяний покрив на верхніх кінцівках дуже виражений. Впоратися з цим допоможе лазерна епіляція рук, яку нині можна назвати найефективнішою процедурою у боротьбі з небажаним волоссям. Від інших методів видалення волосся епіляція верхніх кінцівок лазером відрізняється максимальним ефектом і тривалістю результату.

Де здійснюють епіляцію рук

Послуги лазерної епіляції рук в Києві за доступною вартістю пропонує центр лазерної медицини «LaserOne». Завдяки нашим фахівцям Ви зможете назавжди позбавитися дискомфорту, спричиненого небажаним волоссям, а також відчути справжню гладкість шкіри.

Підготовка до процедури

Перед початком курсу лазерної епіляції протягом певного часу потрібно буде дотримуватися рекомендацій фахівця, що сприятимуть досягненню максимального ефекту. Наприклад, виключити будь-які способи видалення волосся, крім гоління, не відвідувати соляріїв, не засмагати під прямим сонячним промінням.

Як відбувається епіляція рук

Розпочинається процедура з того, що лікар на основі фототипу шкіри та кольору волосся клієнта підбирає оптимальну та ефективну потужність, а потім виконує саму процедуру. Щоб зняти первинне почервоніння після процедури, на шкіру наносять спеціальний зволожуючий крем. Кількість процедур епіляції волосся на руках лазером буде індивідуальною для кожного клієнта. Щоразу інтервал між процедурами збільшується.

Рекомендації після процедури

Після сеансу слід утриматися від гарячої ванни, сауни, купання у відкритих водоймах, певний час не засмагати, використовувати зволожуючі креми.

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Герпетична інфекція
  • Злоякісні новоутворення шкіри
  • Інфекційні захворювання

Ціни на лазерну епіляцію рук

Руки до ліктя 800
Руки повністю 1000
Плечі жіночі 650
Плечі чоловічі 850
Пахвові області 550