ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Омолодження неодимовим лазером

Одним із найефективніших напрямів естетичної медицини нині визнано безопераційну «пластику», здатну у багатьох випадках замінити традиційне хірургічне втручання. Яскравий представник цього напряму — лазерне омолодження шкіри неодимовим лазером, що базується на здатності лазерного променя стимулювати утворення нових колагенових волокон.

Як виконують процедуру

Промінь неодимового лазера проникає крізь верхній шар шкіри, епідерміс, безпосередньо в дерму, внутрішній шар шкіри, та прогріває її. При цьому колаген (білок, який забезпечує еластичність і пружність шкіри), що міститься в клітинах, розігрівається та ущільнюється, а шкіра, відповідно, підтягується. У такий спосіб швидко видаляють дрібні зморшки та помітно підтягують великі. Крім того, дія лазеру запускає в глибинному шарі шкіри процедуру утворення нових колагенових волокон, які забезпечують довготривалий ефект від виконаного підтягування.

Переваги неодимового лазера

У медичному центрі «LaserOne» процедуру здійснюють на апараті SYNCHRO REPLA:Y (DEKA, Італія).

Використання неодимового лазера, у порівнянні з іншими лазерними системами, забезпечує мінімальний за тривалістю вплив, більш довгостроковий ефект та мінімальні терміни реабілітації. Процедуру виконують амбулаторно, з використанням місцевої аплікаційної анестезії.

Небезпеку виникнення будь-яких післяпроцедурних ускладнень мінімізовано. Енергія неодимового лазерного променя в основному поглинається білковими структурами та пігментом оксигемоглобіном, а не меланіном, тому опіки під час омолоджування шкіри виключені.

Особливості омолодження неодимовим лазером

Під час процедури більшість пацієнтів практично не відчувають болю та дискомфорту. Дія лазера разом із нанесенням анестетика та післяпроцедурним доглядом триває максимум пів години. Безпосередньо після процедури в деяких випадках може виникнути легке почервоніння, яке безслідно зникне до наступного дня. Тож ніщо не завадить пацієнтці нанести макіяж і включитися у звичайний робочий ритм.

Показання до проведення процедури

 • Стоншення шкіри та втрата нею пружності
 • Провисання окремих ділянок
 • Пігментація та нерівномірності кольору
 • Поява на шкірі поверхневої судинної сіточки
 • Виникнення нерівностей на поверхні шкіри
 • Постакне

Протипоказання

 • Вагітність, період лактації
 • Гострі та хронічні захворювання у період загострення
 • Пошкодження шкіри
 • Герпетичні висипання
 • Системні захворювання сполучної тканини
 • Захворювання системи крові

Догляд після процедури

Післяпроцедурний догляд практично не відрізняється від звичних косметичних процедур. Обов’язкове застосування зволожуючого крему, який зніме ймовірне легке лущення шкіри, та сонцезахисного засобу, що запобігає виникненню пігментації. Ясна річ, протягом кількох днів, як і після кожної апаратної процедури, слід утриматися від відвідувань лазні та сауни.

Комплексний підхід до омолодження

Фахівці клініки «LaserOne» застосовують лазерне омолодження в комплексі з іншими ефективними методиками, які доповнюють одна одну: мезотерапією, біоревіталізацією тощо. Окрім омолодження неодимовим лазером, у нашій клініці здійснюють фракційне лазерне омолодження за допомогою лазерної системи SmartXideDOT на основі лазера СО2 (DEKA, Італія). Комплексний підхід до омолодження у кожному конкретному випадку гарантує максимально успішний для клієнта результат.

Фото матеріали

Ціни на омолодження неодимовим лазером

Особа 2200
Обличчя, шия, декольте 3200
Область навколо очей (псевдоблефаропластика) 1600
Шия 1300
Декольте 1600
Кисті рук 1300
Анестезія 300