ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Пересадка волосся

Із серйозною естетичною проблемою, втратою волосся на голові, нині стикаються й чоловіки, й жінки. Причиною зазвичай стають вік, спадковість та широкий спектр хронічних захворювань. Пропоновані навіть найвідомішими виробниками дорогі медичні та косметологічні препарати допомагають лише у найлегших випадках. Для лікування алопеції (облисіння), спричиненої травмою чи опіком, такі засоби взагалі не застосовують. Єдиним ефективним способом відновлення волосяного покриву є пересадка волосся із застосуванням передового методу — мікротрансплантації, що забезпечує гарантований позитивний результат.

Пересадка волосся у клініці LaserOne фото №1Особливості процедури

Відновлювальна пересадка рекомендована всім пацієнтам, які зіткнулися з сильним порідінням волосся та облисінням. При цьому слід розуміти, що звернутися за допомогою необхідно якомога раніше. Лікування облисіння методом мікротрансплантації проводять з використанням власного волосся пацієнта. «Донором» буде здорове волосся, що росте на потилиці та на бічних ділянках голови. Пересаджене волосся зростатиме й фізіологічно замінюватиметься новим. Фолікули (корінь волосся разом з прилеглою тканиною) з донорських зон, так званих ділянок постійного волосся, завжди здорові та зберігають свої нормальні анатомо-фізіологічні властивості майже до кінця життя людини. Після пересадки волосся фолікули продовжують функціонувати у звичайному режимі й з них виростає нормальне здорове волосся. Цей феномен і є основою трансплантації — єдиного ефективного способу відновлення волосся під час алопеції.

Як здійснюють пересадку волосся

У нашій клініці пересадку волосся здійснюють за найпередовішою світовою методикою — методом FUE. Одиниця використовуваного для пересадки волосся донорського матеріалу, що складається з одного або декількох волосяних фолікулів, називається трансплантатом волосся або графтом. Під час процедури хірург видобуває кожен графт окремо спеціальним апаратом та пересаджує на нове місце. Після пересадки не відбувається відторгнення графтів, оскільки вони не є чужорідними. Трансплантоване волосся зберігає всі свої природні властивості: колір, структуру, швидкість росту, а також хвилястість, якщо така мала місце до пересадки.

Хоча процедура, яку ми розглядаємо, може тривати кілька годин, вона не схожа на звичну операцію. Під час трансплантації волосся не вдаються до хірургічних розрізів, тож накладати шви не потрібно, відповідно на голові не буде післяопераційних рубців. Мала інвазивність — запорука нетривалого періоду післяопераційної реабілітації. Пророблені хірургом під час процедури мікроотвори оперативно затягуються та самостійно гояться.

Переваги

  • Цілковита безпечність і комфортність процедури для пацієнта
  • Пересадка волосся гарантує стовідсоткове його приживлення
  • Застосування місцевого знеболювання, а не загального наркозу
  • Можливість одномоментно пересадити близько 10–11 тис. волосяних цибулин
  • Приживлення пересадженого волосся протягом 10 днів
  • Відсутність післяопераційної набряклості, гематом та головного болю

Протипоказання

  • Вагітність і лактація
  • Загострення шкірних захворювань волосистої частини голови
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Несприйняття місцевих анестетиків

Фото матеріали

Ціни на пересадку волосся

Трансплантація волосся, 1 графт (менше 1000 графтів) від 37
Трансплантація волосся, 1 графт (більше 1000 графтів) від 26
Наркоз від 6000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Пересадка волосся
| 20 Жовтня 2021

Сделал пересадку волос в клинике Лазерван полгода назад.  Благодарю весь коллектив клиники и отдельно хирурга Гиндич Ольгу Андреевну за высокий профессионализм, слаженную работу и комфорт!

Пересадка волосся
| 09 Листопада 2020

Проблема не густых от природы бровей меня всегда беспокоила. Даже сделала татуаж, но все равно видно редкие волоски. Не думала, что можно делать пересадку волос на бровях. Знакомая посоветовала Ольгу Жигунову как специалиста по данному вопросу. Вот я уже после операции, делали под местной анестезией. Пока всё на стадии заживления, но результат уже виден. Спасибо большое за воплощение давней мечты

Пересадка волосся
| 24 Жовтня 2019

Уже к тридцати годам появились большие залысины на голове. Перепробовав все возможные методы для роста волос, я понял что единственный выход – пересадка волос. Обратился в клинику Лазерван. Консультацию проводила доктор Жигунова Ольга Владимировна. Она сразу определила, сколько графтов мне нужно, объяснила, как будет проходить операция и какой можно ждать результат. Если честно, я не очень верил, что что-то кардинально изменится, но был поражен результатом. Волосы быстро начали расти, а сам я аж помолодел лет на 10! Спасибо большое Ольге Владимировне и Лазерван! Рекомендую!

Більше відгуків

Корисні статті

Як здійснюється процедура пересадки волосся

Трансплантація волосся залишається одним із найефективніших способів лікування алопеції або облисіння. З такою проблемою стикаються як чоловіки, так і жінки. Деякі види алопеції на початкових етапах піддаються лікуванню спеціальними препаратами, зовнішніми засобами припинення облисіння, апаратними процедурами. Але найчастіше вирішити проблему допомагає лише хірургічне втручання. Як здійснюється пересадка волосся, де беруть матеріал для трансплантації і в яких випадках лікар порекомендує таку операцію — про це в нашому матеріалі.

Детальніше