ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерне видалення судин

Сітка червоних або синіх судин на обличчі (телеангіектазія) може з’являтися у багатьох людей внаслідок цілої низки причин. Основними є надмірне захоплення сонячною засмагою, сауною, обмороження шкіри та, особливо, генетична схильність. Провокаційними моментами можуть бути зловживання кавою, куріння, приймання гормональних препаратів, емоційний стрес. Алкоголь також відіграє негативну роль у цьому процесі, хоча «червоний ніс» може бути у людини, яка зовсім не вживає спиртних напоїв. Судинні зірочки на ногах з’являються і в молодих жінок після пологів, і в людей старшого віку внаслідок порушення прохідності вен.

Устаткування для лазерного видалення судин

У наш час з’явилися дерматологічні лазери, якими можна видаляти пошкоджені судини. Метод електрокоагуляції, що існував раніше, був пов’язаний з високим ризиком утворення рубців на шкірі. Ефективних способів лікування «винних плям» у долазерну епоху взагалі не існувало. У медичному центрі «LaserOne» видалення судинної патології здійснюють неодимовим лазером SYNCHRO REPLA:Y (DEKA, Італія).

Особливості видалення судин лазером

Метод лазерного видалення судин називається селективним фототермолізом. Його розроблено спеціально для видалення дрібних підшкірних капілярів та судинних пухлин (гемангіом). Промінь лазера проникає у підшкірні капіляри, не ушкоджуючи шкіри. Вся енергія світла акумулюється на червоному пігменті крові. Судина нагрівається, склеюється і зникає. Лазерний імпульс вибірково нагріває кровоносну судину та коагулює її, що дає унікальну можливість видалити хворі судини, не пошкоджуючи шкіри. Пацієнти, як правило, легко переносять процедуру — лазерний імпульс відчувається як слабкий укол тонкою голочкою, подразнення шкіри незначне. Поверхневі судини та судини з маленьким діаметром зникають практично миттєво після першої процедури, а для судин, розташованих глибше, і судин з великим діаметром потрібно пройти кілька процедур. За допомогою цієї методики можна видаляти гемангіоми, судинні сітки на ногах та капіляри на обличчі.

«Золотий стандарт» видалення судин

Слід зазначити, що метод широко застосовують у всьому світі останні 20 років. У США, наприклад, процедуру видалення судин щорічно проходять понад 1 мільйон осіб. Метод отримав схвалення та дозвіл на застосування організації FDA (Food and Drug Association) США. Видалення судин лазером справедливо вважають «золотим стандартом» у всьому світі.

Чи можуть з’явитися розширені судини знову?

Багато пацієнтів, звісно ж, непокоїть це запитання. Відповідь: «Так, можуть, якщо до цього є генетична схильність або не буде усунено зовнішні чинники провокаційного характеру». Як свідчить наш багаторічний клінічний досвід, зазвичай до появи нових судин минає кілька років. У цьому випадку їх легко прибрати повторним сеансом лазерної терапії. Найчастіше раніше видалені судинні зірочки та «винні плями» практично не з’являються знову.

Показання до проведення процедури

  • Наявність розширеної капілярної або венозної сіточки на шкірі
  • Телеангіектазії внаслідок різних захворювань
  • Судинні новоутворення (гемангіоми, «винні плями»)

Протипоказання

  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Вагітність, лактація
  • Приймання фотосенсибілізаторів (препаратів, що підвищують чутливість до світла)
  • Нещодавня або запланована дія ультрафіолетового випромінювання

Фото матеріали

Відео матеріали

Видео: Лазерное удаление сосудов.

Ціни на лазерне видалення судин

Лазерне видалення судин, 1 зона – тіло (10х10 см) 1500
Лазерне видалення судин, обличчя - 1-а категорія 2000
Лазерне видалення судин, обличчя - 2-а категорія 3000
Лазерне видалення судин, гемангіом — 1 спалах 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерне видалення судин
| 23 Червня 2022

Удаляла сосуды на лице и на ногах у доктора Атаманчук Каролины. Хороший лазер, эффективный. Сосуды у меня периодически появляются на разных участках, замечаю. Теперь буду знать, к кому обратиться и кого посоветовать знакомым. Спасибо доктору.

Лазерне видалення судин
| 09 Лютого 2021

Обратился в клинику с проблемой большого количества сосудистых звездочек на лице. Процедуру проводила доктор Дубовенко Алла, профессионал своего дела. Спасибо!

Лазерне видалення судин
| 28 Вересня 2020

Огромное спасибо Дубовенко Алле Владимировне за качественное удаление сосудов. Очень боялась удалять сосуды на лице, так как от подруг слышала, что это больно. Но на консультации с доктором решили попробовать сделать 1 вспышку вначале, процедура оказалась практически безболезненна, так как в клинике новое лазерное оборудование. Я и не заметила, как доктор удалила сосуды на лице.

Більше відгуків

Питання та відповіді

Чому з’являються судини на обличчі та тілі?

Це пов’язано з безліччю причин — спадковість, шкідливі звички, фізичні навантаження.

Чи можна прибрати судини?

Судини можна видалити за допомогою лазерних технологій.

Наскільки ефективне лазерне видалення судин на обличчі?

Досить ефективне. Як правило, ефект помітний вже після першого сеансу.

Чи можна видаляти судини лазером влітку?

Можна.

За допомогою якого лазера видаляють судини у вашій клініці?

У клініці «LaserOne» наші лікарі видаляють судини за допомогою неодимового лазера SYNCHRO REPLA:Y (DEKA, Італія).

Чи виконують таку процедуру у зоні навколо очей?

Так, виконують.

Коли буде видно результат після здійснення процедури?

Як правило, результат помітний вже після першого сеансу.

З якого віку можна здійснювати лазерне видалення судин?

Лазерне видалення судин можна здійснювати починаючи з 18-річного віку.

Як довго відбувається реабілітація після процедури?

Можливе легке почервоніння шкіри, яке самостійно минає за 2–3 дні.

Корисні статті

Як видалити судинні зірочки на обличчі

Помітна судинна сіточка та почервоніння на крилах носа, щоках, підборідді чи інших зонах обличчя (купероз) з’являються через слабкість стінок капілярів. З куперозом можуть зіткнутися і чоловіки, і жінки частіше у віці після 30 років. Такі почервоніння створюють косметичний дефект, при цьому на ранніх стадіях не є небезпечними для здоров’я. Лікар-косметолог поділиться порадами про те, як видалити купероз на обличчі, чи можна обійтися домашніми засобами для догляду і як мінімізувати ризик повторної появи судинних зірочок і сіток.

Детальніше