ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Підтяжка грудей

Корекція молочних залоз дає змогу жінкам позбутися неприємних наслідків обвисання грудей (мастоптозу). Причиною появи мастоптозу можуть бути виношування й годування малюка, швидке й значне схуднення, початкова невідповідність великих грудей слабкому м’язово-зв’язковому апарату або вікові зміни. Шкіра грудей розтягується, втрачає свою еластичність та пружність, внаслідок чого відбувається обвисання молочних залоз.

Обвислі, в’ялі молочні залози не тільки завдають жінці психотравму, а й певного фізичного дискомфорту. Тому так важливо повернути їм колишню досконалість та привабливість. Підтягнути груди можна за допомогою популярної пластичної операції — мастопексії.

Показання до операції

Підтяжка грудей рекомендована жінкам, які зіткнулися з такими проблемами:

  • зміщення соска та ареоли вниз;
  • асиметрія молочних залоз;
  • значні розтяжки, що сформувалися внаслідок різних причин;
  • невідповідність об’ємів молочних залоз і навколишньої шкіри.

Особливості операції з підтяжки грудей

Операція дає змогу надати грудям досконалої форми завдяки перерозподілу її «рідних» м’яких тканин: висічення надлишкової шкіри та переміщення соска у вищу позицію. Залежно від ступеня вираженості мастоптозу та стану м’яких тканин обирається варіант хірургічного втручання.

Підтяжка грудей у клініці LaserOne фото №1Ступінь втручання може змінюватися від мінімального серповидного розрізу по краю соска та повного збереження залізистої тканини до широких розрізів у разі часткового видалення тканин залози. Груди після операції стануть підтягнутими, набудуть гарної форми. Завдяки накладанню косметичних швів сліди хірургічного втручання будуть практично непомітні.

Методи підтяжки грудей:

Періареолярна підтяжка

Періареолярна підтяжка молочних залоз рекомендована за наявності невеликих грудей та слабо вираженого опущення. Сосок переміщують вгору після невеликого серповидного розрізу над ареолою або циркулярно навколо ареоли.

Вертикальна мастопексія

У разі помірного мастоптозу вдаються до вертикальної мастопексії. Розріз виконується вертикально вниз (від соска до складки шкіри під грудьми) та навколо соска. Сосок піднімають на заздалегідь прораховану величину, а надлишок шкіри нижче видаляють. Тканини грудей травмуються не сильно.

Т-подібна підтяжка грудей

Скоригувати ще серйозніші недоліки можна завдяки Т-подібній підтяжці грудей. Через два широкі розрізи ця методика є найбільш травматичною, але дає змогу виправити форму великих за розміром і значно опущених грудей.

Тривалість операції

Від обраної хірургом та узгодженої з пацієнткою методики залежать вид наркозу та тривалість операції. У середньому операція триває 2–3 години. Виписка з клініки можлива через день-два, але повертатись до праці можна не раніше ніж через тиждень.

Підготовка до операції

Обов’язкове передопераційне обстеження з консультацією пластичного хірурга та анестезіолога передбачає відвідування терапевта, мамолога та гінеколога. Це необхідно для виявлення можливо наявних у молочній залозі фіброзних змін і кіст, які потребують спостереження або лікування, та обговорення питань планування вагітності. Адже після лактації птоз може проявитися знову.

Можливі протипоказання також виявляються за допомогою електрокардіограми, флюорографії та загальноклінічних аналізів. Перед операцією заборонено приймати препарати, що розріджують кров, а за 4–5 годин до її початку слід припинити вживання їжі.

Реабілітаційний період

Протягом перших 3–4 тижнів після операції рекомендовано носіння компресійної білизни, що м’яко підтримує груди, завдяки чому зменшується післяопераційний набряк і біль, що неминуче виникають у місці рани, а також прискорюється реабілітація пацієнтки. Для зниження больового ефекту призначаються знеболювальні фармпрепарати, а для профілактики ускладнень можливе призначення антибіотиків.

Шви знімають через 7–10 днів, після чого пацієнткам протягом двох тижнів забороняються фізичні навантаження, заняття спортом, відвідування солярію та сауни. Залежно від фізіологічних особливостей організму набряк зберігатиметься впродовж 3–4 місяців і лише після цього можна оцінити результат проведеної корекції.

Протипоказання

  • Інфекційні чи онкологічні захворювання
  • Порушення процесу згортання крові
  • Проблеми з внутрішніми органами, судинами чи серцем
  • Цукровий діабет
  • Вагітність
  • Мастопатія

На консультації в клініці «LaserOne» ви можете отримати більш докладну інформацію про методики корекції грудей.

Ціни на підтяжку грудей

Підтяжка грудей - І категорія 50000
Підтяжка грудей - ІІ категорія 60000
Підтяжка грудей - ІІІ категорія 70000
Загальний наркоз (2 години) 6000

Корисні статті

У яких випадках рекомендується підтяжка грудей

Форма та зовнішній вигляд грудей змінюються під дією багатьох факторів. Вікові зміни, вагітність, лактація, різкі коливання ваги можуть спричинити опущення молочних залоз (мастоптоз). Для коригування такої проблеми не обов’язково вдаватися до встановлення грудних імплантів. Повернути гарну, естетично привабливу форму грудей допоможе пластична операція — мастопексія. В яких випадках рекомендують робити підтяжку грудей: які проблеми вирішує хірургічне втручання та яких результатів можна очікувати?

Детальніше