ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Видалення папілом лазером

Що таке папіломи

Папілома — це доброякісне утворення у вигляді невеликого циліндра на тонкій ніжці, що виникає на шкірі або слизових оболонках. Причиною появи одного чи множини таких новоутворень стає папіломавірус людини, або ВПЛ. За даними експертів, щороку більше 60 мільйонів людей у всьому світі виявляють папіломи. Під дією вірусу клітини епітелію шкіри перетворюються на бородавчасті ущільнення, які можуть завдавати фізичного дискомфорту, наприклад під час контакту з одягом. Папіломи на відкритих ділянках шкіри — серйозний косметичний дефект. Крім того, деякі різновиди вірусу можуть провокувати розвиток онкологічних захворювань, тому в разі виникнення папілом не варто зволікати з візитом до лікаря. Дерматолог у клініці «LaserOne» ретельно дослідить шкірне утворення, поставить точний діагноз та визначить можливість видалення папілом лазером.

Чому рекомендується видалення папілом

 • Для відновлення естетичної привабливості ураженої ділянки шкіри. Після вдало проведеної лазерної коагуляції не залишається рубців чи шрамів.
 • Для запобігання випадковим ушкодженням. Такі утворення складаються зі сполучної тканини, покритої шкірою, усередині розташовуються кровоносні судини. Є ризик травмування та кровотеч, якщо папілому випадково зачепити одягом або нігтем. Ушкодження збільшують ризик переродження утворення на злоякісне.
 • Для унеможливлення подальшого розростання вогнища ураження. Кількість висипів може збільшуватись, що створить додаткові проблеми пацієнтові.
 • Для зниження онкогенного ризику. Серед сотні різновидів ВПЛ є віруси, які провокують розвиток ракових захворювань.

Причини появи папілом

Папіломавірус передається контактним способом, але інфікування не обов’язково призводить до появи на шкірі або слизових різних новоутворень. Вірус може протягом кількох років перебувати в організмі безсимптомно. Спровокувати розвиток папілом може безліч чинників, серед яких знижений імунітет, вживання алкоголю, куріння, ігнорування правил особистої гігієни, перенесені вірусні захворювання та стреси. Після видалення папілом лазером є ризик їх повторної появи, оскільки фізична дія не усуває вірус. Для запобігання рецидивам рекомендується вести здоровий спосіб життя, уникати тривалих стресів, правильно харчуватися та дотримуватись правил особистої гігієни.

Особливості лазерного видалення папілом

У нашій клініці проводиться видалення папілом лазером SmartXide DOT (DEKA, Італія). Це інноваційний апарат, що дає змогу вибирати оптимальні параметри та налаштування персонально, з урахуванням особливостей лікування кожного пацієнта. Під час процедури лікар прицільно видаляє тільки тканини утворення, склеює кровоносні судини й не торкається здорової шкіри. Больові відчуття практично відсутні, але лікар порекомендує відповідну анестезію у разі ураження великої ділянки шкіри, або з урахуванням індивідуального больового порогу пацієнта.

Як проходить видалення папілом

Перед проведенням лікування не потрібна спеціальна підготовка пацієнта — видалення папілом у Києві можна запланувати навіть на середину робочого дня й одразу ж повернутися до звичного графіка. Для цього необхідно записатися на попередню консультацію до лікаря-дерматолога, який ретельно дослідить новоутворення за допомогою дерматоскопа, визначить можливість видалення, докладно розповість про процедуру. Ціна видалення залежить від загальної кількості утворень та особливостей їхньої локалізації. Видалити папілому можна тільки після встановлення точного діагнозу. Якщо у лікаря виникнуть сумніви щодо доброякісності шкірного утворення, потрібно буде пройти додаткове обстеження у спеціалізованих онкологічних клініках.

Показання до проведення процедури

 • Естетичні показання
 • Розростання папілом
 • Локалізація на ділянках шкіри, які постійно зазнають тертя
 • Наявність травмованих новоутворень, запальних реакцій, що виникають через постійне ушкодження
 • Профілактика онкологічних захворювань

Переваги

 • Процедура малотравматична та безкровна, навколишні тканини не ушкоджуються завдяки граничній точності налаштування лазерного променя
 • Абсолютна стерильність та відсутність ризику інфікування
 • Можливість обробити усю ділянку незалежно від її розміру за один сеанс
 • Процедура не займає багато часу — всього за 1 годину видаляється приблизно 20 папілом, залежно від розміру та локалізації ділянки
 • Відсутність шрамів чи рубців на місці видалення
 • Швидка реабілітація після видалення

Протипоказання

 • Злоякісні новоутворення
 • Період вагітності та лактації
 • Цукровий діабет
 • Системні захворювання

Не зволікайте з розв’язанням проблеми! Видалити папіломи лазером можна за один візит до лікаря клініки «LaserOne».

Ціни на лазерне видалення папілом

1–3 мм діаметр (1 од.) 400
Більше 3 мм діаметр (1 од.) 700
На повіках або інтимних зонах (1 од.) 600
10-20 од. 3000
21-40 од. 4000
Анестезія 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Видалення папілом лазером
| 21 Січня 2022

Удалял папилломы в клинике. Их было очень много по телу. Удобно, что за один сеанс можно удалить штук 30 и забыть. Хорошие специалисты, всё быстро и качественно, а главное – доступно.

Видалення папілом лазером
| 16 Серпня 2021

Появились папилломы на шее, дискомфорт эстетический, одежда цепляет. Обратился в клинику, так как рядом с домом. Решил записаться проконсультироваться по поводу удаления. Оказалось всё просто и безболезненно, сразу же сделали процедуру. Спасибо.

Видалення папілом лазером
| 16 Вересня 2020

Видаляла багато папілом у вас. Процедура комфортна завдяки знеболенню. Це питання мене більше не турбує. Дякую.

Більше відгуків

Питання та відповіді

Як виглядають папіломи?

Папіломи виглядають як додаткові утворення на поверхні шкіри. Точний діагноз може поставити лише лікар.

Чи можна видаляти папіломи самостійно?

Самостійно видаляти не рекомендується, адже під виглядом папіломи можуть маскуватися серйозніші захворювання.

Наскільки небезпечні папіломи?

Поява папілом свідчить про наявність в організмі папіломавірусної інфекції. Деякі види папіломавірусу можуть призводити до злоякісних новоутворень.

Чому з'являються папіломи?

Папіломи виникають внаслідок проникнення в організм вірусу папіломи людини (ВПЛ).

Чому з'являються папіломи повторно?

Це пов’язано з тим, що в організмі зберігається папіломавірус.

Як передається папілома?

Вірус папіломи людини передається статевим чи контактним шляхом (як-от через спільні рушники).

Корисні статті

Папіломи: види і причини появи

Папіломи викликають психологічний дискомфорт, особливо якщо шкірні нарости локалізуються на обличчі та інших відкритих ділянках. Ще однією проблемою може стати їхнє натирання або часте травмування при випадковому зачепленні. Звідки беруться такі нарости на шкірі чи слизовій оболонці? Чи можна видалити папіломи або запобігти їх появі? Як визначити, чи є новоутворення саме папіломою? Доктор-косметолог розповість про причини розвитку новоутворень та їх основні види.

Детальніше