ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Дерматологія та косметологія

У сучасному світі успіх, краса і здоров’я тісно взаємопов’язані. Щоб досягти вершин у будь-якій справі, усім нам дуже важливо мати впевненість у собі, і зовнішність грає в цьому не останню роль. Якщо до певного віку можна виглядати свіжо та привабливо без особливих зусиль, то з якогось моменту це стає значно складнішим.

Коли варто звернутися до косметолога

Декоративна косметика найчастіше допомагає замаскувати недоліки шкіри, але вона їх не усуває. Шкіра та тіло потребують вдало підібраного професійного догляду, який не завжди вдається забезпечити в домашніх умовах. Якщо ви помітили, що стан шкіри погіршився, з’явилися перші ознаки старіння, шкіра вже не така еластична й пружна, час знайти досвідченого косметолога, який допоможе це виправити. До фахівця можна звернутися і з профілактичною метою, адже він порекомендує максимально щадні процедури для збереження молодості.

Лазерні технології в дерматології та косметології

Останнім часом в естетичній косметології та дерматології набули популярності лазерні технології.

Найтонший лазерний промінь вибірково впливає на шкірні структури, омолоджує, відлущує старий епідерміс, розгладжує дрібні зморшки, усуває пігментні плями, а також ювелірно видаляє новоутворення. У результаті маємо швидкий і стійкий ефект.

Переваги клініки «LaserOne»

У центрі лазерної медицини «LaserOne» працюють тільки дипломовані лікарі-дерматологи, які багато років допомагають пацієнтам поліпшити зовнішній вигляд своєї шкіри. Головні складові успіху роботи лікарів — це знання, досвід та надійне лазерне обладнання. У нашій клініці представлені апарати SmartXide DOT та Synchro Repla:Y італійської компанії DEKA, яка є одним зі світових лідерів у сфері виробництва медичного лазерного обладнання. Періодично всі лазери клініки «LaserOne» ретельно тестуються та обслуговуються сертифікованими інженерами компанії-виробника, що гарантує найвищу якість роботи та безпеку для пацієнта.

За допомогою лазерного обладнання можна вирішити низку естетичних проблем:

Окрім лазерних процедур у нашій клініці доступні хімічні пілінги, а також застосовуються мезонитки.

Чому обирають «LaserOne»

Центр лазерної медицини «LaserOne» пропонує широкий вибір косметологічних та дерматологічних послуг за доступною вартістю. Відвідавши нашу клініку, кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід та оптимальне вирішення своїх проблем. Фахівці нашого центру порекомендують тільки ті послуги, які є безпечними та ефективними!

Фото матеріали

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Дерматологія та косметологія
| 11 Січня 2018

Благодарю за качественную чистку лица !!! Рада,что есть специалисты, которые умеют на практике качественно провести такую процедуру и сделать лицо чистым и красивым!