ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Зменшення грудей

Зменшення грудей (редукційна мамопластика) — один із різновидів мамопластики, спрямований на корегування об’єму двох або лише однієї молочної залози. Операція зі зменшення грудей так само популярна, як і зі збільшення грудей, а відсутність потреби застосовувати імпланти робить її вартість доступною.

Показання до операції

Звернутися до клініки з метою зменшення молочних залоз необхідно, якщо:

 • розмір грудей створює дискомфорт у повсякденному житті;
 • виникає біль у плечах та спині;
 • від лямок білизни залишаються глибокі сліди на плечах;
 • під грудьми часто з’являються роздратування та попрілості;
 • розміри грудей значно різняться;
 • постійно виникають проблеми з вибором відповідної білизни чи одягу.

У клініці пластичної хірургії «LaserOne» вам гарантують ефективне та безпечне зменшення грудей у Києві за доступною ціною.

Підготовка до операції

Операція зі зменшення грудей узгоджується після попередньої консультації, під час якої пластичний хірург обговорює з пацієнткою очікуваний результат. Також потрібно здати низку аналізів, щоб оцінити стан здоров’я, показники згортання крові. За певний час до операції слід припинити вживання антикоагулянтів (препаратів, що розріджують кров).

Як проводиться операція зі зменшення грудей

Редукційна мамопластика проводиться під загальним наркозом. Оскільки молочна залоза здебільшого складається з жирової тканини, то під час операції її надлишки висікаються рівномірно з обох боків до потрібного розміру. За наявності асиметрії операція проводиться тільки на одній молочній залозі. Оскільки впливу зазнає не тільки жирова тканина, а й шкіра, в результаті операції можна досягти не лише зменшення розміру, а й природної підтяжки грудей.

Ця операція має проводитися тільки досвідченим пластичним хірургом, адже жіночі груди — досить делікатна зона. Важливий індивідуальний підхід, щоб не було ускладнень, груди не втратили чутливості.

Реабілітаційний період

Спочатку після операції на грудях можуть зберігатися набряки. До нормальної життєдіяльності більшість пацієнток повертається вже за кілька тижнів. Але слід уникати інтенсивного навантаження та фізичних вправ протягом хоча б місяця після операції. Лікар може порадити носити спеціальну білизну, щоб підтримувати нову форму грудей та закріпити ефект. Приблизно через 6–7 місяців можна буде оцінити остаточний результат.

Якщо ви будете дотримуватися усіх рекомендацій фахівця та поставитеся до періоду реабілітації не менш відповідально, аніж до самої операції, то приємно здивуєтеся своїм новим формам!

Протипоказання

 • Вагітність та період лактації
 • Онкологічне захворювання
 • Порушення процесу згортання крові
 • Гострі інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації

Ціни на зменшення грудей

Зменшення грудей у жінок від 70000
Зменшення грудей у чоловіків (гінекомастія) 20000–25000
Загальний наркоз (2 години) 6000