ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція для чоловіків

Чимало чоловіків вважають, що їм пощастило набагато менше, ніж жінкам, оскільки їм чи не щоранку доводиться починати з гоління. Навіть у пахвах і на спині волосся у сильної статі значно товще, темніше та густіше. Самостійно впоратися з ним нелегко, це забирає багато часу. До того ж подразнення після гоління — справа вже звична. Тому лазерна епіляція для чоловіків останнім часом перестала бути справою лише зірок шоубізнесу та публічних особистостей. До цієї процедури вдаються все більше людей, які цінують свій час та хочуть завжди мати доглянутий вигляд.

Де в Києві роблять лазерну епіляцію для чоловіків

Послуги лазерної епіляції для чоловіків у Києві за доступною ціною пропонує центр лазерної медицини «LaserOne». Ми використовуємо найсучасніше обладнання від компанії DEKA (Італія), яке здатне впоратися з волоссям будь-якої товщини й жорсткості та допоможе Вам назавжди забути про небажане волосся!

Рекомендації до та після процедури

Чоловічу епіляцію в Києві в «LaserOne» виконують безболісно, ефект можна оцінити вже після першої процедури. За кілька тижнів до запланованого сеансу слід не відвідувати солярію, не приймати антибіотиків тетрациклінового ряду. Процедуру здійснюють на відросле волосся, а проміжок між сеансами становить мінімум місяць, що істотно економить час.

Відразу після процедури протягом декількох днів не рекомендовано плавати у відкритих водоймах, басейнах, приймати гарячу ванну. Для зняття почервоніння наносять спеціальний зволожувальний крем.

Протипоказання

  • Цукровий діабет
  • Онкологічні захворювання
  • Інфекційні захворювання
  • Герпес

Ціни на лазерну епіляцію для чоловіків

Обличчя 900
Щоки 350
Брови 300
Скроні 300
Потилиця 350
Лоб 350
Ніс 200
Вуха 350
Шия чоловіча 550
Груди чоловічі 1100
Розгорнути прайс-лист Згорнути прайс-лист

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна епіляція для чоловіків
| 12 Січня 2022

Открыл для себя лазерную эпиляцию по совету девушки. Прохожу курс в данный момент на александритовом лазере, делаю несколько зон. Основным моментом для меня было избавиться от волос на шее и на плечах. Результатом доволен. Спасибо.