ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна ліпосакція підборіддя

Друге підборіддя — це надмірне скупчення м’якої жирової тканини. Досить часто його можна зустріти у людей із зайвою вагою, але у багатьох випадках друге підборіддя спостерігається і в тих, кого природа нагородила цілком стандартною комплекцією.

Причини появи другого підборіддя

Є кілька причин, через які друге підборіддя може з’явитися у людей без зайвої ваги:

  • генетична схильність;
  • вікові зміни, коли м’язи шиї стають слабшими, а шкіра втрачає еластичність та пружність;
  • порушення постави, постійно опущена голова.

Зважаючи на те, що перелічені причини зустрічаються дуже часто, лазерний ліполіз другого підборіддя став вельми поширеною процедурою.

Чому варто звернутися до клініки «LaserOne»

Лазерна ліпосакція підборіддя у Києві доступна і в клініці «LaserOne». Ми використовуємо лише передові технології та сучасне обладнання, щоб клієнти виходили з нашого медичного центру повністю задоволеними своєю зовнішністю. Ціни на ліпосакцію підборіддя в нашій клініці дають змогу не відкладати мрію на потім.

Переваги лазерної ліпосакції підборіддя

Під час традиційної ліпосакції в ділянку підборіддя раніше вводили спеціальний розчин, що складався з судинозвужувальних та знеболювальних препаратів, які мали зруйнувати жирову тканину. Після такої операції пацієнтам потрібно було багато часу на реабілітацію, яка супроводжувалася синцями та набряками. Та й сама ліпосакція була не найбезпечнішою процедурою і не позбавляла складок шкіри, що залишаються після видалення жиру.

Лазерна ліпосакція підборіддя відрізняється від описаної вище процедури. Через тонкий прокол у підшкірну клітковину вводиться оптичне волокно. Під впливом лазерного випромінювання руйнуються жирові клітини. А завдяки прогріву глибоких шарів шкіри стимулюється вироблення особливого білка-колагену, який є природним «каркасом» шкіри. Тому ліфтинговий ефект після цієї процедури дуже виражений і зберігається на довгі роки.

Реабілітаційний період

Реабілітація в клініці «LaserOne» охоплює комплекс процедур, спрямованих на зменшення гематом та набряків. Протягом декількох місяців після операції результат поліпшуватиметься, що пов’язано з процесами руйнування жиру й підтяжкою шкіри, які продовжуються.

Протипоказання

  • Хронічні захворювання судин та серця
  • Пухлини різного походження
  • Цукровий діабет
  • Період загострення хронічних захворювань
  • Період вагітності та лактації
  • Порушення процесу згортання крові
  • Інфекційні захворювання

Ми гарантуємо вам стерильні умови, швидку та безпечну операцію та найкоротшу реабілітацію.

Вас також можуть зацікавити такі процедури: ліпосакція животаліпосакція стегонліпосакція колін.

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна ліпосакція підборіддя
| 16 Вересня 2018

Действительно крутой и наверное единственный способ избавиться от ненавистного второго подбородка — это липосакция!
2 маленьких прокола, час времени и жизнь изменилась. Профиль теперь красивый и четкий. Из минусов могу сказать что не очень приятно и маску нужно поносить, но опять таки, ради результата это все потерпеть можно. У кого такая же проблема — смело обращайтесь к Дмитрию Козлову, рекомендую.

Лазерна ліпосакція підборіддя
| 25 Грудня 2017

В преддверии Нового года решилась на липолиз, операция под местной анестезией, не больно, быстро и эффективно! Спасибо Дмитрию Анатольевичу за его работу и профессионализм ! Рекомендую клинику всем, кто еще выбирает…)