ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція зони бікіні

Кожна жінка, попри вік, життєві труднощі та проблеми, намагається бути сексуальною та мати привабливий вигляд. Цілком природно, що зайві волосинки на жіночому тілі нікого не прикрашають. Від волосся у зоні бікіні позбавляються всіма доступними методами. Хтось застосовує народні рецепти та засоби, хтось — віск чи крем, дехто використовує епілятори. Однак волосся на шкірі виростає знову та спричинює дискомфорт. Найбільш ефективним, якісним і зручним засобом позбавлення від небажаного волосся на тілі стала лазерна епіляція зони бікіні.

Обладнання для лазерної епіляції зони бікіні

У клініці «LaserOne» застосовують олександритовий і неодимовий лазери компанії DEKA (Італія), що гарантують високий рівень безпеки пацієнток. Цілеспрямований лазерний промінь впливає саме на волосяну цибулину, поступово руйнуючи її та не ушкоджуючи прилеглих тканин.

Лазерна епіляція бікіні, виконана олександритовим лазером, за кілька процедур повністю позбавить від проблем із непотрібним волосяним покривом. Серед основних переваг епіляції олександритовим лазером — відсутність реабілітаційного періоду та моментальний результат. Також виключене вростання волосся під шкіру. Використовуючи інноваційні лазерні технології, фахівці клініки «LaserOne» безболісно здійснюють лазерну епіляцію зони бікіні буквально за лічені хвилини, не спричинюючи дискомфорту.

Особливості епіляції зони бікіні

Епіляція супроводжується охолодженням шкіри, завдяки чому пацієнтки не відчувають болю під час та після лазерної епіляції бікіні. Якісної лазерної епіляції глибокого бікіні досягають завдяки спеціальному пристрою, що розподіляє лазерні промені й дозволяє охопити кожен міліметр шкіри. За допомогою неодимового лазера можна виконувати процедуру лазерної епіляції влітку, на темній засмаглій шкірі.

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію зони бікіні

Бікіні глибоке (ж) 1200
Бікіні частково (ж) 900
Бікіні глибоке (ч) 1600
Бікіні частково (ч) 1300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна епіляція зони бікіні
| 01 Жовтня 2018

Эпиляция это дело интимное и всегда очень болезненное. До тех пор пока вы не попадете на александритовый лазер). Открытие для меня, абсолютно безболезненный лазер с охлаждением, при этом очень эффективный (волоски сжигаются сразу). Приятные врачи и приветливые администраторы. Хорошая клиника