ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція верхньої губи

Небажане волосся в зоні верхньої губи у дівчат — досить поширена проблема. Волосся в цій ділянці постійно спричинює дискомфорт і змушує повсякчас ніяковіти. Як розв’язати таку делікатну проблему?

Про процедуру лазерної епіляції верхньої губи

Аби позбавитися від волосся в цій зоні, використовувати бритву дуже незручно, а результат після її застосування вельми короткочасний. Жінки вдаються до вищипування волосся пінцетом, видалення ниткою, за допомогою воску або шугарингу. Але кожен з цих методів розв’язує питання лише на кілька днів, а волоски після цього стають жорсткішими й темнішими.

Тому нині вельми популярна лазерна епіляція верхньої губи. Вона допоможе на довгі роки забути про небажане волосся на обличчі.

Послуги епіляції верхньої губи за доступною вартістю пропонує центр лазерної медицини «LaserOne». У нашій клініці використовують олександритовий і неодимовий лазери від компанії DEKA (Італія).

Рекомендації для закріплення результату

Лазерна епіляція верхньої губи цілком безпечна та практично не завдає дискомфорту. Для закріплення результату після епіляції слід дотримуватися певних рекомендацій. Насамперед варто максимально уникати прямих сонячних променів, не відвідувати солярію. Також спочатку потрібно буде відмовитися від гарячих ванн, басейну, саун, активних занять спортом.

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію верхньої губи

Верхня губа 350