ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерне видалення пігментних плям

Пігментні плями — темніші за нормальний колір шкіри плями на тілі. Вони бувають різної форми та виникають на різних ділянках обличчя і тіла внаслідок порушення правильного, рівномірного пігментоутворення у шкірі. Причинами появи пігментації можуть стати надмірне перебування на сонці, підвищена чутливість шкіри до сонячного світла (особливо у людей зі світлою шкірою), порушення обміну речовин, гормональні збої, фотостаріння. Найчастіше пігментація утворюється на відкритих ділянках тіла — на обличчі, руках, у зоні декольте. Безумовно, це спричинює естетичний дискомфорт, особливо за локалізації пігментних плям на обличчі, і є проблемою під час догляду за шкірою для багатьох людей.

Переваги лазерного обладнання

Лікування пігментних плям завжди було непростим завданням, проте після появи сучасних лазерних технологій ця проблема стала вирішуваною. Видалення пігментних плям і ластовиння за допомогою лазерних систем безболісне та дуже ефективне.

Для лікування пігментних плям у медичному центрі «LaserOne» використовують два види лазерів — олександритовий та СОлазер.

Видалення пігментних плям олександритовим лазером

Олександритовий лазер Synchro REPLA:Y підходить для видалення поверхневих пігментних плям зі світлої шкіри. Процедура абсолютно безболісна, не потребує реабілітаційного періоду, не порушує нормального розпорядку життя. Під впливом променя з хвилею завдовжки 755 нм відбувається вибіркове термічне руйнування пігменту-меланіну. Відразу після процедури пігментна пляма трохи темнішає в результаті термічного ефекту, а через 10–15 днів шкіра починає набувати нормального відтінку.

Видалення пігментних плям CO2 лазером

Для видалення глибших пігментних плям (зокрема, на обличчі) зі шкіри будь-якого типу також застосовують SmartXide DOT COлазер. Внаслідок впливу такого лазера на шкіру відбувається фракційний термоліз епідермісу у місці локалізації плями — утворюються множинні мікроперфорації на шкірі, оточені неушкодженою тканиною. На місці мікроперфорацій починають рости нові молоді клітини шкіри з адекватною кількістю пігменту. За рахунок ділянок незайманої шкіри процес реабілітації триває лише кілька днів. Великою перевагою цього методу є одночасне омолодження шкіри в місці дії лазера. Після процедури на обробленій ділянці шкіри може спостерігатися почервоніння та невеликий набряк, які зникають протягом 2–3 днів, та відлущування точкових шкурочок на місці мікроперфорацій — протягом одного-двох тижнів.

Курс лікування

Курс лікування з видалення пігментних плям залежить від їх виразності, глибини й розміру пігментної плями та в середньому становить 2–4 процедури з проміжком у 2–3 тижні.

Переваги

  • Безболісність процедури
  • Можливість видалення пігментних новоутворень з будь-яких типів шкіри
  • Короткий реабілітаційний період (СО2-лазер) / реабілітаційний період відсутній (олександритовий лазер)
  • Істотне омолодження шкіри (СО2-лазер)

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Онкологічні захворювання шкіри
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Захворювання системи крові
  • Чимала засмага

Фото матеріали

Ціни на лазерне видалення пігментних плям

Лазерне видалення пігментації - 1 спалах (2х2 см) 300