ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Біоревіталізація

Акція!
Знижка 20%

Під впливом внутрішніх (вікових) та зовнішніх чинників наша шкіра зазнає цілого «букету» неприємних змін. Суттєво знижується вироблення найважливіших білків — колагену та еластину, які забезпечують пружність та загальний тонус шкірного покриву. Зменшуються запаси гіалуронової кислоти та її загальна активність щодо зв’язування молекул води, внаслідок чого з’являється сухість шкіри, утворюються зморшки.

Біоревіталізація у клініці LaserOne фото №1Одним із найефективніших методів профілактики та усунення наслідків старіння шкіри, таких як зморшки, сухість та зниження еластичності, є біоревіталізація. Цей термін перекладається як «повернення до життя».

Ділянки для біоревіталізації

Нині найпоширенішою серед пацієнтів лишається біоревіталізація обличчя, проте процедура однаково ефективна і для інших ділянок тіла, шкіра яких схильна до вікових змін, — таких, як шия, декольте, кисті рук. Ефективною та найактуальнішою на сьогодні є біоревіталізація за допомогою ін’єкцій препаратів на основі гіалуронової кислоти.

Ефективність процедури

У нашому медичному центрі «LaserOne» біоревіталізація проводиться із застосуванням препаратів світових брендів. Маючи велику молекулярну масу, препарат хімічно зв’язується з водою, завдяки чому шкіра зволожується, відновлюється її тонус. Ефект від біоревіталізації проявляється досить швидко й наростає протягом кількох тижнів, а результат зберігається 4–8 місяців.

Рекомендований курс

Оптимальним варіантом вважається курс із 3–5 сеансів (залежно від індивідуальних особливостей, зокрема віку пацієнта) з інтервалом 2–3 тижні. Процедура триває до 60 хвилин і може проводитися з використанням анестезуючого крему.

Показання до проведення процедури

  • Дегідратація (сухість) шкіри
  • Передчасне старіння шкіри, спричинене зовнішнім токсичним впливом — палінням або прийомом сильнодієвих медикаментів
  • Фотостаріння шкіри — старіння під впливом сонячного чи іншого ультрафіолетового випромінювання (яке, наприклад, можна отримати при регулярному відвідуванні солярію), а також гіперпігментація
  • Зниження тургору шкіри, спричинене різними чинниками: стрес, хвороби, різке схуднення тощо
  • Профілактика зазначених вище явищ
  • Відновлення шкіри після хімічного пілінгу, лазерного шліфування, пластичних операцій

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Порушення згортання крові
  • Прийом антибіотиків та антикоагулянтів
  • Вік до 18 років

Фото матеріали

Ціни на біоревіталізацію (Швейцарія, США, Австрія)

Акція! Знижка 20%
Обличчя, шия, декольте, 1 мл 2500-7200
Обличчя, шия, декольте, 2 мл 3500-9500

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Біоревіталізація
| 21 Липня 2021

Обратилась в клинику с проблемой дряблости кожи лица. В последнее время кожа утратила упругость. Усталый вид и бледный цвет лица приходилось маскировать тонной косметики. Доктор Атаманчук Каролина подобрала мне процедуру биоревитализации кожи. Прошла курс процедур. Все отлично, кожа быстро обновилась, сияет красотой и здоровьем. Главное – не затягивать и всё делать вовремя. Однозначно мой доктор, ничего лишнего. После моря вернусь к вам обязательно)

Біоревіталізація
| 06 Січня 2021

Спасибо большое Дубовенко Алле Владимировне за профессионализм, консультацию, дельные советы, золотые руки и сделанные мне процедуры плазмолифтинга лица и волос, биоревитализацию зоны шеи и декольте. Кожа наполнилась влагой и полезными веществами. И благодаря Инъекциям красоты зон межбровья и зоны вокруг глаз, морщинки разгладились и больше не получается хмуриться, как раньше. Алла – отличный врач-дерматолог!!!

Біоревіталізація
| 06 Листопада 2020

Хорошая процедура биоревитализация. Уколы витаминьчиков + гиалуроновая кислота – это обалденный коктейль для моей кожи, особенно в осенне/зимний период. Нашла именно свой препарат. Делаю время от времени, чтоб поддерживать кожу в тонусе.

Більше відгуків

Корисні статті

Біоревіталізація – поради лікаря

Безпека та низька травматичність при стійкому ефекті зробили біоревіталізацію однією з найпопулярніших процедур омолодження в сучасній косметології. Для проведення ін’єкцій спеціальними препаратами на основі гіалуронової кислоти не потрібна тривала підготовка, а відновлювальний період триває лише до 3 днів і передбачає мінімум обмежень. У яких випадках рекомендована біоревіталізація обличчя та інших зон, яких результатів варто очікувати і чи можна поєднувати процедуру з іншими техніками омолодження — лікар-косметолог дає корисні поради.

Детальніше

Плазмоліфтинг чи біоревіталізація?

Ін’єкційні косметологічні методи забезпечують відмінні результати в омолодженні, зменшенні кількості та глибини зморшок, підвищенні тонусу та зволоженості шкіри. Деякі методики допомагають також прискорити зростання волосся або усунути такі проблеми як акне та постакне. Плазмоліфтинг і біоревіталізація залишаються одними з найефективніших та найпопулярніших процедур. У чому різниця між методами, які завдання вирішує кожен із них і який варіант вибрати, щоб отримати більш тривалий бажаний результат — лікар-косметолог допоможе розібратися.

Детальніше