ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лабораторна діагностика

Медичний центр «LaserOne» є офіційним партнером лабораторії «ДІЛА». «ДІЛА» — лідер лабораторної діагностики в Україні, що працює на ринку вже понад 15 років. Якісно виконана лабораторна діагностика — перший крок до повноцінного лікування. Усі технологічні етапи — взяття матеріалу для аналізу, зберігання, транспортування, здійснення дослідження — перебувають під жорстким контролем фахівців з якості. Дослідження виконують на автоматичних аналізаторах медичної лабораторії «ДІЛА», що повністю виключає вплив людського чинника.

Найвищу якість послуг лабораторії підтверджують міжнародні стандарти якості «ISO 9001:2008 — Системи менеджменту якості. Вимоги» та «ІSO 15189:2012 — Лабораторії медичні. Окремі вимоги до якості та компетентності».

Ви можете бути впевнені, що, здаючи аналізи в нашому медичному центрі, Ви отримуєте результат, гарантований політикою у сфері якості медичної лабораторії «ДІЛА».

Наші послуги:

  • Загальноклінічні та біохімічні аналізи (загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові, білірубін та його фракції, сечовина, білки крові, креатинін, мікроелементи, печінкові ферменти тощо);
  • Дослідження ліпідного обміну (холестерин та його фракції, тригліцериди);
  • Гормональна панель (гормони щитоподібної залози, гіпофіза, статеві гормони);
  • Дослідження вагітних (хоріонічний гонадотропін, альфа-фетопротеїн, некон’югований естріол, РАРР). Пренатальні біохімічні скринінги 1 та 2 триместру вагітності з розрахунком генетичного ризику програмою PRISKA;
  • Онкомаркери (діагностика злоякісних новоутворень шлунка, молочних залоз, яєчників);
  • Інфекційна панель (діагностика гепатитів, TORСH-інфекцій, урогенітальних інфекцій);
  • Діагностика алергій (визначення рівня антитіл до харчових продуктів і пилку рослин).

Зазвичай більшість аналізів виконують за 1 день. Можливе термінове виконання (від 4 годин). Записатися на здачу аналізів або отримати консультацію Ви можете за телефоном: 044-360-81-31.