ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Збільшення губ

Донедавна форму та об’єм губ можна було коригувати лише за допомогою хірургічного втручання. Нині збільшити губи стало значно простіше та доступніше, оскільки з’явилася контурна пластика. Її дія полягає у введенні спеціальних препаратів, що заповнюють міжклітинний простір і тим самим створюють додатковий об’єм на чітко визначеній ділянці. Завдяки цьому можна не лише швидко та безпечно збільшити губи, а й усунути їх асиметричність або змінити контур. Ця методика підходить для тих, хто хоче поліпшити зовнішній вигляд губ, але не бажає вдаватися до пластичної операції.

Контурна пластика губ у клініці LaserOne фото №1Філер на основі гіалуронової кислоти

Нині найпопулярнішими наповнювачами для збільшення губ є препарати на основі стабілізованої гіалуронової кислоти (філери). Це пояснюється унікальними властивостями згаданої речовини, яка є природним компонентом шкірних покривів. Препарати гіалуронової кислоти не лише чудово створюють додатковий об’єм губ, а й позитивно впливають на шкірні покриви обличчя — сприяють утриманню вологи, стимулюють синтез нового колагену, нейтралізують вільні радикали. Таким чином, філери не лише збільшують губи, а й забезпечують значний омолоджувальний ефект обличчя.

Етапи та особливості здійснення процедури

Контурну пластику губ виконують під місцевою анестезією: перед процедурою лікар наносить знеболюючий крем. Після цього фахівець здійснює серію ін’єкцій гіалуронового філера у певні зони на різну глибину. По завершенню процедури лікар виконає акуратний масаж для рівномірного розподілу препарату в обробленій ділянці. Кількість уколів та обсяг філера визначають індивідуально, залежно від цілей корекції та особливостей конкретного пацієнта.

Рекомендована кількість процедур

Збільшення губ філером на основі гіалуронової кислоти дасть змогу отримати результат після першої процедури. Загалом оцінити ефект контурної пластики можна через 10–14 днів, коли у пацієнта повністю мине набряклість після ін’єкцій. У деяких випадках може бути показана додаткова процедура корекції. Отриманий ефект зберігається від 6 до 12 місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, включаючи швидкість обмінних процесів, гормональний фон.

Безпечність контурної пластики губ

Безпечність процедури корекції забезпечує високий ступінь очищення філерів. За допомогою одного сеансу можна вирішити цілий спектр завдань: збільшити об’єм губ, змінити їх природні контури та змоделювати бажану форму, зробити губи гладкими, м’якими та чуттєвими. Лікар-косметолог вибирає відповідний препарат на попередній консультації. Фахівець враховує характер передбачуваних змін, особливості шкіри пацієнта, його індивідуальні побажання. Безпечність є важливим критерієм цієї процедури, тому під час контурної пластики губ використовують лише препарати, які добре зарекомендували себе та мають сертифікат якості в ЄС та Україні.

Результат контурної пластики губ

Сучасні наповнювачі різняться за в’язкістю, розміром і формою мікрочастинок, які містяться в них, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для кожного конкретного пацієнта. Іноді задля досягнення найкращого результату використовують комбінації кількох препаратів. Це дає змогу не лише збільшити об’єм губ, а й зберегти їх м’якість і рухливість, завдяки чому губи матимуть цілком природний вигляд, а пацієнт не відчуватиме дискомфорту.

У Києві Ви можете звернутися до клініки «LaserOne», де після консультації та огляду лікар підбере та запропонує філери, які Вам підходять.

Показання до проведення процедури

 • Асиметрія губ
 • Опущені куточки рота
 • Недостатній об’єм верхньої, нижньої губи
 • Усунення наслідків травм, раніше проведених операцій
 • Корекція вікових змін

Протипоказання

 • Аутоімунні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Порушення згортання крові
 • Період вагітності та лактації
 • Наявність введених раніше небіодеградованих філерів
 • Інфекційні захворювання, у тому числі герпес
 • Наявність запальних процесів і захворювань шкіри в місці ін’єкцій
 • Алергічна реакція на компоненти використовуваних препаратів

Рекомендації після процедури

 • Після виконання процедури можлива поява набряклості, яка минає за 2–3 дні
 • Упродовж доби після контурної пластики бажано не вживати дуже гарячої їжі
 • Протягом 2–3 днів слід відмовитися від використання декоративної косметики. Також лікар може порекомендувати обробляти губи спеціальним кремом
 • Упродовж 5–7 днів слід обмежити тепловий вплив, зокрема, відмовитися від відвідування лазні, сауни, солярію, приймання гарячої ванни

Фото матеріали

Ціни на контурну пластику губ

Ultra Smile, 0,55 мл (США) 5500
Ultra 3, 1 мл (США) 7500
M, 1 мл (Франція) 6500
Lips, 1 мл (Франція) 7500

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Збільшення губ
| 09 Серпня 2022

Делала коррекцию формы губ в конце июня. Прошло более месяца – результатом очень довольна! Внимательные специалисты, мастера своего дела! Клинику рекомендую!

Збільшення губ
| 19 Листопада 2020

Решилась я все таки увеличить губы)) Нижняя у меня своя пухлая, а вот верхняя могла быть и лучше.   Попросила доктора немного добавить объема в верхнюю губу. Мне очень нравится, разгладились морщинки, четкий контур, Я хотела даже больше вколоть, но доктор порекомендовала мне не спешить, что сейчас всё очень натурально выглядит. И знаете, я рада, что прислушалась к этим словам, ни капли не жалею! Спасибо Вам за то, что помогаете подчеркнуть свою красоту))

Збільшення губ
| 27 Травня 2020

Делала в Лазерване увеличение губ и коррекцию подбородка филлером. Работой врача довольна, длительностью эффекта препарата тоже. Препарат подбирается индивидуально, мне колола Каролина Атаманчук. Она учла мои пожелания и сделала как надо.

Більше відгуків

Питання та відповіді

Наскільки болючою є контурна пластика губ?

Процедура практично безболісна. До складу деяких препаратів входить анестезійна речовина.

Який результат після процедури?

За допомогою цієї процедури можна збільшити об’єм губ.

Коли видно результат?

Результат видно майже відразу після процедури.

Як довго гояться проколи?

Зазвичай 1–2 дні.

Скільки тримається результат після процедури збільшення губ?

Залежно від препарату ефект зберігається від 3 до 8 місяців.

Як часто потрібно робити контурну пластику губ?

Через 3–8 місяців в залежності від препарату.

Чи можна курити після контурної пластики губ?

Рекомендується утриматися від куріння 3–4 години.

Чи можна вагітним робити збільшення губ?

Вагітним здійснення цієї процедури не рекомендовано.

Чи можна займатися спортом після процедури?

Можна.

Коли сходить набряк після збільшення губ?

Як правило, набряк зберігається впродовж 3–4 днів після процедури.

Корисні статті

Як підібрати привабливу форму губ

Контурна пластика спеціальними філерами, що біодеградуються, дозволяє швидко і безпечно надати губам бажаного об’єму, підправити форму або усунути асиметрію. Щоб втілити мрії в реальність, потрібен лише один візит до клініки. Відновлювальний період триватиме 4–7 днів і не вимагатиме жорстких обмежень. Щоб обговорити бажану форму та розмір губ, а також виключити можливі побічні ефекти перед процедурою проводиться попередня консультація. Як підібрати гарну форму при збільшенні губ, чи завжди можна отримати бажаний результат і який догляд потрібний після процедури, щоб зберегти ефект?

Детальніше