ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція ніг

Часи, коли волосся на ногах вважали за нормальне явище, вже давно забуті. Нині прагнення до ідеалу досягло того, що волосся на тілі стало не просто дискомфортним, а й небажаним. Аби позбавитися волосяного покриву, існує безліч методів — гоління, депіляція та епіляція ніг, віск, різні креми. Але всі вони мають недоліки — починаючи від занадто короткого ефекту та необхідності регулярно повторювати процедуру, закінчуючи такими проблемами, як вросле волосся, що спричинює ще більший дискомфорт.

Про процедуру лазерної епіляції ніг

Найефективнішим методом позбавлення волосся на ногах вважають лазерну епіляцію. Залежно від індивідуальних особливостей кожної людини, знадобиться певна кількість сеансів з інтервалом 4–6 тижнів. Але результат перевершить усі очікування: Ви назавжди забудете про небажане волосся!

Послуги лазерної епіляції ніг за доступною вартістю пропонує центр лазерної медицини «LaserOne». У клініці використовують олександритовий і неодимовий лазери від компанії DEKA (Італія).

Підготовка до епіляції ніг

Для того, щоб лазерна епіляція ніг пройшла максимально ефективно та безпечно, без опіків і пігментації, необхідно за кілька тижнів до процедури розпочати підготовку. Слід не відвідувати солярію, не приймати антибіотиків тетрациклінового ряду. Також не можна використовувати будь-які методи видалення волосся, крім гоління. Необхідність виконання кількох сеансів епіляції на ногах зумовлена тим, що волоссю властиво рости фазами.

Рекомендації після процедури

Лазерна епіляція ніг у «LaserOne» повністю безпечна та практично не спричинює дискомфорту, тому реабілітація потрібна швидше для закріплення ефекту.

Протягом двох тижнів після сеансу не можна засмагати під прямими променями сонця, а також у солярії. Після процедури 3 дні не рекомендовано відвідувати басейни, сауни, приймати гарячі ванни.

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію ніг

Стегна (внутрішня частина) 750
Стегна (повністю) 1300
Гомілки 1100
Коліна 350
Ноги повністю (ж) 2300
Ноги повністю (ч) 2800
Стопи + пальці 400

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна епіляція ніг
| 03 Вересня 2020

хочу написать отзыв об эпиляции, так как я до этого много раз делала такую процедуру в других клиниках и на других участках тела, и это всегда было очень и очень больно для меня. обычно за день до своей записи я даже спала плохо, зная что мне предстоит. И как я жалею что не узнала о вас раньше! принципиально другие ощущения, приятный холод и вообще без боли! советую всем у кого нежная кожа

Лазерна епіляція ніг
| 16 Січня 2020

Первый раз вообще была на лазерной эпиляции,косметолог Атаманчук ,и я очень рекомендую эту клинику. Я до жути боялась идти, потому что думала, что это безумно больно ,но, к счастью, я вообще ничего не почувствовала . Спасибо! Буду ходить дальше!