ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерне видалення розтяжок

Розтяжки (або стриї) — актуальна для багатьох чоловіків та жінок проблема, що виникає в зоні живота, стегон і сідниць. Як правило, розтяжки з’являються під час різкої зміни ваги, вагітності, в період активного росту підлітків. У цих випадках значне натягнення шкіри провокує розрив колагенових та еластинових волокон дерми, що призводить до витончення шкіри. Також розтяжки можуть з’являтися за деяких ендокринних захворювань, пов’язаних із підвищеною секрецією надниркових гормонів.

Видалення розтяжок за допомогою лазера — єдина ефективна процедура, результат якої помітний після першого сеансу.

Лазерне видалення розтяжок у клініці LaserOne фото №1Як виконують процедуру лазерного видалення розтяжок

У нашій клініці «LaserOne» розтяжки видаляють за допомогою СО2 лазера SmartXide DOT (DEKA, Італія). Його дія ґрунтується на принципі селективного фототермолізу. На відміну від традиційного лазерного шліфування, під час якого видаляють весь шар епідермісу, що передбачає тривалий відновлювальний період, фракційні лазери діють вибірково. Спеціальна насадка розділяє лазерне випромінювання на безліч променів, кожен із яких створює крихітне заглиблення у шкірі. Завдяки збереженню неушкодженої шкіри навколо травмованих ділянок, прискорюється загоєння, формується новий колаген та еластин, що зумовлює відновлення нормальної структури шкіри.

Лазерне видалення розтяжок у клініці LaserOne фото №2Чому саме лазерний метод

Метод лазерного видалення розтяжок — комфортна, безболісна і найефективніша нині процедура. За бажання видалити розтяжки можна під місцевим знеболюванням (застосовують анестезуючий крем).

Рекомендований курс

Курс лікування залежить від площі та вираженості розтяжок (стриїв), у середньому він становить 4–6 сеансів з місячним інтервалом. Після лазерного впливу на обробленій ділянці шкіри може спостерігатися почервоніння та невеликий набряк, які минають протягом 2–3 днів. Точкові шкурочки відлущуються протягом одного-двох тижнів.

Показання до проведення процедури

  • Розтяжки (стриї) будь-якої локалізації
  • В’ялість шкіри навколо стриїв

Переваги

  • Можливість корекції розтяжок (стриїв) на всіх ділянках тіла, у тому числі на тонкій, чутливій шкірі
  • Видимий ефект після першого сеансу
  • Мінімальна травматичність і низька болючість процедури
  • Короткий період відновлення

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Системні захворювання сполучної тканини
  • Гострі запальні процеси у зоні впливу

Фото матеріали

Ціни на лазерне видалення розтяжок

Видалення розтяжок, 1 зона (10х10 см) 2000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерне видалення розтяжок
| 03 Травня 2018

Растяжки на животе мешали мне даже думать о приближении пляжного сезона. Обратилась в клинику по рекомендации, прошла курс шлифовок растяжек и к началу мая моя проблема решилась на 90%. Применяли лазер, было не очень  больно, процедура вполне терпимая.  Теперь можно спокойно готовиться к морю и не думать о сдельных купальниках) Спасибо огромное врачу.