ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція обличчя

Хоч як це дивно, але темне волосся досить часто зустрічається не лише на чоловічому, а й на жіночому обличчі. У декого це спричинено генетичною схильністю, в інших — прикрий наслідок гормонального збою. Видаляти таке волосся часто також неприємно, як і терпіти, адже ця зона значно делікатніша, ніж ноги або пахви. Обличчя завжди у центрі уваги, тому подразнення, «чорні крапки» або навіть щетина геть неприпустимі. Тому креми для депіляції та гоління вже давно перестали бути актуальними. Щодалі популярнішою стає лазерна епіляція обличчя. Після неї не залишається подразнень, після кожної процедури волосся на обличчі стає світлішим і тоншим. Таким чином, здійснивши на обличчі курс лазерної епіляції волосся, Ви забудете про нього.

Останнім часом ця процедура стає популярною й у чоловіків. Вона дає змогу заощадити час, до того ж багатьом дискомфортно через постійне подразнення, яке супроводжує звичне гоління.

Послуги з епіляції волосся на обличчі за доступною ціною пропонує центр лазерної медицини «LaserOne».

Як підготуватися до процедури

Підготуватися до лазерної епіляції дуже просто. Є низка заходів, яких слід дотримуватися до процедури для того, щоб досягти максимального ефекту:

  • виключити будь-які засоби видалення волосся, крім гоління;
  • уникати прямих сонячних променів, відвідування солярію;
  • не приймати антибіотиків тетрациклінової групи.

Устаткування для епіляції обличчя

У центрі «LaserOne» використовують найсучасніше обладнання компанії DEKA (Італія). Такий лазер нагріває цибулину волосся, що призводить до її розпаду. Лазерна енергія не шкодить прилеглим тканинам. Щоб уникнути опіків і пігментації, фахівець індивідуально налаштовує потужність лазера та інші параметри. Видимий ефект спостерігається вже після першої процедури.

Необхідна кількість процедур

Кількість необхідних сеансів лазерної епіляції для кожного клієнта «LaserOne» визначають суворо індивідуально. У середньому для того, щоб повністю позбавитися волосся, достатньо 5 сеансів.

Рекомендації після епіляції обличчя

У першу добу після процедури краще не відвідувати саун та лазень, басейнів, не плавати у відкритих водоймах, утриматися від приймання гарячої ванни та активних занять спортом. Два тижні не можна засмагати під прямим сонячним промінням або в солярії. Також фахівець може порекомендувати Вам використовувати живильні зволожуючі засоби для шкіри обличчя.

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет (некомпенсований)
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію обличчя

Обличчя 900
Верхня губа 350
Підборіддя 350
Щоки 350
Брови 300
Скроні 300
Потилиця 350
Лоб 350
Ніс 200
Вуха 350