ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Ліпофілінг

Ліпофілінг — малотравматична процедура, яка передбачає пересадку жирової тканини пацієнта з однієї частини тіла до іншої.

У яких випадках потрібен ліпофілінг

Цей метод широко використовують у світі понад 60 років. Ліпофілінг застосовують з метою:

  • збільшення вилиць і підборіддя
  • збільшення губ
  • заповнення зморшок
  • збільшення молочних залоз
  • збільшення сідниць
  • усунення носо-губних складок
  • виправлення кривини ніг
  • виправлення нерівностей тіла після традиційної ліпосакції

Ліпофілінг у клініці LaserOne фото №1Як здійснюють процедуру

Процедуру виконують у стерильних умовах під місцевою анестезією. З ділянок з достатньою кількістю підшкірного жиру (зазвичай, стегон або сідниць) через мікроскопічний розріз за допомогою шприца здійснюють забір невеликої кількості жирової тканини. Особлива методика забору виключає пошкодження великих судин та нервів. Отриману жирову субстанцію піддають спеціальній обробці, під час якої видаляють елементи крові та зруйновані жирові клітини. Очищену жирову тканину тонкою голкою вводять в зони, що потребують корекції, відновлюючи природні контури тіла. Після здійснення процедури на місця мікророзрізів накладають шви та стерильну пов’язку. Ефект стає помітним вже за тиждень, коли минає набряклість тканин. Повне відновлення відбувається через 2 місяці, коли введений шар жиру проростає капілярами та починає отримувати повноцінне живлення.

Переваги ліпофілінгу

На практиці методика довела свою ефективність. Оскільки як наповнювач використовується власна жирова тканина пацієнта, метод абсолютно безпечний і повністю виключає інфікування вірусами гепатиту та ВІЛ. З іншого боку, власний жир, на відміну від інших препаратів, ніколи не відторгається організмом і не викликає алергічних реакцій.

Результат

Результатом процедури є поліпшення якості шкіри, розгладжування зморшок та складок. Усі ці зміни гармонізують та омолоджують зовнішній вигляд людини, а у пацієнтів із дефектами — згладжують недоліки.

На консультації у медичному центрі «LaserOne» пластичний хірург дасть відповіді на всі запитання та запропонує оптимальні шляхи розв’язання Ваших проблем.

Фото матеріали

Ціни на ліпофілінг

Ліпофілінг (вилиці, щоки, носогубні складки, підборіддя) від 10000
Ліпофілінг тіла (1 зона) 10000
Ліпофілінг грудей від 30000
Анестезія 1700