ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерне видалення новоутворень

Новоутворення — одна з найпоширеніших проблем, що має здатність виникати у людей будь-якого віку та статі. Новоутворення бувають вродженими (наприклад, родимки або невуси) та набутими (бородавки, папіломи, кератоми тощо). Вони є не лише естетичною проблемою, а й можуть свідчити про наявність хронічної вірусної інфекції чи про серйозні порушення обмінних процесів і функцій внутрішніх органів. Тому поширена фраза «шкіра — дзеркало здоров’я» має цілком наукове обґрунтування.

Види новоутворень

За характером процесу розрізняють три види новоутворень на шкірі:

  • Доброякісні
  • Пограничні чи передракові
  • Злоякісні

Якщо останні два види є винятковою прерогативою лікарів-онкологів, то естетична медицина успішно лікує доброякісні новоутворення на шкірі.

Лазерне видалення новоутворень у клініці LaserOne фото №1Переваги видалення новоутворень лазером

Існує безліч методів видалення новоутворень. Тривалий час від них позбавлялися за допомогою хімічних речовин і навіть соку рослин (наприклад, чистотілу). Однак такі методи не гарантують стовідсоткового видалення утворень і нерідко викликають опіки прилеглих тканин. Видалення струмом високої частоти або радіохвильовим ножем також можуть супроводжуватися неприємними побічними ефектами — від вираженої болючості до опіків і появи рубцювання. Упродовж останнього десятиліття «золотим стандартом» лікування доброякісних новоутворень є їх видалення за допомогою лазера. Найтонший лазерний промінь вибірково впливає виключно на тканину новоутворення, не торкаючись прилеглих тканин, що прискорює процес реабілітації та мінімізує неприємні відчуття.

Як здійснюють процедуру

У клініці «LaserOne» видалення родимок, папілом, бородавок, кондилом та кератом виконують за допомогою СО2 лазера SmartXide DOT компанії ДЕКА (Італія). Цей апарат генерує лазерний промінь завтовшки 50 мікронів. На попередній консультації лікар-дерматолог уважно вивчає новоутворення та у разі найменшої підозри на злоякісний процес спрямовує пацієнта на консультацію до онколога. Сама процедура лазерного видалення новоутворень зазвичай триває кілька хвилин і відбувається абсолютно безкровно. За бажання пацієнта або якщо утворення великих розмірів, можна застосувати місцеву анестезію знеболювальним кремом або ін’єкцією ультракаїну. Після здійснення процедури на місці утворення зазвичай з’являється скоринка, яка самостійно відлущується через 5–7 днів.

Докладніше про особливості виконання процедури лазерного видалення різних новоутворень можна дізнатися тут: лазерне видалення папілом, лазерне видалення родимок, лазерне видалення бородавок.

Показання до проведення процедури

  • Невуси (родимки)
  • Папіломи, кондиломи, бородавки (утворення, спричинені вірусом папіломи людини)
  • Кератоми (вікові пігментні плями, які виступають над шкірою)

Протипоказання

  • Злоякісний процес
  • Вагітність, період лактації
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Засмагла шкіра

Фото матеріали

Ціни на лазерне видалення новоутворень

Папіломи: 1–3 мм діаметр (1 од.) 400
Папіломи: більше 3 мм діаметр (1 од.) 700
На повіках або інтимних зонах (1 од.) 600
Родимки/бородавки: до 5 мм (1 од.) 500
Родимки/бородавки: 6–9 мм (1 од.) 800
Родимки/бородавки: більше 9 мм (1 од.) 1000
10–20 папілом 3000
21–40 папілом 4000
Гістологія 800
Анестезія 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерне видалення новоутворень
| 19 Червня 2020

Папилломы — вещь достаточно неприятная, у меня их было несколько на шее, я их постоянно чувствовала когда одевалась, когда цепочка касалась их. Удалять не очень хотелось, так как в моем понимании это выглядело как раны с кровью на шее) В итоге при очередном походе на лазерную эпиляцию  клинику я спросила у врача как можно избавиться от папиллом. Результат  — ровно через 10 минут у меня уже не было ни одной)))) оказалось все намного проще и безболезненнее, чем я себе думала и вообще не понимаю почему не сделала этого раньше! Спасибо дерматологу Каролине за бережное отношение к пациентам.

Лазерне видалення новоутворень
| 11 Лютого 2019

Дуже вдячна доктору Аллі за прекрасну роботу, вона видаляла мені папіломи на обличчі і зробила це настільки якісно, що від 4х штук не залишилось ніякого сліду. Дуже дякую!

Лазерне видалення новоутворень
| 07 Квітня 2018

На шее было очень много штук, рад что обратился именно в эту клинику. Лазер новый, результатом очень доволен, шея выглядит намного лучше и не приносит дискомфорт когда одеваюсь. Врач-дерматолог провела исследование перед удалением, что тоже порадовало, так как многие не имеют специальных приборов.

Більше відгуків