ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна епіляція спини

Спина — це одна з найскладніших частин тіла для видалення небажаного волосся. Воно й не дивно, адже самостійно здійснити гоління чи епіляцію згаданої зони практично неможливо.

Залежно від індивідуальних особливостей і статі, волосся на спині може бути різним за товщиною та щільністю. У більшості жінок воно тонке й практично непомітне, але іноді волосся темнішає та завдає чималого дискомфорту. У чоловіків волосяний покрив на цій частині тіла часто густий і щільний, що має не привабливий вигляд.

Про процедуру лазерної епіляції спини

Такі способи видалення волосся, як гоління, віск, креми, вже втратили свою популярність. Вони дають короткостроковий результат і супроводжуються вельми неприємними наслідками у вигляді подразнення та врослого волосся. За допомогою лазера можна назавжди позбутися волосся, що перебуває в активній фазі росту, а також видалити волосся, що вросло під шкіру.

Послуги лазерної епіляції спини в Києві за доступною вартістю надає центр лазерної медицини «LaserOne». У клініці використовують олександритовий і неодимовий лазери від компанії DEKA (Італія).

Рекомендації до та після епіляції

За кілька тижнів до запланованого сеансу варто не відвідувати солярію, не приймати антибіотиків ряду тетрациклінів. Лазерну епіляцію спини здійснюють у кілька сеансів для того, щоб повністю видалити все волосся, яке росте фазами. Тому між процедурами потрібно витримати інтервал у кілька тижнів, який щоразу збільшується.

Після процедури протягом певного часу заборонено засмагати, зокрема й у солярії. Упродовж 3 днів не можна відвідувати басейни, купатися у відкритих водоймах, приймати гарячу ванну.

Протипоказання

  • період вагітності та лактації
  • інфекційні захворювання
  • захворювання імунної системи
  • онкологія
  • цукровий діабет
  • герпес, псоріаз

Ціни на лазерну епіляцію спини

Спина жіноча 1100
Спина чоловіча 2000
Поперек жіночий 600
Поперек чоловічий 700