ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


РИНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА НОСА)

У багатьох людей нерідко виникає бажання змінити або поліпшити форму носа. Як правило, пацієнтів турбують збільшена форма носа, наявність горбинки, викривлення носової перегородки. Ці особливості можуть бути наслідком травми, вродженого дефекту або спадковості. Крім того, у разі зміни форми носа після травми часто порушуються і його функції. Утруднене дихання нерідко призводить до появи храпу, ослаблення імунітету й частих застуд.

Ринопластика (пластика носа) у клініці LaserOne фото №1Ринопластика — це хірургічна операція, у ході якої усуваються або виправляються різні дефекти носа: вроджені або отримані в результаті травм, захворювань.

Види ринопластики

 • Реконструктивна ринопластика спрямована на відновлення кісткових, хрящових або м’яких тканин носа, які були ушкоджені, деформовані або втрачені;
 • Функціональна ринопластика проводиться для поліпшення прохідності носових ходів пацієнтам з утрудненим носовим диханням;
 • Естетична ринопластика виконується для зміни форми й розміру носа.

Чи має значення вік пацієнта

Процеси формування тканин носа завершуються до 18 років. До досягнення цього віку форма й розмір носа можуть суттєво змінюватися, тому неможливо об’єктивно оцінити наявність або відсутність показань до ринопластики. У зв’язку із цим ринопластика проводиться тільки повнолітнім пацієнтам. У кожному конкретному випадку рішення про доцільність і можливості проведення пластики носа ухвалює пластичний хірург на основі даних ретельного огляду й результатів аналізів.

Які дефекти можна усунути за допомогою ринопластики

Ринопластика рекомендована для усунення таких вроджених або набутих естетичних дефектів:

 • виправлення форми спинки носа;
 • зменшення розміру ніздрів або корекція крил носа;
 • виправлення форми кінчика носа;
 • зменшення ширини спинки носа;
 • виправлення всіх інших вад носа, а також носової перегородки, включаючи викривлення та деформації, які виникли після отриманої травми.

Операція з видалення горбинки носа

Видалення горбинки носа є однією з найпопулярніших операцій у нашій клініці. У ході процедури видаляється надлишок кістки та хрящів у кількості, необхідній для формування правильного, чіткого профілю.

Ринопластика (пластика носа) у клініці LaserOne фото №2

Корекція форми носа

Нерідко довести форму носа до ідеальної можна, усього лише зменшивши довжину носової перегородки. Зазвичай така ринопластика носа не зачіпає кістку, хірург видаляє тільки частину перегородкового хряща. При цьому кінчик носа трохи піднімається вгору, удосконалюючи профіль пацієнта. Втручання проводиться методом закритого і відкритого доступу, через ніздрі, і не залишає жодних слідів на обличчі.

Ніс «картоплею» або «гачком» — це наслідок надмірної ширини бічних хрящів на його кінчику. У клініці «LaserOne» вас позбавлять цієї проблеми, акуратно змінивши їхню форму. Зайва частина хрящової тканини буде видалена, а та, що залишилася, — зшита.

Реабілітаційний період

Реабілітаційний період після операції з пластики носа становить 7–10 днів. До цього часу зазвичай проходить набряклість і синці. Після операції на спинці носа може знадобитися носіння гіпсової лонгетки протягом 1–2 тижнів. Остаточний ефект оцінюється через 2–3 місяці. Перші дні рекомендовано спати із трохи піднятою головою, уникати приймання дуже гарячої та дуже холодної їжі.

Чому обирають медичний центр «LaserOne»

Сучасна клініка «LaserOne» пропонує прийнятні ціни на ринопластику й гарантує найвищу якість корекції носа. Кваліфіковані пластичні хірурги виконують усі види відкритої та закритої пластики носа, виправляючи як естетичні, так і функціональні дефекти. Для роботи з кістковим відділом носа в нашій клініці успішно застосовується найсучасніше ультразвукове хірургічне обладнання (п’єзотом).

Зверніться в нашу клініку за консультацією і здійсніть свою мрію про ніс правильної та досконалої форми.

Переваги

 • Проведення всіх видів естетичної, функціональної та реконструктивної корекції носа.
 • Передпроцедурне обстеження пацієнта, що дає можливість ретельно спланувати і професійно провести операцію.
 • Вибір оптимальної методики, що мінімізує тривалість відновлювального періоду й кількість рубців.

Протипоказання

 • Інфекційні хвороби.
 • Цукровий діабет.
 • Хвороби серця, бронхів.
 • Хронічні захворювання печінки.
 • Захворювання імунної системи.
 • Порушення згортання крові.
 • Онкологічні захворювання.

Рекомендації після процедури

 • Протягом перших 2–3 днів відмовитися від водних процедур.
 • Повернутися до роботи можна буде на 10–14-й день.
 • Виключити фізичні навантаження на 1 місяць.
 • Виключити перегрівання (засмага, лазня, сауна) на 1 місяць.

Фото матеріали

Ціни на ринопластику

Ринопластика - І категорія 60000
Ринопластика - ІІ категорія 70000
Ринопластика - ІІІ категорія 90000
Ринопластика - IV категорія 120000
Загальний наркоз (2 години) 6000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
РИНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА НОСА)
| 01 Грудня 2021

Я всегда мечтала изменить форму носа но не могла решиться, так как мне никогда не делали операций до этого. Я не знала чего ожидать и как я буду себя чувствовать. Попав на консультацию в клинику, решение принять было гораздо легче, так как мне описали каждый шаг до мелочей, успокоили и дали четкие инструкции что и как делать. Я очень счастлива что попала именно сюда. Спасибо, Вадим Викторович, за новый прекрасный профиль, это просто невероятно!

РИНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА НОСА)
| 29 Вересня 2021

2 сентября сделала ринопластику у Компанийца Анатолия Олеговича, который избавил меня от орлиного носа. Анатолий Олегович сделал идеальный маленький, узенький носик, и хотя еще нет окончательного результата, так как прошло мало времени после операции я довольна результатом на 100%. Огромное спасибо администраторам и медсёстрам клиники, которые поддерживали меня трусиху, и словом, и делом, и были ко мне очень внимательны. В общем большое спасибо клинике Лазерван за качественное обслуживание и за то, что у Вас я нашла своего Хирурга, которому смогла довериться.

РИНОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА НОСА)
| 30 Березня 2021

Мега большое спасибо Анатолию Олеговичу Компанийцу за великолепную работу и всему персоналу клиники за профессионализм, вежливость, внимательность. Безумно рада что не ошиблась с выбором, так здорово и приятно когда все люди на своём месте и занимаются тем, что у них круто получается  – удачи вам и роста во всём, обязательно к вам ещё вернусь совершенствоваться дальше !)

Більше відгуків

Питання та відповіді

Що таке первинна та вторинна ринопластика?

Первинна ринопластика – це операція, яка спрямована на виправлення вроджених чи набутих деформацій носа. Вторинна ринопластика проводиться з метою корекції проблем, що залишилися після першої операції.

Чим відрізняється закрита ринопластика від відкритої?

При відкритій ринопластиці проводиться розріз у порожнині носа та в області колумели – вертикальної складки шкіри, яка поділяє ніздрі. При закритій ринопластиці розріз проводиться тільки в порожнині носа.

Які аналізи треба здавати перед ринопластикою?

Перед виконанням ринопластики проводиться загальний та біохімічний аналізи крові, цукор крові, коагулограма, аналіз на гепатити.

Під яким наркозом проводять пластику носа?

Операція проводиться під загальним знеболенням.

Коли видно результат?

Попередній результат помітний через 10 днів. Остаточний – через рік після операції.

Коли можна літати літаком після ринопластики?

Через 2-3 тижні.

Як довго тримаються синці після операції?

Враховуючи те, що в нашій роботі ми не застосовуємо ударних методик, а працюємо за допомогою ультразвукового п'єзотома, синці зберігаються не більше 7-10 днів.

Чи можна виправити утруднене носове дихання?

Можна, наш пластичний хірург має додаткову спеціалізацію з отоларингології та володіє технікою виправлення носової перегородки.

Як довго після операції потрібно носити гіпс?

Замість морально застарілого гіпсу в нашій клініці застосовують спеціальні термопластини, які встановлюються на 10 днів.

Корисні статті

Пластика носа – 7 поширених міфів

Ринопластика — популярна операція, яка дає можливість виправити вроджені чи набуті дефекти, змінити форму та розмір носа. За допомогою втручання коригуються естетичні недосконалості, усуваються функціональні проблеми: утруднене чи порушене дихання. Як і будь-яка пластична операція, ринопластика має протипоказання та можливі побічні ефекти. При цьому пацієнти, які замислюються над корекцією носа хірургічним способом, стикаються з безліччю міфів. Чи варто побоюватися тривалої реабілітації, болісної пластичної операції і чи можна «замовити» лікареві зовнішність, про яку ви мріяли?

Детальніше

Ринопластика – як вибрати хірурга і найкращу клініку

Пластична операція зі зміни форми та розмірів носа назавжди змінює зовнішність. Хоч би якою була проблема: асиметрія, травми, естетична недосконалість або порушення функцій носового дихання — важливо знайти гармонійне рішення. Щоб отриманий результат тішив пацієнта, а операція та реабілітаційний період пройшли максимально комфортно, планування ринопластики варто розпочати з вибору лікаря та клініки. Як знайти найкращу клініку, на що варто звернути увагу і які питання поставити лікарю на попередній консультації?

Детальніше

Викривлення носової перегородки

Носова перегородка — це вкрита слизовою оболонкою рівна тонка пластина, яку утворюють хрящова та кісткова тканини. У нормі вона поділяє простір усередині носа на рівні частини і розташовується чітко посередині носової порожнини. Незначні відхилення зустрічаються у 90–95% людей і не є приводом для занепокоєння. При цьому не варто відкладати візит до клініки, якщо деформація помітна та супроводжується ускладненнями — пластика носа допоможе вирішити проблему.

Детальніше