ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна хірургія

Лазерна хірургія нині досить популярна як у Києві, так і в інших містах України. Ідеться про сучасні методики, що допомагають вилікувати різні патології організму й ефективно боротися з віковими змінами. Завдяки появі таких інноваційних технологій стало можливим проводити серйозні операції без тривалого перебування у стаціонарі, використання наркозу. «Безкровний скальпель» — так лазерну хірургію називають самі лікарі.

Лазерная хирургия в клинике LaserOne фото №1Вибір клініки лазерної хірургії

Попри популярність, яка зростає, цей метод все ще не став настільки звичним, що можна було б просто записатися до будь-якої найближчої клініки. Коли Ви не бажаєте розчаруватися в лазерній медицині, варто ретельно підійти до вибору клініки, де надають такі послуги. Ці операції — не те, на чому варто економити, але це не означає, що потрібно переплачувати. У нашому медичному центрі Ви за адекватну вартість отримаєте чудовий результат!

Разом із клінікою лазерної хірургії «LaserOne» Ви збережете свою молодість, здоров’я та красу.

Операції, які здійснюють за допомогою лазерних технологій

Лазерна хірургія може знадобиться в низці випадків — наприклад, за необхідності виконати ліпосакцію, блефаропластику, інтимну пластику або вилікувати гіпергідроз. Саме цей метод хірургії допоможе розв’язати проблему за мінімум часу та витрат і з максимально успішним результатом.

Переваги

  • Усі втручання безкровні, навіть якщо операція стосується кровоносних судин
  • Ви можете відкинути усі упередження щодо стерильності процесу — вплив лазера ліквідує не лише патогенну мікрофлору, а й «випарює» більшість патологічних вогнищ
  • Після операційного втручання ризик виникнення ускладнень через інфікування зведено практично до нуля
  • Поверхня рани загоюється швидше, ніж у випадку застосування методів традиційної медицини, пацієнт вже незабаром повертається до звичного життя
  • Як правило, не потрібен загальний наркоз — будь-яке втручання практично не завдає дискомфорту
  • Лазерну хірургію можна застосовувати у будь-якому віці

Чому варто звернутися до «LaserOne»

У медичному центрі «ЛазерВан» працюють професіонали з великим досвідом та прагненням постійно вдосконалюватися. Усі наші хірурги мають вищу чи першу кваліфікаційну категорію з хірургії, регулярно беруть участь у профільних конференціях і семінарах. Відвідавши нашу клініку та проконсультувавшись із лікарем, Ви отримаєте вичерпну інформацію про стан Вашого здоров’я. Також ми обов’язково підберемо оптимальний варіант розв’язання проблеми за адекватною ціною. Вам не пообіцяють результату, якого не можна досягти, і не запропонують операції, без яких можна обійтися.

У клініці «LaserOne» всі операції виконують із використанням найсучаснішого сертифікованого обладнання. Воно цілком зручне та безпечне для пацієнтів. Разом із професіоналізмом наших лікарів Вам гарантовано максимально ефективний результат!