ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Ін’єкційне лікування гіпергідрозу

Гіпергідроз пахв — явище хоч і нешкідливе по суті, але досить неприємне, завдає певного дискомфорту. Його також називають аксилярним гіпергідрозом. Сильне потовиділення під пахвами, як правило, призводить до підвищеної дратівливості та комплексів. Погодьтеся, важко бути впевненою у собі людиною, коли від вас постійно відчувається неприємний запах, а на одязі залишаються великі вологі кола. До того ж, через сильну пітливість пахв можуть з’явитися прищі та алергія на барвники, що використовуються для виробництва тканин. Геть не радісна картина. Давайте розбиратися з проблемою.

Причини появи гіпергідрозу

Потіння пахв абсолютно нормальна реакція організму на фізичні навантаження, термічний вплив і стреси. І лише певні порушення та збої у роботі системи потовиділення здатні призвести до гіпергідрозу. Причини сильного потовиділення під пахвами різноманітні за своєю природою. Ідіопатичний гіпергідроз дуже складно виявити. Подразником потових залоз може бути спека. Особливо не рекомендується людям, які страждають на підвищену пітливість, вживати алкоголь і гострі продукти, які є найсильнішим каталізатором для потовиділення. Найпоширенішими причинами пітливості пахв є емоційні навантаження та вегето-судинна дистонія. Гормональні зміни в організмі підлітків також можуть стати причиною гіпергідрозу.

Метод ін’єкційного лікування гіпергідрозу

Одним із методів лікування пахвового гіпергідрозу є введення в проблемні ділянки препаратів на основі ботулінічного токсину А. У нашому медичному центрі з цією метою застосовується препарат, виготовлений компанією Ipsen (Франція). Він блокує передачу нервових імпульсів до потових залоз, що припиняє їхню діяльність. Під час консультації лікар поставить спеціальну пробу і визначить місця найбільшого скупчення потових залоз. Ін’єкції здійснюються тонкою голкою; за бажанням пацієнта лікар попередньо може нанести анестезуючий крем. Процедура триває трохи більше 30 хвилин, ефект зберігається до 4–6 місяців.

Рекомендації після процедури

Протягом доби після процедури важливо уникати контакту з водою, обробляти шкіру розчином антисептика. Протягом 7–10 днів не можна перегріватися (протипоказані бані, сауни, гарячий душ), вживати алкоголь.

Показання до проведення процедури

  • Підвищена пітливість у пахвових ділянках

Протипоказання

  • Вагітність, лактація
  • Міастенія
  • Порушення процесу згортання крові
  • Вживання антибіотиків, антикоагулянтів
  • Бронхіальна астма
  • Запальні процеси у ділянці ін'єкції
  • Грип, ГРЗ
  • Вік до 18 років

Фото матеріали

Ціни на лікування гіпергідрозу за допомогою ін'єкцій

Пахвові зони (300 або 500 одиниць) 13000-15000
Долоні (300 або 500 одиниць) 13000-15000
Стопи (300 чи 500 одиниць) 13000-15000