ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Акція!
Знижка 25%

З віком утворення колагену в нашій шкірі поступово знижується, а також уповільнюється руйнація старих колагенових волокон. У результаті еластичність шкіри зменшується, з’являються ділянки в’ялості, складки та зморшки. Усі ці неприємні зміни на обличчі та інших ділянках тіла можна радикально виправити завдяки процедурам лазерного шліфування. Фракційне лазерне омолодження (фракційне лазерне шліфування) — це процедура обробки ділянки шкіри найтоншим променем лазера, внаслідок чого відбувається руйнування верхніх ороговілих шарів епідермісу і надлишкового пігменту. Сеанс обробки лазером стимулює процеси регенерації, синтез нових волокон колагену та еластину.

Фракційне лазерне омолодження у клініці LaserOne фото №1

Особливості фракційного лазерного шліфування (СО2 лазер)

Фракційне лазерне омолодження — один із найперспективніших і найпопулярніших напрямків в естетичній медицині. На відміну від традиційного лазерного шліфування, під час якого шкіра пошкоджується по всій площі, вплив фракційного омолодження має точковий характер. Чергування пошкоджених і непошкоджених ділянок шкіри в десятки разів прискорює процеси відновлення, стимулює синтез колагену, еластину, прискорює зростання молодих клітин. У результаті шкіра набуває пружності, здорового кольору, зменшуються і нівелюються зморшки, пігментні плями, інші недоліки шкірного покриву.

Зони фракційного омолодження

Лазерне омолодження шкіри може проводитися практично на будь-якій ділянці тіла, яка зазнає вікових змін. Найчастіше застосовують лазерне омолодження шкіри обличчя, зони декольте, кистей. Особливе місце займає лазерне шліфування шкіри в ділянці верхніх та нижніх повік (псевдоблефаропластика). Шліфування обличчя лазером забезпечує зникнення або значне зменшення дрібних зморщок, шкіра набуває еластичності та пружності.

Лазерне шліфування обличчя

Фракційне лазерне омолодження дасть змогу поліпшити колір обличчя, позбутися пігментації та ластовиння. Після процедури вирівнюється рельєф шкіри обличчя: звужуються розширені пори, усуваються або стають малопомітними рубці та шрами, у тому числі постакне. Також лазерне шліфування обличчя допоможе ліквідувати мімічні зморшки або істотно зменшити їхню кількість.

Результат шліфування фракційним лазером

Перший видимий ефект від процедури лазерного шліфування виникає після реабілітаційного періоду (в середньому через 5–7 днів). При цьому шкіра помітно підтягується, стає пружною, зникають або значно зменшуються не лише дрібні, а й глибокі зморшки, рубці та розтяжки. Процедура фракційного лазерного шліфування, яку застосовують у нашій клініці, має триваліший ефект у порівнянні з традиційним шліфуванням — шкіра продовжує оновлюватися протягом наступних трьох місяців.

Фракційне лазерне омолодження у клініці LaserOne фото №2

Рекомендований курс

Для досягнення стійкого та довгострокового ефекту бажано провести від 2 до 3 процедур, з інтервалом 4 тижні, з урахуванням індивідуальних потреб та проблем. Процедура забезпечує стійкий ліфтинг і розгладжування рельєфу шкіри протягом 2–3 років після курсу процедур.

Процедура шліфування  СО2 лазером у Києві

У медичному центрі «LaserOne» процедуру фракційного лазерного омолодження виконують за допомогою лазерної системи SmartXideDOT на основі лазера СО2 (DEKA, Італія). Процедура триває не більше 30 хвилин і може здійснюватися під місцевим знеболенням (із застосуванням крему, що анестезує). Під час консультації наші лікарі-дерматологи дадуть вичерпні відповіді на всі Ваші запитання і підберуть оптимальні для Вас параметри лікування.

Показання до проведення процедури

 • Зниження тонусу й еластичності шкіри
 • Глибокі та дрібні зморшки
 • «Мішки» під очима (лазерна псевдоблефаропластика)
 • Рубці після акне, шрами, розтяжки
 • Пігментні плями

Переваги

 • Видимий ефект після першого сеансу
 • Можливість виконання процедури на будь-якій ділянці тіла, у тому числі й в зоні навколо очей
 • Відсутність вікових обмежень
 • Мінімальна болючість
 • Короткий період відновлення

Протипоказання

 • Вагітність, період лактації
 • Гострі та хронічні захворювання у період загострення
 • Пошкодження шкіри
 • Герпетичні висипання
 • Системні захворювання сполучної тканини
 • Захворювання системи крові

Рекомендації після процедури

 • Наносити на оброблену шкіру протизапальний пом’якшувальний крем 3–4 рази на день протягом перших 3 днів після процедури
 • Активно зволожувати шкіру (зволожувальним кремом, термальною водою) з 4-го дня протягом місяця після процедури
 • Уникати потрапляння на оброблену шкіру ультрафіолетових променів протягом місяця (ризик появи пігментних плям)

Фото матеріали

Відео матеріали

Видео: Фракционное лазерное омоложение (лазерная шлифовка).

Ціни на фракційне лазерне шліфування

Акція! Знижка 25%
Обличчя 6000 4500
Обличчя, шия, декольте 10000 7500
Область навколо очей (псевдоблефаропластика) 4000 3000
Шия 3200 2400
Декольте 4000 3000
Кисті рук 3200 2400
Анестезія 300

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
| 08 Квітня 2021

Роблю шліфовку обличчя та декольте вже не перший раз, розпочала під кінець минулої осені. Швидка регенерація шкіри, а видимий результат не змусив себе довго чекати. Обличчя гладеньке, набагато менше зморшок, вирівнявся колір. Лікаря не змінюю, Алла чудовий спеціаліст!

ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
| 09 Грудня 2020

Поделюсь с вами своей теперь любимой процедурой – лазерная шлифовка. Доктор Каролина Атаманчук очень внимательная, мы делали шлифовку лица, шеи и зоны декольте. Меня предупредили , что процедура травматичная и что нужно четко соблюдать рекомендации после процедуры. Я так и сделала. Это просто ВАУ!   Прошло 2 недели, кожа гладкая, ровная, освежилась очень сильно. Уже делают комплименты знакомые). Супер, спасибо!

ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
| 05 Березня 2020

Я просто в восторге от эффекта этой процедуры! Это сравнимо только с пластикой! Я счастлива, кожа по текстуре ровная, по цвету однотонная, подтянутая и ушли мелкие морщины! Это просто нечто! Спасибо клинике, врачу моему! С Уважением, Валентина!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Як часто потрібно повторювати процедуру фракційного омолодження?

Зазвичай слід пройти 2–3 сеанси з інтервалом 3–4 тижні.

Який термін реабілітації?

Як правило, через 3–7 днів зникає почервоніння шкіри. Не рекомендується перебувати під прямим сонячним промінням протягом місяця.

Чи можна робити лазерне шліфування влітку?

Можна, якщо зони розташовані на захищених одягом ділянках тіла, або необхідно користуватися сонцезахисним кремом.

З якого віку можна робити шліфування лазером?

Лазерне шліфування можна здійснювати починаючи з 18-річного віку.

Скільки потрібно процедур, щоб прибрати шрами чи розтяжки?

Зазвичай потрібно від 3 до 6 сеансів.

Чи допомагає фракційне омолодження позбавитися від прищів?

Ні. Однак за допомогою фракційного шліфування можна позбутися рубців постакне.

Чи можна наносити косметику до та після процедури?

Не рекомендується користуватися косметикою безпосередньо до процедури та протягом тижня після сеансу.

Процедура лазерного шліфування болюча?

Больові відчуття залежать від глибини та площі оброблюваної зони. Лікар може використовувати анестезійний крем для зменшення неприємних відчуттів.

Корисні статті

Види омолодження обличчя

За підтримку молодості шкіри відповідають волокна колагену та еластину. На жаль, з віком їх виробіток знижується, зменшується еластичність шкіри. Це призводить до появи зморшок, заломів, втрати пружності та провисання шкіри. На щастя, в 21-му столітті повернути красу можна без операції або ін’єкцій — для цього існують різні види омолодження обличчя. Які процедури для боротьби з ознаками старіння пропонують сьогодні лікарі-косметологи, у чому їх відмінності та як вибрати найефективніший метод?

Детальніше

Лазерне шліфування – ефективний результат і рекомендації після процедури

Підтягнути шкіру, прибрати чи зменшити кількість зморшок, пігментних плям та рубців — завдяки інноваційним технологіям сучасної косметології такі завдання вирішуються безопераційним шляхом. Лазерне шліфування — це один із найдієвіших способів омолодження та боротьби з недоліками шкіри. Процедура здійснюється амбулаторно, займає близько пів години та не потребує складної тривалої реабілітації. При цьому забезпечує стійкий ефект і видимий результат після першого сеансу. Які проблеми допоможе вирішити лазерне шліфування і як доглядати оброблену зону після процедури — у нашому огляді.

Детальніше

Чи можна робити фракційне лазерне омолодження влітку?

Фракційне шліфування — це ефективна та популярна лазерна методика, яка дає відмінні результати у боротьбі з віковими змінами. За допомогою такої апаратної процедури можна також звести до мінімуму або повністю позбутися рубців, шрамів, пігментації, вирівняти рельєф шкіри. При цьому фахівці попереджають: безпечно провести таке шліфування та уникнути ризиків ускладнень вийде не під час будь-якої пори року. Чи можна робити лазерне омолодження влітку і які наслідки можуть виникнути при порушенні правил виконання цієї процедури?

Детальніше