ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерне омолодження

З віком функції нашого організму поступово уповільнюються, і саме з цим пов’язане старіння шкіри. Видимі ознаки можуть з’явитися ще раніше, якщо ви постійно перебуваєте на сонці, палите, відчуваєте стрес. Все це призводить до пігментації, зморшок, втрати тонусу шкіри. Та є хороша новина: цей процес можна призупинити. Клініка лазерної медицини «LaserOne» пропонує послуги лазерного омолодження у Києві.

Лазерне омолодження у клініці LaserOne фото №1Технології лазерного омолодження

За допомогою сучасних лазерних технологій можна активувати метаболізм у клітинах, що сприяє оновленню шкіри, загальному поліпшенню її стану, приведенню тонусу в норму. Після завершення курсу омолоджувальних процедур за допомогою лазерної системи від компанії «ДЕКА» (Італія), мімічні зморшки розгладжуються, шкіра стає більш еластичною та пружною. Поліпшення загального стану можна побачити вже після першої процедури лазерного омолодження.

Як проводиться процедура

Перед проведенням курсу лазерного омолодження необхідно прийти на консультацію. Лікар проінформує щодо протипоказань, складе план процедур з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта та визначених завдань, відповість на запитання. Для цього можна записатися на прийом заздалегідь або запланувати консультацію безпосередньо перед першим сеансом.

Під час сеансу лікар очистить шкіру оброблюваної ділянки, нанесе антисептичний препарат і в разі потреби анестетик, щоб процедура лазерного омолодження пройшла безболісно. Тривалість сеансу залежить від обраної ділянки, наприклад, лазерне омолодження обличчя триває приблизно 30 хвилин. В процесі омолодження лазерний промінь проникає у шари шкіри та стимулює фізіологічні процеси. Тепловий ефект, що супроводжує процедуру, допомагає активізувати «сплячі» клітини, запустити вироблення власного еластину та колагену. Після лазерного омолодження шкіри внутрішні ресурси здатні підтримувати отриманий ефект протягом тривалого часу. Після сеансу лікар наносить спеціальний крем або маску із заспокійливим та дезінфікуючим компонентами.

Рекомендації до та після процедури

Щоб підготуватися до проведення лазерного омолодження, слід відмовитися від засмаги в солярії чи на сонці, хімічних пілінгів за 14 днів до процедури. Аналогічних рекомендацій потрібно дотримуватися під час реабілітаційного періоду, також варто користуватися сонцезахисним кремом.

Рекомендований курс лазерного омолодження

Ефект від лазерного омолодження помітний після першого сеансу. Залежно від стану шкіри оброблюваної ділянки і характеру проблеми лікар порекомендує індивідуальну кількість сеансів з інтервалом в 2–3 тижні. Для досягнення тривалого результату може знадобитися курс від 3 до 5 сеансів, ефект зберігається до кількох років.

Переваги клініки «LaserOne»

У нашому медичному центрі всі процедури пройдуть:

 • точно — з чітко фіксованою глибиною впливу променя;
 • фізіологічно — всі процеси, що запускаються під час процедури, є природними для вашого організму;
 • безболісно — у процесі не зачіпаються і не пошкоджуються навколишні тканини;
 • безпечно — оскільки немає прямого контакту зі шкірою, відсутній ризик інфікування.

Головна перевага цього методу омолодження обличчя: за допомогою лазера можна вибірково діяти на шкіру. Тобто під час процедури усуваються саме ті дефекти та проблеми, які завдавали пацієнтові найбільше незручностей.

Види лазерного омолодження

У нас можна пройти фракційне омолодження CO2-лазеромомолодження неодимовим лазером або процедуру лазерного пілінгу:

 • Фракційне омолодження СО2-лазером — на шкіру спрямовується не один промінь, а велика кількість мікропроменів.
 • Неодимовий лазер — під час цієї процедури відбувається термічне пошкодження верхніх та серединних шарів шкіри. Розгладжуються зморшки, колір обличчя стає здоровішим і свіжішим.
 • Лазерний пілінг — промінь впливає на поверхневий шар, запускаючи процес оновлення та усунення різних дефектів. З його допомогою можна зробити рельєф шкіри більш гладким за короткий термін.

Ціна кожної процедури повністю відповідатиме отриманому результату. Яка з методик доцільніша у вашому випадку, зможе визначити наш досвідчений фахівець.

Показання до проведення процедури

 • Вікові зміни на шкірі
 • В'ялість, втрата еластичності та пружності шкіри
 • Пігментні плями, ластовиння
 • Розширені пори, нерівний рельєф обличчя
 • Тьмяний, нерівний тон обличчя
 • Рубці, зокрема й постакне

Протипоказання

 • Аутоімунні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Вірусні захворювання
 • Період вагітності та годування груддю
 • Запальні процеси, порушення цілісності шкіри в оброблюваній ділянці
 • Схильність до рубцювання шкіри
 • Гострі захворювання та загострення хронічних
 • Засмага за 2 тижні до сеансу

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерне омолодження
| 05 Березня 2020

Я просто в восторге от эффекта этой процедуры! Это сравнимо только с пластикой! Я счастлива, кожа по текстуре ровная, по цвету однотонная, подтянутая и ушли мелкие морщины! Это просто нечто! Спасибо клинике, врачу моему! С Уважением, Валентина!

Лазерне омолодження
| 23 Вересня 2019

Хочу написать отзыв для своей любимой клиники, которая уже не первый год дарит мне красоту и молодость!
Для меня эта процедура осенью — уже традиция. Благодаря ей я целый год не прибегаю ни к каким другим болезненным процедурам, только уходы. Это спасение для женщин за 40! Всем советую врача Атаманчук Каролину.

Лазерне омолодження
| 26 Грудня 2018

Вот уже год с LaserOne.  Долго не могла решить ворос с кожей. (Проблемная, жирная, с большими порами). Получила очень компетентную консультацию. Проблема решилась быстро. Делала Фракционный лазерный пилинг и Биоревитализацию. Результат замечательный. Живу без надоевшей мне пудры. Кожа стала ровнее, светлее, здоровее и моложе. Никаких проблем на морозе, или жаре, хотя от природы она у меня тонкая и бледная. Очень благодарна Дубовенко Алле Владимировне за отличную работу и рекомендации. Сначала переживала из-за возможных у меня негативных реакций организма.  Но все проходит просто замечательно. Сияю, радуюсь и остаюсь с LaserOne!

Більше відгуків

Корисні статті

Види омолодження обличчя

За підтримку молодості шкіри відповідають волокна колагену та еластину. На жаль, з віком їх виробіток знижується, зменшується еластичність шкіри. Це призводить до появи зморшок, заломів, втрати пружності та провисання шкіри. На щастя, в 21-му столітті повернути красу можна без операції або ін’єкцій — для цього існують різні види омолодження обличчя. Які процедури для боротьби з ознаками старіння пропонують сьогодні лікарі-косметологи, у чому їх відмінності та як вибрати найефективніший метод?

Детальніше