ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


SMAS-ЛІФТИНГ (БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ)

Акція!
Знижка 30%

З часом м’які тканини нашого організму втрачають свою пружність та еластичність. Під впливом гравітації шкіра та підшкірні структури розтягуються й провисають, що найбільш помітно на обличчі, в ділянках шиї та декольте. Усе це призводить до зміни овалу обличчя, порушення контурів.

Донедавна єдиним рішенням цієї проблеми була операція з хірургічної підтяжки обличчя (фейсліфтинг). Проте, з розвитком інноваційних технологій у медицині, з’явилася можливість проводити нехірургічну корекцію вікових змін за допомогою SMAS-ліфтингу. Ця процедура призначається пацієнтам, які не мають достатніх показань для проведення хірургічного фейсліфтингу, а також тим, хто з певних причин відмовляється від оперативного втручання. Використовуючи спеціальні протоколи, можна проводити цю процедуру пацієнтам після 28 років із метою запобігання віковим змінам.

Лазерна ліпосакція у клініці LaserOne фото №1

Суть SMAS-ліфтингу

Суть методу полягає у впливі ультразвукової хвилі на SMAS-шар, на чітко визначеній глибині (від 1,5 до 13 мм під поверхнею шкіри). SMAS-шар (Superficial Muscular Aponeurotic System — нижній м’язово-апоневротичний шар), є своєрідним «каркасом», від стану якого залежить наявність другого підборіддя, бульдожих щічок і глибоких складок на обличчі. Вузькоспрямована ультразвукова хвиля стимулює синтез колагенових та еластинових волокон, завдяки чому усувається провисання та досягається ефект підтяжки м’яких тканин.

Для проведення СМАС-ліфтингу в клініці «LaserOne» застосовується апарат HIFU Zemits Ultra (США), що має ліцензію FDA, а також сертифікований для роботи в країнах ЄС та Україні.

Особливості проведення процедури

Процедура СМАС-ліфтингу проводиться одноразово. Позитивні зміни спостерігаються вже протягом першої доби після сеансу. Надалі ефект збільшується, досягає свого максимуму за 3–4 місяці. Результат підтяжки шкіри зберігається до 1,5–2 років. Повторний сеанс SMAS-омолодження рекомендовано проводити через 2 роки. Після процедури може спостерігатися незначна набряклість тканин, яка самостійно проходить за кілька днів без спеціального лікування.

Як проводиться SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг охоплює кілька етапів. Спочатку шкіра очищується, обробляється антисептиком, наносяться розмітки спеціальним маркером. На очищену шкіру наноситься спеціальний гель, що поліпшує провідність ультразвуку. Потім лікар обробляє шкіру за допомогою одного або декількох датчиків, які фокусують ультразвукову хвилю на певній глибині, де розташований SMAS-шар. Уся процедура триває від 30 хвилин до 1,5 години, залежно від ділянки та стану шкіри. Найпопулярнішими ділянками для СМАС-ліфтингу серед пацієнтів клініки «LaserOne» є підборіддя, нижня третина обличчя, шия.

Показання до проведення процедури

 • Зниження еластичності шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук
 • Опущення м'яких тканин, зміна овалу обличчя
 • Опущення повік, брів
 • Поява другого підборіддя
 • Поглиблення носогубних складок, опущення куточків рота
 • Зниження тонусу шкіри в ділянці внутрішніх поверхонь стегон, колін, живота

Переваги

 • Відсутність пошкодження шкірних покривів
 • Одноразовість процедури
 • Короткий реабілітаційний період
 • Мінімальні протипоказання

Протипоказання

 • Вагітність, лактація
 • Тривалий прийом антикоагулянтів
 • Запальні захворювання м'яких тканин у ділянці проведення процедури (вугрі тощо)
 • Онкологічне захворювання
 • Схильність до утворення келоїдних рубців
 • Наявність кардіостимулятора

Рекомендації після процедури

 • За можливості не приймати нестероїдні протизапальні препарати (аспірин, німесил тощо)
 • Не відвідувати лазні, сауни, солярії протягом 1 тижня
 • Обмежити фізичні навантаження на 1–2 дні

Ціни на SMAS-ліфтінг

Акція! Знижка 30%
Підборіддя 10 000 7 000
Нижня 1/3 обличчя 12 500 8 700
Брови 6 500 4 500
Обличчя 20 000 14 000
Середня 1/3 обличчя 11 000 7 700
Малярна ділянка 6 500 4 500
Шия 11 000 7 700
Декольте 12 500 8 700
Обличчя, шия, декольте 35 000 24 500
Тіло (1 ділянка, 10х10 см) 7 500 5 200

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
SMAS-ЛІФТИНГ (БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ)
| 07 Липня 2022

Мені 55 років і останні роки я почала помічати, що стала виглядати набагато гіршою. Шкіра наче пливе вниз. Багато хто рекомендував мені підтяжку хірургічну, але я не наважилась. Коли я прийшла на консультацію до лікаря Кароліни Василівни, я зразу зрозуміла – що це мій лікар, дуже компетентно вона мені пояснила про мої проблеми, чому так відбувається і запропонувала чудовий вихід – безопераційну підтяжку, Смас ліфтинг. Година процедури і я вже побачила чудовий результат, а через тиждень, то взагалі мови нема) Всім рекомендую, це дійсно спасіння у моєму віці)

SMAS-ЛІФТИНГ (БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ)
| 15 Жовтня 2021

Всегда боялась хирургии и наркоза особенно. Хорошо, что есть отличный вариант подтяжки без скальпеля. СМАС лифтинг делала зоны лица и подбородка. Эффект виден через пару дней, а через несколько месяцев всё подтянулось, ушел ненужный объем, контур лица всё лучше. Спасибо любимому доктору Алле Владимировне за отличную работу, как всегда на высоте!

SMAS-ЛІФТИНГ (БЕЗОПЕРАЦІЙНИЙ ЛІФТИНГ)
| 31 Травня 2021

Когда страшно ложиться под нож, отличным решением станет СМАС лифтинг. Честно не думала, что это действительно эффективная процедура, но то что я увидела положительные изменения уже через пару дней (а результат накопительный) это супер! Ушли объемы на подбородке и в области щек, прорисовывается красивый контур. Подождём ещё, хочется увидеть окончательный результат. Очень порадовало то, что эффект сохраняется на длительное время, да и цены вполне доступные. Процедуру делала Дубовенко Алла Владимировна! Рекомендую!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Скільки необхідно процедур для отримання ефекту від SMAS-ліфтингу?

Процедура SMAS-ліфтингу проводиться одноразово. Результат після процедури зберігається протягом 1,5–2 років.

В яку пору року ліпше проводити процедуру?

Процедуру СМАС-ліфтингу можна проводити в будь-яку пору року.

Чи болюча процедура?

Під час SMAS-ліфтингу відчувається поколювання. Зазвичай немає сильних больових відчуттів, процедура не завдає пацієнтам сильного дискомфорту.

Коли помітний ефект від SMAS-ліфтингу?

Перший результат спостерігається одразу після проведення процедури. Надалі ефект наростає протягом 2–3 місяців.

Як впливає СМАС-ліфтинг на навколишні тканини? Які неприємні наслідки можуть бути?

Апарат впливає на три рівні м'язово-апоневротичної системи. Після процедури можлива поява набряклості, незначних гематом, які досить швидко минають. Ліфтинг-ефект досягається завдяки формуванню нового колагену впродовж 3–6 місяців.

Який термін реабілітації після SMAS-ліфтингу?

Жодних реабілітаційних заходів після процедури проводити не потрібно.

Чи не постарію я ще сильніше після закінчення дії ефекту?

Основна перевага ультразвукової підтяжки обличчя в тому, що вона уповільнює процес старіння та опущення тканин приблизно на 2 роки. Якщо цю процедуру проводити з такою періодичністю, ви виглядатимете набагато молодше за свої роки.

Чи є різниця між апаратами для SMAS-ліфтингу?

Перевагу слід надавати процедурам на апаратах із реєстраційними посвідченнями України, ЄС та США, оскільки в процесі реєстрації обладнання проходить різні випробування, що підтверджують його ефективність та безпеку.

Що буде, якщо впливати ультразвуком на філери на основі гіалуронової кислоти?

Якщо обробляти ультразвуком місце, де знаходиться філер, єдине, що може статися, — філер швидше розсмокчиться, жодних інших побічних ефектів не буде. На ділянках, які не піддаватимуться впливу ультразвуку, стан філера не зміниться.

Корисні статті

SMAS-ліфтинг – альтернатива пластичної операції?

Чи можна омолодити обличчя, підтягнути шкіру та прибрати прояви птозу, не вдаючись до хірургічного втручання, і наскільки ефективними будуть безопераційні процедури? Щоб усунути провисання шкіри, повернути пружність та чіткість овалу обличчя, лікарі-косметологи сьогодні пропонують інноваційний ультразвуковий ліфтинг. Процедура SMAS здійснюється лікарем за допомогою спеціального обладнання, не потребує реабілітації та дає стійкий результат.

Детальніше