ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Пластична хірургія

Сьогодні пластична хірургія дуже популярна в Україні, але її послугами все ще користується не стільки людей, скільки бажає. Комусь не вистачає інформації, хтось чув про незворотні наслідки невдалих операцій або про те, що ціни на такі послуги зависокі.

Пластична хірургія у клініці LaserOne фото №1Чому варто звернутися до клініки «LaserOne»

Зрозуміти, що все не так страшно, як здається, можна після консультації у клініці пластичної хірургії «LaserOne». Наш фахівець об’єктивно оцінить конкретну ситуацію та надасть пацієнтові рекомендацію, чи дійсно йому чи їй потрібна та чи інша процедура. У нашому медичному центрі ніколи не рекомендуватимуть операцію, яка насправді не потрібна.

Щоб поліпшити зовнішність пацієнта і водночас досягти максимальної натуральності, швидко і без тривалої реабілітації, у нашій клініці вдаються до лазерної медицини. Наші пластичні хірурги використовують лише найновіше сертифіковане обладнання та сучасні технології, що робить операцію безболісною та нівелює ризик будь-яких ускладнень.

Довіртеся нам, і незабаром ви закохаєтеся у своє відображення у дзеркалі!

Показання до пластичної хірургії

Скористатися послугами пластичної хірургії може кожен, хто має вроджені або набуті після операції травми чи дефекти зовнішності. До нашого київського центру також часто звертаються пацієнти, які не мають видимих недоліків, але хочуть зробити свою зовнішність ще кращою. А ще в клініці пластичної хірургії можна зробити вікові зміни менш помітними.

Деякі наші пацієнти думали, якщо дефект зовнішності не шкодить здоров’ю, з ним варто змиритися і навіть до нього звикнути. Але практика показує, що невдоволення собою дуже впливає на самооцінку, отже, і на загальну життєдіяльність людини. Наприклад, важко вільно спілкуватися з людьми, якщо ви постійно думаєте про форму свого носа, чи не помітив співрозмовник, що ніс відрізняється від стандартного.

Пластична операція, виконана професіоналом, з використанням сучасного обладнання, поліпшить ваше життя в усіх аспектах.

Види пластичних операцій

У клініці пластичної хірургії «LaserOne» Ви можете:

Переваги клініки «LaserOne»

Ми застосовуємо інноваційні підходи до операцій, після яких пацієнти перебувають у сучасних та комфортних палатах, період реабілітації займає геть небагато часу. Вартість наших послуг завжди виправдана їхнім результатом.

Тому, якщо ви маєте дефекти зовнішності або хочете виглядати молодше й привабливіше, не зволікайте з візитом до клініки «LaserOne». Чим швидше ви подобатиметеся собі в дзеркалі, тим ліпшим стане ваше життя.