ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ПОВІК)

До вікових змін обличчя найбільш схильна шкіра навколо очей. Тому блефаропластика, або пластика повік, стала найпопулярнішою пластичною операцією на обличчі. Ця процедура проводиться пацієнтам за наявності зморшок на верхніх або нижніх повіках, «мішків під очима», а також для усунення ефекту провисання верхніх повік.

Завдяки стійкому результату та скороченому періоду реабілітації, блефаропластика входить до трійки найпоширеніших пластичних операцій за останні 10 років. Експерти підрахували, що щорічно у світі проводять понад 1,5 мільйона подібних втручань, і популярність процедури продовжує зростати.

Лазерна блефаропластика у клініці LaserOne фото №1

Методики — класична або лазерна

Пластику повік можна проводити як традиційним методом (з використанням скальпеля), так і за допомогою інноваційних лазерних технологій (лазерна блефаропластика). У клініці «LaserOne» успішно застосовуються обидва методи. У кожному конкретному випадку хірург визначає найоптимальніший спосіб розв’язання естетичної проблеми.

Види блефаропластики: верхня, нижня або кругова

Залежно від завдань, які планується розв’язати за допомогою операції, пластичний хірург обирає варіант проведення блефаропластики. Операція може виконуватися на верхніх повіках (верхня блефаропластика) або нижніх повіках (нижня блефаропластика). Якщо ж проблема стосується і верхніх і нижніх повік, здійснюється кругова блефаропластика.

Пластика верхніх повік

Під час проведення верхньої блефаропластики хірург висікає надлишкову частину шкіри повік та видаляє жирові мішки. Операція закінчується накладенням тонкого косметичного шва, який зазвичай знімається на п’яту добу. Лінія розрізу ховається в природній складці шкіри і після загоєння стає непомітною.

Методи пластики нижніх повік

Виконання нижньої блефаропластики можливе двома способами — через розріз по війковому краю повік або по кон’юнктиві (транскон’юнктивальна блефаропластика). Розріз по війковому краю зазвичай проводиться пацієнтам середньої та старшої вікових груп, яким, як правило, необхідно висікати надмірну частину шкіри. Видаляються або перерозподіляються жирові мішки, усувається частина шкіри, що провисає, і накладається косметичний шов. Транскон’юнктивальна блефаропластика частіше виконується молодим пацієнтам з високою еластичністю шкіри, яким для отримання гарного результату достатньо видалення жирових мішечків без висічення тканин. За такої операції шви не накладаються, а розріз самостійно гоїться, не залишаючи сліду.

Кругова блефаропластика

Кругова блефаропластика застосовується за наявності вікових, вроджених чи набутих змін тканин обох повік. Під час процедури виконується висічення частини шкіри повік, жирова тканина також може видалятися або перерозподілятися для відтворення рівної поверхні.

Лазерна блефаропластика у клініці LaserOne фото №2Як проводиться лазерна блефаропластика

Якщо пластичний хірург обирає проведення лазерної блефаропластики, розтин тканин проводиться за допомогою медичного CO2 лазера. Найтонший лазерний промінь лише 50 мкм у діаметрі розсікає тканини, паралельно «зварюючи» дрібні кровоносні судини. Завдяки цьому операція проходить практично безкровно, а ймовірність появи післяопераційного набряку та синців значно зменшується.

Відновлення після операції

Пластика повік проводиться під місцевою анестезією, але за бажанням пацієнта може відбуватися й під загальним наркозом. У післяопераційному періоді, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта, можливе відчуття дискомфорту в ділянці очей, а також поява набряклості, яка досить швидко минає. Результат блефаропластики пацієнт сповна оцінить через 3 місяці після операції. До цього часу формується рубець і повіки набувають природної форми.

Показання до проведення процедури

 • Вікові зміни повік
 • Наявність жирових мішків на верхніх та/або нижніх повіках
 • Глибокі нососльозні борозни
 • Дискомфорт, пов'язаний з «нависанням» верхніх повік
 • Опущення (птоз) верхніх повік
 • Вроджені дефекти в ділянці повік
 • Бажання змінити етнічний розріз очей

Переваги

 • Процедура проводиться амбулаторно — пацієнт виписується з клініки того ж дня
 • Застосовується місцева анестезія
 • Мінімальне пошкодження тканин — лазер діє максимально точно
 • Можливість виконання транскон'юнктивальної пластики повік (без шкірного розрізу)
 • Період реабілітації максимально короткий

Протипоказання

 • Повільне згортання крові
 • Вагітність, лактація
 • Онкологічне захворювання
 • Цукровий діабет у стадії декомпенсації

Рекомендації після процедури

 • У перші сім днів після блефаропластики необхідно мінімізувати навантаження на очі
 • За призначенням лікаря потрібно застосовувати краплі для очей, які усувають відчуття сухості та перешкоджають розвитку інфекційних ускладнень
 • Необхідно зробити перерву у використанні контактних лінз, нанесенні декоративної косметики
 • Намагатися спати на спині
 • Під час перебування на сонці обов'язково одягати сонцезахисні окуляри
 • Перші 4–7 днів після процедури (до зняття швів) необхідно бути особливо обережними під час проведення гігієнічних процедур
 • На період від трьох тижнів до місяця доведеться відмовитись від активних занять спортом

Фото матеріали

Ціни на лазерну блефаропластику

Блефаропластика верхніх повік 22000
Блефаропластика нижніх повік 25000
Кругова блефаропластика 38000
Анестезія 1700

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ПОВІК)
| 11 Червня 2022

Делала круговую блефаропластику у хирурга Гиндич Ольги, очень довольна результатом. Взгляд стал намного свежее и более открытый. Практически не заметно уже следов операции. Благодарю хирурга за качественную работу! Рекомендую.

ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ПОВІК)
| 16 Листопада 2021

Мой путь борьбы с мешками под глазами начинался с иньекций, потом были шлифовки, но ничего не помогало. Я решилась на радикальный метод, а именно операцию. Конечно, надо учитывать реабилитационный период и все эти неудобства, но -10 лет на лице через пару недель — такой результат того стоит! Я очень рада что попала в руки хирурга Анатолия Компанийца, он сделал свою работу быстро и качественно, под местной анестезией я не почувствовала ничего. Благодаря опыту врача и ассистентов все прошло идеально. Спасибо команде за грамотную работу.

ЛАЗЕРНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ПОВІК)
| 04 Серпня 2021

Дякую за красу!!!!  Найкращі лікарі, уважний та ввічливий персонал! А саме головне це професійність !  Прислухались до моїх побажань та порадили найкраще рішення!  Ще мені , як Медику сподобалось, що перед операцією вимагали повне обстеження, ( аналізи, ЕКГ і т. Д.) це дуже важливо!!!! Стосовно мого випадку оглядали два лікарі і до і після операції радились , як  Краще   , це говорить про хорошу команду та професійну підтримку! Ще раз повторюсь , як медик, я розумію: коли думки лікарів співпадають, тоді і пацієнт спокійний)))  Я зі спокоєм та впевненістю довірила своє лице Ользі Володимирівні і дуже задоволена!!! Ще раз дякую за красу!!!! Бажаю вам хороших та вдячних пацієнтів!!!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Що таке лазерна блефаропластика і чим вона відрізняється від звичайної?

Під час проведення лазерної блефаропластики розрізи здійснюються за допомогою лазерного променя, під час звичайної — за допомогою скальпеля.

Коли знімаються шви після блефаропластики?

Шви знімають через 5 днів після операції.

Чи можуть залишитися шрами?

Оскільки розрізи проводяться в природних складках шкіри, післяопераційні шрами через 3–4 місяці стають майже непомітними.

Чи є вікові обмеження?

Вік не є протипоказанням до проведення операції. Має значення загальний стан організму та наявність хронічних захворювань.

Чи використовується місцева анестезія або загальний наркоз?

Зазвичай застосовується місцева анестезія. За бажанням пацієнта операція може проводитися під загальним наркозом.

Чи можна пересуватися літаком після операції?

Можна через 3–4 дні.

Як довго зберігатиметься результат після блефаропластики?

Тривалість ефекту залежить від багатьох чинників: вік, стан шкіри, шкідливі звички, спадковість. За умови дотримання усіх післяопераційних рекомендацій тривалість стійкого ефекту обчислюється багатьма роками.

Коли можна фарбуватися після пластики повік?

Не раніше ніж за 2–3 тижні.

Коли сходять набряки?

Видимі набряки здебільшого проходять через 1–2 тижні.

Чи можна спати на боці після блефаропластики?

Можна.

Чи можна зробити блефаропластику на одному оці?

Можна, якщо є медичні показання.

Корисні статті

Все, що ви хотіли знати про лазерну блефаропластику

Вікові зміни шкіри обличчя виявляються в ділянці повік раніше, ніж в інших зонах. Набряклість, нависання верхньої повіки, формування жирової грижі — такі естетичні дефекти надають погляду втомлений вигляд і візуально додають віку. Ефективно вирішити такі проблеми та отримати результат на довгі роки допоможе пластична операція: класична або лазерна блефаропластика. Популярний лазерний метод проведення блефаропластики дозволяє досягти бажаних результатів без застосування скальпеля та практично без кровотеч. Як проводиться така операція, який лазер використовується в клініці та з якими міфами пов’язують лазерну блефаропластику?

Детальніше

Зробити погляд молодшим і привабливішим: як прибрати мішки під очима

Набряклість в ділянці очей надає обличчю хворобливий, стомлений вигляд. Такий стан може зустрічатися у жінок та чоловіків незалежно від віку. Шкіра в цій зоні тонша і містить меншу, порівняно з іншими ділянками обличчя, кількість волокон колагену та еластину. При цьому повіки піддаються підвищеному навантаженню: моргання, примружування або заплющування очей, тертя, нанесення та видалення косметики, тощо. Зона навколо очей більш схильна до впливу несприятливих факторів, активніше накопичує рідину і швидше втрачає пружність — все це призводить до формування неестетичних мішків.

Детальніше

Реабілітація після блефаропластики

Зменшити інтенсивність прояву вікових змін в області очей, позбутися нависання верхньої повіки або жирових гриж — такого ефекту дозволяє досягти хірургічна операція блефаропластика. Результат блефаропластики багато в чому залежить від дотримання рекомендацій хірурга під час відновлення. Скільки триватиме реабілітація після блефаропластики та яких обмежень потрібно буде дотримуватися?

Детальніше