ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Мезонитки

З віком наша шкіра старішає, на окремих ділянках провисає, втрачає пружність, вкривається зморшками. Один із нових видів безопераційної підтяжки шкіри — армування нитками, що розсмоктуються. Вони отримали назву «мезонитки». Такі нитки виготовлено зі спеціального матеріалу, в основі якого полідіоксанон. Останній давно випробувано на практиці, понад 30 років цей матеріал застосовують у дитячій хірургії та офтальмології, що є гарантією його цілковитої безпечності. Нитки бувають різної довжини — від 30 до 90 мм. Потрібну довжину підбирають залежно від зони встановлення. Мезонитки встановлюють за допомогою голки-провідника. Після введення в тканину голка дуже легко відокремлюється від нитки, не завдаючи пацієнту жодного дискомфорту.

Як виконують процедуру

За товщиною використовувана голка схожа на голки для мезотерапії, тому під час встановлення мезониток анестезія не потрібна. Процедура тредліфтингу не болючіша за інші ін’єкційні косметологічні маніпуляції. Нитки повністю розкладаються через деякий час після введення, а за 180–240 діб остаточно розсмоктуються. При цьому в місцях їх розташування формується колаген. Він забезпечує ефект підтяжки обличчя, що зберігається протягом 18 місяців.

Переваги підтяжки обличчя нитками

Таким чином, говорячи про встановлення мезониток (процедуру тредліфтингу), слід зазначити, що ця методика аж ніяк не травматична. Процедура не передбачає жодних розрізів на шкірі. Окрім того, використовувані голки дуже тонкі. Локальні місця введення голки гояться дуже швидко, тож ніщо не завадить Вам після здійснення процедури вести звичний спосіб життя. Новітній спосіб омолодження та тривимірного моделювання забезпечує стійкий ефект підтяжки обличчя. Після цілковитого розсмоктування мезониток в організмі не залишається жодних чужорідних імплантів і шкіра переживає «другу молодість» внаслідок посиленого синтезу власного колагену.

Безпечність процедури

У своїй практиці ми застосовуємо лише виготовлені провідними світовими виробниками мезонитки, які пройшли клінічну апробацію у відомих клініках та сертифіковані як у країнах Європейського Союзу, так і в Україні. Встановлення малотравматичних та безпечних мезониток у низці випадків є альтернативою хірургічній підтяжці обличчя.

Показання до проведення процедури

 • Періорбітальні зморшки
 • Вертикальні зморшки чола
 • Зморшки в зоні вушної раковини
 • Гравітаційний птоз щік
 • Корекція кінчиків брів
 • Зморшки та провисання шкіри в зоні шиї та декольте

Протипоказання

 • Захворювання системи крові
 • Тяжкі соматичні захворювання
 • Гострі інфекційні захворювання (ГРВІ)
 • Онкологічні захворювання
 • Вагітність і лактація
 • Вік молодший за 18 років

Фото матеріали

Ціни на постановку мезониток

Мононитки, 1 од (ліфтінг) 400
Мезонитки з насічками, 1 од (підтяжка) 1200
Ниткова підтяжка обличчя 12000-28000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Мезонитки
| 25 Квітня 2018

Данную клинику я выбирала по рекомендации, пришла с намерением сделать хирургический фейслифтинг. Оказалось мою проблему можно решить за 2 часа и без наркозов и длительных реабилитаций.

Мне установили нити в скуловую часть и в подбородок, эффект просто потрясающий. Конечно был отек пару дней, но это не сравнимо с реабилитацией после операции. Спасибо докторам за совет и работу.

Мезонитки
| 03 Вересня 2017

Я очень тщательно выбирала клинику чтоб сделать маме подарок – мезонити) Хотела чтоб ей морщины подтянули. Обращала внимание на цену и на наличие подарочных сертиков в продаже. Это лучшее предложение, которое я нашла + результат был супер! Спасибо, мама счастлива!

Мезонитки
| 20 Вересня 2016

Обратилась в клинику с проблемой обвисшей кожи, после консультации доктор Атаманчук Каролина порекомендовала поставить мне нити – я была поражена,после процедуры,кожа сразу подтянулась,исчезло обвисание.Очень довольна!