ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Видалення атероми

Атерома — це доброякісна пухлина сальної залози, яка виникає внаслідок закупорювання вивідної протоки та скупчення в ній салоподібного вмісту. Може з’являтися на будь-яких ділянках тіла, де є сальні залози; найчастіше на шкірі голови, шиї та спини.

Причини появи атером

Як правило, з’являється у людей, що мають жирну шкіру, страждають на підвищену пітливість. Нерідко атероми виникають у жінок, які зловживають декоративною косметикою. Новоутворення має тенденцію до зростання та може досягти розмірів курячого яйця. Атерома здатна зазнавати інфікування з розвитком гнійного абсцесу, тому її оперативне видалення слід виконувати якомога раніше.

Як здійснюють операцію

У клініці «LaserOne» хірургічне видалення атером виконують під місцевою анестезією. Вся операція триває 15–20 хвилин і полягає у видаленні новоутворення разом із капсулою. На шкіру накладають внутрішньошкірний косметичний шов і стерильну пов’язку.

Протипоказання

  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Знижене згортання крові
  • Вагітність
  • Критичні дні у жінок

На консультації у медичному центрі «LaserOne» пластичний хірург відповість на всі запитання та запропонує оптимальні шляхи розв’язання Ваших проблем.

Фото матеріали

Ціни на видалення атероми

Видалення атероми до 3 см 3000
Видалення атероми 3-5 см 4000
Видалення атероми понад 5 см 5000
Анестезія 1700
Гістологія новоутворення 800

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Видалення атероми
| 19 Березня 2021

Искренне благодарю Жигунову Ольгу Владимировну за консультацию по поводу следа от моей атеромы. Два года назад она возникла по центру лица, и после удаления ее содержимого больше не воспалялась, однако остался след – маленькое отверстие. За это время получила рекомендации нескольких дерматологов, онкодерматологов и косметологов по поводу устранения этого дефекта (отверстия), но только Ольга Владимировна помогла мне взвесить все “за” и “против”, и принять правильное решение в этом вопросе. Я искала не просто профессионального хирурга, а хирурга-женщину, т.к. чувствовала, что она меня поймет лучше, и поможет с оценкой рисков. Очень рада, что нашла именно этого доктора, и, наконец, смогла успокоится по поводу своего кожного вопроса.