ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


ІНТИМНА ПЛАСТИКА (ЛАБІОПЛАСТИКА)

Інтимна пластика (лабіопластика) дає змогу скоригувати зовнішні жіночі статеві органи, щоб відновити їхню естетичну привабливість та поліпшити якість сексуального життя. Найпоширенішою процедурою серед пацієнток центру лазерної медицини «LaserOne» є пластика статевих губ. З даною методикою можливо змінити розмір і форму статевих губ, а за потреби — відновити їхню симетрію. Особливістю такої маніпуляції у нашій клініці є проведення пластики статевих губ за допомогою лазера SmartXideDOT (DEKA, Італія), що забезпечує високу точність корекції та значно скорочує відновлювальний період.

Лазерна інтимна пластика у клініці LaserOne фото №1Пластика статевих губ

Розмір і форма малих статевих губ мають певне значення у житті кожної жінки. Про патологічне збільшення можна говорити, якщо вони виступають за великі статеві губи більше ніж на 0,5–1 см. Нерідко такий косметичний дефект є причиною психологічних та сексуальних проблем, створює дискомфорт у повсякденному житті, обмежує заняття спортом, носіння одягу, що облягає. Надмірно великі малі статеві губи схильні до травм, що може провокувати подразнення й болючі відчуття. Подібна аномалія буває вродженою та набутою. Набута форма розвивається на тлі гормональних порушень, після деяких хронічних захворювань сечостатевої системи, а також як наслідок вікових змін. Пластика малих статевих губ дає змогу зменшити їхні розміри, усунути асиметрію, зробити їх зовні естетичнішими.

Як проводиться лабіопластика

Лабіопластика здійснюється в амбулаторних умовах під місцевою анестезією, не потребує госпіталізації. Бажано проводити її за 6–7 днів до початку чергових місячних. Після попередньої розмітки спеціальним маркером та введення анестезуючого препарату, проводиться висічення частини тканини та формування бажаної форми губ. Рана зшивається спеціальною ниткою, що розсмоктується, тому знімати шви не потрібно. Операція закінчується накладенням стерильної серветки. Дискомфорт і незначні болючі відчуття зазвичай проходять через 5–7 днів. За 2–3 тижні можна поновлювати статеве життя.

Зменшення статевих губ, виконане в клініці «LaserOne», не тільки повертає естетику жіночим статевим органам, а й підвищує чутливість ерогенних зон, дає змогу позбутися від комплексів.

Показання до проведення процедури

 • Вроджена гіпертрофія малих статевих губ
 • Збільшення статевих губ внаслідок вікових чи гормональних змін
 • Зміна форми статевих губ після пологів, травм та запальних явищ

Переваги

 • Найтонший розріз тканин
 • Мала травматичність
 • Коагуляція кровоносних судин, що забезпечує безкровність процедури
 • Зменшення дискомфорту у післяопераційний період
 • Короткий період реабілітації

Протипоказання

 • Гострі запальні захворювання сечостатевої системи
 • Злоякісні новоутворення у ділянці промежини
 • Гострі вірусні захворювання
 • Вагітність та період лактації

Під час консультації у медичному центрі «LaserOne» пластичний хірург відповість на всі ваші запитання, розкаже про оптимальні шляхи розв’язання проблеми.

Ціни на інтимну пластику

Інтимна пластика 18000
Анестезія 1700

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
ІНТИМНА ПЛАСТИКА (ЛАБІОПЛАСТИКА)
| 20 Лютого 2022

Почему все так стесняются делать коррекцию в интимной зоне. Девочки, хватит уже страдать от дискомфорта в личной жизни. Я вот сделала и сестру убедила (у нас это видимо наследственное). Ходим теперь счастливые и без комплексов. Ольга Андреевна отличный специалист, понимает всё с полуслова и делает шикарные результаты. Спасибо Вам, Ольга.

ІНТИМНА ПЛАСТИКА (ЛАБІОПЛАСТИКА)
| 14 Травня 2021

Хотела поблагодарить Ольгу Владимировну за качественно проделанную работу! Уже прошёл почти год и никак не доходили руки написать отзыв. Об интимной пластике я думала 8 лет и это желание сказывалось на уверенности в себе, но каждый раз боялась что что-то не понравится или реабилитация будет болезненной. В прошлом году я все таки решилась прийти на консультацию и увидев доктора я была на 100% уверенна что пришёл именно тот момент и пора решаться. Если бы я знала раньше, что все будет так быстро и безболезненно то, решилась бы ещё 8 лет назад. Операция прошла под местным наркозом (чего я очень боялась, но зря) и за 40 минут свершилось то о чем я так долго мечтала! Спустя 10 дней после операции спали отеки и швы начали рассасываться – реабилитация прошла максимально быстро и легко! Спасибо вам огромнейшее за уверенность в себе и за красоту, которую вы сделали!

ІНТИМНА ПЛАСТИКА (ЛАБІОПЛАСТИКА)
| 22 Липня 2020

Думаю, многим девушкам что-то в себе не нравится, так уж мы устроены. Об интимной пластике даже не знала , но всегда хотела внести коррективы в то, что имею. Начала шерстить в интернете и остановилась на сайте клиники. А клиника ещё и в соседнем доме, оказывается. И я подумала что это знак! Пообщалась с доктором Ольгой Владимировной, мне было очень важно, чтобы операцию проводил не мужчина, да и муж был бы не в восторге. Поняла, что операция то по факту очень простая и быстрая, а результат мгновенный. В итоге все прошло отлично. Теперь хожу довольная! Спасибо!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Що таке лабіопластика?

Лабіопластика — це операція, що спрямована на усунення косметичних дефектів як великих, так і малих статевих губ.

З якого віку можна робити інтимну пластику?

Операцію можна проводити з 18-річного віку.

Який наркоз використовується для проведення лабіопластики?

Зазвичай проводиться місцева анестезія. За бажанням пацієнтки можливе застосування загального наркозу.

Чи можна робити процедуру до пологів?

Можна.

Скільки триває лабіопластика?

Тривалість операції становить приблизно 1 годину.

Чи накладаються шви після операції?

Накладаються саморозсмоктувальні шви.

Як довго триває реабілітаційний період?

Реабілітаційний період становить приблизно 2 тижні.

Скільки тримається набряк після інтимної пластики?

Зазвичай трохи більше 2–3 тижнів.

Чи може бути втрата чутливості в ділянці статевих губ після інтимної пластики?

Певне зниження чутливості можливе у перші 1–2 місяці. Згодом чутливість повністю відновлюється.

Після лабіопластики потрібен стаціонар чи можна їхати одразу додому?

Здебільшого операція проводиться амбулаторно, пацієнтка може їхати додому у день операції.

Корисні статті

5 міфів про лабіопластику

Особливості вікових змін, гормональні порушення, наслідки перенесених захворювань можуть призвести до збільшення малих статевих губ. У поодиноких випадках така аномалія буває вродженою. Зміни можуть бути незначними і ніяк не вплинуть на якість життя або психологічний комфорт жінки — у такому разі вони не вимагають корекції. Але часто збільшення статевих губ призводить до виникнення проблем, наприклад, при заняттях спортом, носінні одягу, що облягає. Такий косметичний дефект іноді не вписується в уявлення жінки про красу та сексуальність або створює психологічні складнощі. У таких випадках варто звернутися за консультацією до хірурга.

Детальніше