ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Інтимне лазерне омолодження

Колір та стан тканин делікатної зони — завжди важливий чинник у житті кожної жінки. З віком, а також внаслідок дисгормональних або спадкових факторів нерідко спостерігається посилення пігментації зовнішніх статевих органів, міжсідничного простору та анальної зони. Шкіра стає в’ялою, зморшкуватою, що призводить до дискомфорту у статевому житті, розвитку комплексів і зниження якості життя. Проте бурхливий розвиток медичних технологій, який відбувається останнім часом, здатен розв’язати ці проблеми. У клініці «LaserOne» впроваджено інноваційну методику — інтимне лазерне омолодження, що здійснюють за допомогою фракційного CO2 лазера.

Особливості виконання фракційного лазерного шліфування інтимних зон

Делікатна зона потребує делікатного догляду. Під час виконання процедури фракційного омолодження вплив лазерного променя має точковий характер. Чергування пошкоджених і неушкоджених ділянок епідермісу сприяє швидкому відновленню та омолодженню клітин шкіри, зменшенню пігментації, підвищенню еластичності й тонусу шкіри.

Як здійснюють процедуру

Процедуру виконують амбулаторно. Вона триває 30–40 хвилин. Спершу на шкіру делікатної зони наносять знеболювальний крем. Потім здійснюють фракційне лазерне шліфування. В результаті помітно зменшується пігментація, в’ялість статевих губ, шкіра стає світлішою, зникають дрібні зморшки. Крім того, випаровування верхнього ороговілого шару шкіри призводить до підвищення чутливості інтимної зони, що позитивно впливає на якість статевого життя.

Зазвичай курс лазерного омолодження інтимної зони складається з 2–4 процедур, які виконують з інтервалом 1–1,5 місяця. Почервоніння та неприємні відчуття минають протягом 2–3 днів після здійснення процедури. Не рекомендується протягом 5–7 днів відвідувати сауни, солярії, приймати гарячу ванну. Необхідно також утриматися від статевих контактів протягом 3–5 днів.

Показання до проведення процедури

  • Підвищена пігментація шкіри зовнішніх статевих органів, міжсідничної складки та анальної зони
  • Зниження тонусу та в’ялість статевих губ
  • Зниження чутливості статевих губ

Переваги

  • Короткий реабілітаційний період
  • Безболісність процедури
  • Помітний ефект вже після першого сеансу

Протипоказання

  • Гострі запальні захворювання зовнішніх статевих органів
  • Герпетична інфекція у стадії загострення
  • Злоякісні новоутворення

Ціни на інтимне лазерне омолодження

Лазерне шліфування інтимної зони 4000