ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Видалення ліпоми

Ліпома (жировик) — одне з найпоширеніших доброякісних новоутворень людини. Це м’яке, безболісне та рухливе утворення, розташоване в підшкірній клітковині. Ліпома може утворитися в будь-якому місці тіла, де є жирова тканина, найчастіше підшкірно — на тулубі, нозі, руці. Зазвичай пухлина має розміри до 2–3 см, проте зустрічаються і гігантські утворення до 10 см у діаметрі та більше. Ліпоми великих розмірів, стискаючи навколишні тканини, крім косметичного дефекту, можуть викликати болючі відчуття.

Причини появи ліпом

У практиці зустрічається сімейний (генералізований) ліпоматоз, який має спадкову природу. До провокаційних чинників належать травми, зокрема психічні, порушення в роботі органів ендокринної системи. Клінічно характеризується розвитком симетрично розташованих множинних ліпом переважно на кінцівках, при цьому голова, шия, плечі залишаються не ураженими. Пухлини безболісні, округлі, м’які, рухливі, з гладкою поверхнею, в середньому 5–6 см у діаметрі. Можливі відкладення кальцію та некроз деяких з них.

Як виконують операцію

Ліпому бажано видаляти на ранніх стадіях, доки вона не досягла значних розмірів. У медичному центрі «LaserOne» операцію здійснюють під місцевою анестезією. Загалом процедура триває 15–20 хвилин і полягає у видаленні утворення разом із капсулою. На шкіру накладають спеціальний внутрішньошкірний косметичний шов.

Протипоказання

  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Знижене згортання крові
  • Вагітність
  • Критичні дні у жінок

На консультації у медичному центрі «LaserOne» пластичний хірург відповість на всі запитання та запропонує оптимальні шляхи розв’язання Ваших проблем.

Фото матеріали

Ціни на видалення ліпоми

Видалення ліпоми до 3 см 3000
Видалення ліпоми 3-5 см 4000
Видалення ліпоми більше 5 см 5000
Анестезія 1700
Гістологія новоутворення 800

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Видалення ліпоми
| 02 Липня 2022

Добрый день,хотел выразить благодарность Жигуновой Ольге Владимировне за профессионализм,удаление липомы на затылке не маленьких размеров,всё сделано в лучшем виде, очень акуратные швы,большое спасибо)

Видалення ліпоми
| 02 Березня 2021

Огромная благодарность Козлову Дмитрию Анатольевичу за безболезненное удаление липомы ,профессионализм и чуткость к пациенту ,что очень успокаивает . Персонал данной клиники приветливый и внимательный. Огромное вам спасибо

Видалення ліпоми
| 04 Вересня 2018

Доброго дня, хочу сказати величезне Дякую лікарю клініки за безболісне та якісне хірургічне видалення ліпоми на шиї. Дуже вдячна за уважне ставлення всього персоналу та за гарний настрій!

Більше відгуків