ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Лазерна ліпосакція стегон

Лазерна ліпосакція стегон — досить популярна процедура, оскільки у більшості людей саме ця ділянка є найпроблемнішою. У стегнах спостерігається найбільше відкладення жирових тканин, яких дуже важко позбутися.

Ліпосакція стегон у Києві доступна і в нашому медичному центрі «LaserOne». Ми використовуємо найновіше лазерне обладнання від компанії «ДЕКА» (Італія).

Особливості лазерної ліпосакції стегон

Жирові клітини руйнуються під потужним впливом лазерного променя, причому крім ефектів руйнування жиру та підтяжки шкіри, відбувається лазерне «склеювання» кровоносних судин, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення синців та значно зменшує терміни реабілітації. Жирова емульсія, на яку перетворюються жирові клітини, самостійно виводяться з організму у природний спосіб.

Переваги

Лазерна ліпосакція внутрішньої та зовнішньої частини стегна має цілу низку переваг перед традиційною. Насамперед, вона може проводитися під місцевою анестезією, що дає змогу заощадити час, уникнути стаціонару та будь-яких наслідків для здоров’я. Після операції не залишається рубців, пацієнт може практично відразу повернутися до звичайної життєдіяльності, оскільки реабілітація проходить швидко і без ускладнень.

Важливо, що шкіра після лазерної ліпосакції вирівнюється, стає гладкішою, не збирається в складки, як це часто буває після традиційних методів видалення жиру.

Рекомендації після ліпосакції стегон

Відновлювальний період після лазерного ліполізу стегон практично не накладає жодних обмежень. Хіба що пацієнту не рекомендується найближчим часом відвідувати лазні, сауни, солярії та басейни. Лікар порекомендує носити компресійну білизну протягом якогось терміну, залежно від індивідуальних характеристик. Також може бути призначена спеціальна дієта для швидкого відновлення.

Післяопераційний період

Після використання лазера не залишається гематом. Ця технологія має омолоджувальні властивості, і пацієнт помічатиме поліпшення стану шкіри ще впродовж декількох місяців.

Протипоказання

  • Хронічні захворювання нирок та печінки
  • Онкологія
  • Злоякісна гіпертонія, тяжкі серцево-судинні захворювання
  • Цукровий діабет у стадії декомпенсації
  • Варикозне розширення вен у ділянці, де проводитиметься операція

Вас також можуть зацікавити такі процедури: ліпосакція животаліпосакція підборіддяліпосакція колін.

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Лазерна ліпосакція стегон
| 09 Вересня 2020

Благодарю доктора Дмитрия Анатольевича за проведенную процедуру лазерной липосакции живота и бедер, мне очень понравился результат, ушло сразу около 7 см в обьеме талии (3 недели после операции), надеюсь дальше будет только лучше) Супер комфортные условия в клинике и отличный персонал. Рекомендую

Лазерна ліпосакція стегон
| 04 Лютого 2020

В январе делала лазерный липолиз живота и бедер.Хочу сказать,что к весне я готова,и без спортзала даже)))) Оперировалась у Козлова Дмитрия Анатолиевича,золотые руки,и вообще очень грамотный и интересный человек,а главное профессионал,теперь думаю,почему я так долго мучилась и не решалась на эту процедуру раньше. Спасибо огромное!!!

Лазерна ліпосакція стегон
| 15 Серпня 2019

Я уже долгое время живу в Польше, ехала в клинику специально для того чтоб провести процедуру. Клинику нашла в Интернете, врач — Дмитрий Козлов. Проблемными зонами были бедра и живот, оперировалось 8 зон. Результат виден был сразу после, тем не менее врач советует подождать с финальной оценкой, так как результат оценивается через 3 месяца по его словам. Пока прошла только неделя, но я уже очень довольна. Хочу поблагодарить персонал за организацию моего визита на высшем уровне. Я не потратила в пустую ни дня, все мои визиты/консультации/анализы были расписаны наилучшим образом и спланированы заранее в онлайн-режиме.

Я потратила на всю процедуру всего 4 дня в киеве, с учетом консультаций, анализов крови, операции и перевязок.

Для людей, которым нужно планировать даты визита и процедур заранее — эта клиника создала все условия. Спасибо большое за процесс и за результат!

Більше відгуків