ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


ОТОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВУШНИХ РАКОВИН)

Красива форма вух завжди була однією з візитних карток людини. Операція з усунення вроджених та набутих дефектів вушних раковин називається отопластикою. Цей метод ефективно розв’язує будь-які проблеми стосовно форми вушної раковини. Операцію здійснюють за наявності капловухості, непропорційної (надто маленької або великої) мочки вуха, а часом цілковитої або часткової відсутності вушної раковини.

Види отопластики

У пластичній хірургії вуха розрізняють два види отопластики: естетичну та реконструктивну.

  • Естетична отопластика спрямована на виправлення вроджених естетичних вад вух. З її допомогою можна змінити форму вух, їх розташування та розмір.
  • Реконструктивна отопластика має на меті відновлення вушної раковини після травм, опіків або аномалій розвитку.

Отопластика (пластика вушних раковин) у клініці LaserOne фото №1Особливості пластики вушних раковин

Естетична отопластика в основному спрямована на лікування капловухості (відстовбурчених вух). Ці втручання становлять до 95% у структурі всіх операцій на вушних раковинах. У медичному центрі «LaserOne» корекцію форми вух виконують амбулаторно під місцевою анестезією.

Пластика вушних раковин дозволяє під час лише однієї операції змінити форму та положення хряща, через який вухо має відстовбурчений вигляд. Реконструкція вушної раковини є складнішою процедурою, що здійснюється поетапно та потребує тривалого реабілітаційного періоду.

Як виконують отопластику

Пластика вух, яку виконують за сучасною технологією, дає змогу усунути капловухість амбулаторно — лише за 40–60 хвилин під місцевою анестезією. Щоб змінити форму хряща, хірург робить надріз на задній поверхні вушної раковини, видаляє частину хряща, закріплює реконструйовану ділянку спеціальними внутрішніми швами та накладає косметичний шов. Вушну раковину на кілька тижнів фіксують пов’язкою, і пацієнт вирушає додому. Шви знімають через 8–10 днів, після чого пов’язку надягають вже тільки на ніч, аби не пошкодити вухо під час сну.

Протипоказання

  • Алергія до місцевих анестетиків
  • Тяжкі порушення функції печінки та нирок
  • Гострі запальні захворювання шкіри обличчя
  • Вагітність, лактація

На консультації у медичному центрі «LaserOne» пластичний хірург відповість на всі запитання та запропонує оптимальні шляхи розв’язання Ваших проблем.

Фото матеріали

Ціни на отопластику

Отопластика - 1 вухо 14000
Отопластика - 2 вуха 22000
Ушивання мочки вуха 6000
Анестезія 1700

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
ОТОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВУШНИХ РАКОВИН)
| 26 Липня 2022

Месяц назад мне провели операцию оттопластика в клинике Лазерван. Скажу сразу – уши были моим больным местом и хоть некоторые считают лопоухость милой фишкой, я к ним не отношусь. Я даже не делала себе хвост на голове, так как страшно комплексовала, но мой доктор  Гиндич Ольга Андреевна сделала всё на ура. Всего 2 часа операции и у меня ушки уже не оттопыриваются. Спасибо огромное доктору за качественную операцию и очень быстрый результат.

ОТОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВУШНИХ РАКОВИН)
| 12 Квітня 2021

Спасибо Ольге Владимировне за мои красивые ушки!! Нереально рада результату. Всё аккуратно, симметрично, а главное быстро.

ОТОПЛАСТИКА (ПЛАСТИКА ВУШНИХ РАКОВИН)
| 12 Жовтня 2020

Нарешті я знайшла час для відгуку! Проблема з вухами вирішилася, ура! Я більше не відчуваю того жахливого дискомфорту та не помічаю дратуючих поглядів. Вушка акуратненькі, без сумніву почала носити масивні сережки. Щиро вдячна Вадиму Вікторовичу Замковому, незвичайно позитивна людина та майстер свого діла! Дякую, що навіть після операції ви завжди на зв’язку та супроводжуєте пацієнтів  , контролюєте весь процес до остаточної реабілітації. Успіхів!

Більше відгуків

Питання та відповіді

Скільки триває отопластика?

Зазвичай операція триває близько години.

Коли робити операцію (сезон)?

Операцію можна проводити будь-якої пори року.

Коли видно результат після отопластики?

Ефект помітний одразу після операції.

З якого віку роблять пластику вух?

Зазвичай отопластику можна робити починаючи з 5-річного віку.

Який наркоз застосовують під час пластики вух?

Як правило, застосовують місцеву анестезію.

Коли знімають шви?

Шви не знімають. Під час операції накладають шви, які розсмоктуються самостійно.

Як довго гояться рани після операції?

Рани гояться на 7–10 добу.

Коли можна мити голову після отопластики?

Голову можна мити через 5 днів після операції.

Коли можна займатися спортом?

Спортом можна займатися за 3–4 тижні.

Корисні статті

Відновлення після отопластики

Естетична недосконалість вух, капловухість, наслідки захворювань, травми, через які вушна раковина деформувалася — подібні проблеми допомагає вирішити отопластика. Це хірургічне втручання, під час якого лікар реконструює чи гармонізує розміри та форму вух. Залежно від складності операція може здійснюватись під місцевою або загальною анестезією та триватиме від 40–60 хвилин до кількох годин. Як проходить і скільки триває реабілітаційний період після отопластики, з якими обмеженнями зіткнеться пацієнт та коли зможе оцінити отриманий результат?

Детальніше