ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Ін’єкційні процедури

Ін’єкційні методики в косметології — напрям, що динамічно розвивається в естетичній медицині. У своїй практиці ми використовуємо препарати всесвітньо відомих виробників. Ці препарати мають усю необхідну сертифікацію в країнах ЄС, пройшли перевірку часом, довели свою високу ефективність та безпеку.

У клініці лазерної медицини «LaserOne» ми пропонуємо нашим клієнтам такі види ін’єкційних процедур:

Ін'єкційні процедури у клініці LaserOne фото №1Ін’єкції краси – зморшки на лобі, навколо очей та у міжбрівній ділянці. Крім того, за допомогою цієї методики можна «підняти» куточки брів, прибрати зморшки навколо рота тощо.

Біоревіталізація – суть даної процедури полягає у введенні спеціального препарату, що зволожує шкіру, стимулює синтез еластину та колагену, тим самим відновлює її природний колір, усуває дрібні зморшки. Така процедура чудово поєднується з лазерними методиками (наприклад з лазерним фракційним шліфуванням).

Контурна пластика – поширена процедура, яка полягає у введенні спеціальних речовин (філерів), що заповнюють об’єм м’яких тканин. За допомогою цієї процедури можна позбутися глибоких зморшок, атрофічних рубців, зробити більш вираженими вилиці. Завдяки унікальній формулі, введені препарати можуть тривалий час зберігати об’єм та підтримувати красу протягом багатьох місяців.

Контурна пластика губ – один із різновидів контурної пластики. За допомогою філерів різної щільності можна відкорегувати об’єм та форму губ, підкреслити їхні контури. Застосовувані в нашій клініці препарати абсолютно нешкідливі, а ефект від їхнього впливу тішитиме вас та ваших коханих довгий час!

Мезотерапія – метод введення у шкіру мікродоз біологічно активних речовин. Вони можуть вводитись і як монотерапія, і як комплекси, що містять вітаміни, мікроелементи, біостимулятори, антиоксиданти, амінокислоти, екстракти рослин. Ці препарати поліпшують мікроциркуляцію шкіри та стимулюють оновлення клітин. Під час введення голки в рефлексогенні ділянки виникає ефект, подібний до голковколювання. Мезотерапія в ділянці волосистої частини голови стимулює волосяні цибулини, що добре впливає на ріст волосся.

Плазмоліфтинг – метод, заснований на введенні спеціально обробленої власної плазми, яка багата на фактори росту та біологічно активні речовини. Ця процедура стимулює обмінні процеси у шкірі, поліпшує її якість.

Ін’єкційне лікування гіпергідрозу – дає змогу позбутися підвищеного потовиділення на різних ділянках тіла: пахвові западини, кисті рук та стопи. Спеціальний препарат блокує роботу потових залоз на тривалий час.

Кожна з ін’єкційних процедур, яку ми пропонуємо нашим пацієнтам, є абсолютно безпечною. Ефективність лікування підтверджується багаторічною практикою та позитивними відгуками клієнтів.

Фото матеріали