ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Біоідентичні пелети

Останніми роками на ринку медичних послуг з’явився новий напрям — біоідентичні імпланти (пелети). Їх застосовують для розв’язання різних медичних та естетичних проблем: за надмірної ваги, хронічної втоми, зниження статевого потягу, підвищеного рівня цукру в крові, порушення жирового обміну (підвищеного рівня холестерину) тощо.

Біоідентичні пелети — це крихітні гранули, які містять лікарську речовину. Капсулу вводять підшкірно й протягом приблизно 6 місяців відбувається поступове та рівномірне розповсюдження медичного препарату в організмі. Після закінчення терміну дії капсула самостійно розсмоктується. Імпланти не містять штучно синтезованих гормонів. Склад гранули — до 99,9 % рослинного екстракту та менш як 0,1 % стабілізатора, ідентичного натуральному. Пелети виготовляють шляхом стиснення інгредієнтів у спеціальному устаткуванні. За формою кожна з гранул виходить трохи більшою за рисове зерно, приблизно 3 мм в діаметрі й до 10 мм завдовжки.

Як виконують процедуру

Перед здійсненням процедури потрібна обов’язкова консультація фахівця. За потреби лікар може призначити додаткове обстеження (аналіз крові на гормони, консультацію ендокринолога тощо). Біопелету встановлюють у звичайному маніпуляційному кабінеті під місцевою анестезією. Тривалість процедури не перевищує 15 хвилин. Вже наступного дня у пацієнта немає жодних неприємних відчуттів.

Види біоідентичних імплантів:

Біопелети з метформіном
Метформін — препарат, який регулює та нормалізує обмінні процеси в організмі. Метформін знижує рівень глюкози у крові, зменшує апетит. Крім того, цей препарат знижує рівень холестерину, тригліцеридів та ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), що призводить до зниження ризику розвитку атеросклерозу та таких страшних його ускладнень, як інфаркт міокарда та інсульт. Таким чином, біопелети з метформіном можуть застосовувати під час комплексного лікування цукрового діабету, ожиріння та порушення обміну речовин.

Біопелети з NADH
NADH — присутній в організмі людини природний кофермент. Він відіграє ключову роль у метаболічній реакції, яка генерує енергію. З віком рівень NADH знижується. Але клінічно доведено: застосування препарату збільшує та відновлює рівень енергії, що виробляє кожна клітина організму. Біопелета з NADH допоможе організму використати весь потенціал, закладений природою. Цей препарат підвищує продуктивність мозку, витривалість та перешкоджає старінню організму.

Показання до проведення процедури

  • Комплексне лікування ожиріння
  • Синдром хронічної втоми
  • Зниження лібідо
  • Порушення вуглеводного та жирового обміну (у тому числі підвищення рівня холестерину та тригліцеридів)

Протипоказання

  • Вагітність і лактація
  • Гострий інфаркт міокарда
  • Хронічні захворювання печінки

Ціни на біоідентичні пелети

Установка біоідентичної пелети (1 од) 22000

Відгуки клієнтів

Залишити відгук
Біоідентичні пелети
| 08 Лютого 2022

Устанавливала пеллеты для похудения в клинике пару месяцев назад, так как вес стоял несколько лет и ничего не помогало. Специалист Атаманчук Каролина очень скурпулёзно подошла к данному вопросу. Собрала полную информацию о моих пожеланиях, я сдала необходимые анализы и доктор установила пеллеты , которые подходят именно мне по моим анализам. И я начала медленно, но уверенно терять лишние килограммы, спорт при этом подключила для того чтоб сделать рельефное тело. Вес не возвращается, самочувствие отличное. Хорошая штука эти пеллеты, рекомендую!