ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Як підібрати привабливу форму губ

Контурна пластика спеціальними філерами, що біодеградуються, дозволяє швидко і безпечно надати губам бажаного об’єму, підправити форму або усунути асиметрію. Щоб втілити мрії в реальність, потрібен лише один візит до клініки. Відновлювальний період триватиме 4–7 днів і не вимагатиме жорстких обмежень. Щоб обговорити бажану форму та розмір губ, а також виключити можливі побічні ефекти перед процедурою проводиться попередня консультація. Як підібрати гарну форму при збільшенні губ, чи завжди можна отримати бажаний результат і який догляд потрібний після процедури, щоб зберегти ефект?

Різні форми збільшення губ

Для отримання бажаного результату лікар-косметолог проводить ін’єкції препаратами на основі гіалуронової кислоти. Філером може коригуватися лише верхня/нижня губа або обидві одночасно. Залежно від обраного способу введення препарату, його кількості, типу та зони корекції отримують різну форму.

Перлинні

Така форма передбачає введення філера лише у нижню губу. При цьому підкреслюється контур, збільшується об’єм. Нижня губа стає більшою за верхню, при цьому риси обличчя пацієнтки пом’якшуються.

Французькі

Щоб досягти природного ефекту збільшення об’єму та створити контур, що повторює букву «О», косметолог вводить препарат за контуром нижньої губи. При обробці верхньої губи лікар залишає недоторканими куточки та центр.

«Крила ангела»

Після введення філера у верхню губу її куточки стають вужчими, бічні межі виділяються, а «арка Купідона» подовжується — форма нагадує крила. Нижня губа набуває рівномірної припухлості.

Голівудські

Щоб отримати таку форму, лікар виділяє «арку Купідона» та вводить препарат в обидві губи для рівномірного збільшення об’єму та створення ефекту припухлості.

Рубінові

Підходять пацієнтам, які хочуть отримати максимально можливий об’єм, зберегти природний зовнішній вигляд. Вибраний філер вводиться по всьому периметру верхньої та нижньої губи.

«Мона Ліза»

За такої форми куточки рота піднімаються, створюється легкий ефект посмішки.

«Дуга Купідона»

Для отримання такого ефекту косметолог формує чітку лінію верхньої губи та виділяє поглиблення.

Класичні

Лікар вводить препарат за природним контуром верхньої та нижньої губи, створюючи чіткий контур і збільшуючи їх обсяг.

Як визначити, яка форма губ підійде

Обговорити можливі варіанти збільшення чи корекції форми губ необхідно на попередній консультації. При цьому косметолог клініки LaserOne враховує побажання пацієнток. Лікар обов’язково оцінює, чи нова форма губ при збільшенні виглядатиме гармонійно і поєднуватиметься з особливостями зовнішності. Наприклад, лікар порекомендує форму «рубін» пацієнткам, у яких відстань від підборіддя до носа досить велика, інакше нові губи можуть виглядати неприродно та зіпсувати зовнішній вигляд. А форму «Мона Ліза» часто обирають для ефективної корекції вікових змін.

У яких випадках неможливо досягти бажаного

За деяких анатомічних особливостей корекція філерами не дасть бажаного результату або виявиться неефективною:

  • Форма губ пацієнтки «крило чайки». Найчастіше за створення такої форми відповідає гіпертонус губної частини кругового м’яза рота. Через таку особливість губи підвертаються всередину. Якщо ввести препарат на основі гіалуронової кислоти, він накопичуватиметься з боку слизової оболонки губ, а зовні жодного результату не вийде.
  • Дуже довга верхня губа, яка опускається нижче, ніж край верхнього ряду зубів. Така форма може бути вродженою особливістю пацієнтки або розвиватись під дією вікових змін. Ін’єкційні процедури не допоможуть — лікар порекомендує операційні методики.
  • Тонкі губи. За допомогою ін’єкційних препаратів їх можна буде трохи збільшити та змінити форму, проте досягти значного додаткового об’єму неможливо. Якщо ввести занадто багато філера, замість гарного ефекту припухлості сформуються неестетичні валики під шкірою.

Як зберегти нову форму губ: рекомендації

Щоб нова форма і розмір губ тішили якнайдовше, у перший день потрібно відмовитися від використання косметики. На період близько доби після корекції бажано виключити надто гарячу їжу та напої. Потрібно обов’язково обробляти губи препаратами, які порадить косметолог. Важливо також на тиждень відмовитися від будь-якого перегріву в сауні, лазні, солярії та навіть у ванній кімнаті з надто гарячою водою. Вже на 5–7 день після корекції пацієнтка може повернутися до звичайного життя.

Вибрати відповідну форму губ, яка максимально відповідає уявленням пацієнтки про красу і гармонійно поєднується із зовнішністю, можна лише за одну консультацію. Лікар-косметолог надасть детальну інформацію про очікувані результати, розповість про період відновлення та надасть рекомендації щодо догляду.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Дубовенко Алла Володимирівна