ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

5 міфів про лабіопластику

Особливості вікових змін, гормональні порушення, наслідки перенесених захворювань можуть призвести до збільшення малих статевих губ. У поодиноких випадках така аномалія буває вродженою. Зміни можуть бути незначними і ніяк не вплинуть на якість життя або психологічний комфорт жінки — у такому разі вони не вимагають корекції. Але часто збільшення статевих губ призводить до виникнення проблем, наприклад, при заняттях спортом, носінні одягу, що облягає. Такий косметичний дефект іноді не вписується в уявлення жінки про красу та сексуальність або створює психологічні складнощі. У таких випадках варто звернутися за консультацією до хірурга.

Виправити ситуацію може лабіопластика — це пластична операція, під час якої усуваються косметичні дефекти статевих губ. У клініці LaserOne таке втручання найчастіше проводиться під місцевою анестезією за допомогою інноваційного лазерного обладнання, а період реабілітації проходить у більшості випадків доволі легко. При цьому існує безліч вигадок про цю процедуру. Розберемо найпопулярніші міфи про те, які наслідки лабіопластики можуть виникнути.

Міф 1: операція призведе до зменшення чутливості

Часто пацієнтки переживають, що ускладнення після лабіопластики або невдала лабіопластика можуть спричинити зменшення ерогенної чутливості у ділянці статевих губ. Але добре виконана інтимна пластика не може призвести до таких наслідків. Проведення операції варто довірити лише досвідченому кваліфікованому пластичному хірургу, який точно знає, які зони не можна зачіпати під час втручання. Короткочасна втрата чутливості можлива у періоді реабілітації, але вже за 1–2 місяці після лабіопластики вона повністю відновлюється.

Міф 2: після лабіопластики не можна народжувати

Багато жінок запитують, чи варто робити лабіопластику, якщо в майбутньому планують вагітність. Проведена операція ніяк не вплине на можливості народити природним шляхом. Під час вагітності таке втручання проводити не можна (про всі протипоказання лабіопластики лікар докладно розповість на консультації), а на момент пологів всі тканини повністю загояться і відновляться.

Міф 3: відновлюватись доведеться довго, залишаться помітні рубці після лабіопластики

Суворо дотримуйтесь нескладних рекомендацій лікаря в період реабілітації — і через пів року сліди втручання будуть практично непомітні. Операція зі зменшення статевих губ здійснюється безкровним малотравматичним лазерним методом. Хірург накладає шов, що саморозсмоктується, тож його не потрібно буде знімати. Набряклість, незначні болючі відчуття або дискомфорт можуть зберігатися у пацієнтки близько 5–7 днів після втручання, а повне загоєння після лабіопластики настає вже за 2–3 тижні.

Міф 4: партнер зрозуміє, що було проведено інтимну пластичну операцію

За дотримання правил реабілітаційного періоду через 4–6 місяців практично неможливо визначити, чи виконувалося таке втручання.

Міф 5: це шкідливо для здоров’я та порушить баланс мікрофлори

У багатьох випадках збільшені, негарні статеві губи стають не тільки косметичним дефектом. Через постійне тертя статеві губи, що звисають, можуть травмуватися, а це призводить до появи подразнень, попрілостей, запальних процесів. У таких ситуаціях операція навіть необхідна для відновлення здоров’я. При цьому втручання не вплине на баланс мікрофлори і не порушить захисну функцію малих статевих губ. А щоб виключити появу будь-якого ускладнення лабіопластики, пацієнту необхідно суворо дотримуватись рекомендацій лікаря у період реабілітації.

На попередній консультації пластичний хірург докладно відповість на всі ваші запитання, розкаже детальніше щодо прогнозованого результату та особливостей періоду реабілітації.

Автор: Пластичний хірург Жигунова Ольга Володимирівна