ціни
Київ, вул. Московська, 46/2


Видалення бородавок лазером

Що таке бородавка

Привабливий та доглянутий зовнішній вигляд шкіри людини може зіпсувати поява бородавок. Це доброякісні утворення, які спричинює папіломавірус людини (ВПЛ). Новоутворення можуть розташовуватися на будь-якій ділянці тіла, їх розміри варіюються від 1–2 мм до 10 і більше. Більшість видів бородавок не викликають болю чи істотного дискомфорту, крім естетичного. Досвідчені дерматологи клініки «LaserOne» здійснять безпечне та безболісне видалення бородавки у Києві.

Для потрапляння в організм папіломавірусу досить ледь помітного порізу бритвою або садна на пальці — ВПЛ проникає через різні травми шкіри, подряпини, ушкодження. Вірус передається контактним шляхом, тому заразитися можна у громадських місцях (наприклад, у фітнес-клубах, басейнах) за недотримання правил особистої гігієни або під час контакту з носієм. За даними експертів, носіями вірусу можуть бути близько 70 % населення земної кулі, але проявляється ВПЛ протягом 1–2 місяців, іноді кількох років. Спровокувати зростання бородавок здатні ушкодження шкірних покривів на тлі низького імунітету, постійних стресів, гормональних збоїв, а також ігнорування правил гігієни.

Які види бородавок можна видалити в клініці «LaserOne»?

 1. Прості — це найпоширеніші округлі новоутворення коричневого, сірого, жовтого або тілесного кольору з нерівними краями та грубою поверхнею, що ороговіла. Розташовуються на будь-яких ділянках шкіри тіла.
 2. Підошовні — щільні множинні розростання шкіри з роговим шаром на стопах. Часто виникають внаслідок носіння незручного або неякісного взуття, бувають болючими.
 3. Плоскі — невеликі узвишшя над рівнем шкіри, які мають гладку поверхню. Нерідко локалізовані на стопах та тильній стороні кистей, а також на обличчі.
 4. Ниткоподібні — м’які новоутворення, часто розташовані на «ніжці», розміром від 1–2 мм до кількох сантиметрів. Місцями локалізації може бути шкіра шиї, пахвової ділянки.

Лазерне видалення бородавок

Незалежно від кількості утворень, позбутися їх ви можете лише за один візит до клініки «LaserOne». Перед видаленням дерматолог обов’язково здійснює діагностику та огляд за допомогою дерматоскопа. Якщо діагноз підтверджується, лазерне видалення можна призначити відразу після консультації. Процедуру виконують швидко та безкровно завдяки використанню СО2 лазера SmartXide DOT (DEKA, Італія). Найтонший промінь лазера повністю видаляє бородавку.

Показання до проведення процедури

 • Для усунення косметичного дефекту та відновлення привабливого зовнішнього вигляду уражених ділянок шкіри
 • Аби запобігти випадковим пошкодженням під час зачіпання бородавки
 • Для мінімізації онкогенного ризику
 • Аби не допустити розростання новоутворень

Переваги

 • Не травмуються навколишні тканини
 • Немає кровотеч
 • Відсутній ризик інфікування
 • Не залишається жодних слідів на місці видалення
 • Загоєння відбувається через кілька днів
 • Повторний візит до лікаря не потрібен

Протипоказання

 1. Період лактації та вагітності
 2. Онкологічні захворювання
 3. Цукровий діабет

За виникнення шкірних новоутворень рекомендовано якнайшвидше проконсультуватися з лікарем і, за наявності показань, видалити бородавку. Запишіться на прийом до дерматолога клініки «LaserOne» — наш адміністратор підбере оптимальний для Вас час.

Ціни на лазерне видалення бородавок

До 5 мм діаметр (1 од.) 500
6-9 мм діаметр (1 од.) 800
Більше 9 мм діаметр (1 од.) 1000
Анестезія 300