ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Види омолодження обличчя

За підтримку молодості шкіри відповідають волокна колагену та еластину. На жаль, з віком їх виробіток знижується, зменшується еластичність шкіри. Це призводить до появи зморшок, заломів, втрати пружності та провисання шкіри. На щастя, в 21-му столітті повернути красу можна без операції або ін’єкцій — для цього існують різні види омолодження обличчя. Які процедури для боротьби з ознаками старіння пропонують сьогодні лікарі-косметологи, у чому їх відмінності та як вибрати найефективніший метод?

Які види омолодження шкіри обличчя існують

1.   Фракційне лазерне омолодження.

Фракційне лазерне омолодження (лазерне шліфування) — це одна з найінноваційних та найефективніших технологій омолодження. Процедура проводиться за допомогою СО2-лазера і передбачає точковий вплив на шкіру, при якому чергуються пошкоджені та неушкоджені ділянки. Лікарі-косметологи клініки LaserOne використовують сучасну систему SmartXide DOT компанії DEKA (Італія). Апарат дозволяє проводити ультра-точне налаштування під потреби кожного пацієнта. Лазерне шліфування шкіри прискорює природні відновлювальні процеси в десятки разів. В результаті стимулюється утворення нових волокон еластину та колагену, молоді клітини ростуть швидше. Відновлюється пружність шкіри, усуваються або суттєво зменшуються зморшки та пігментні плями, повертається здоровий колір обличчя. Для досягнення стійкого ефекту, який триватиме близько 2–3 років, лікар індивідуально підбере необхідну кількість процедур: достатньо 2–3 з інтервалом в 4 тижні.

Переваги фракційного лазерного шліфування:

  • можна проводити в будь-якій зоні без обмежень;
  • сеанс займає мінімум часу;
  • результат зберігається тривалий час;
  • мінімум болісних відчуттів чи їх відсутність при застосуванні анестетика;
  • швидка реабілітація за 3–7 днів.

2.   Омолодження ербієвим лазером.

Ця технологія є альтернативним методом лазерного омолодження. Дія лазерного імпульсу призводить до випаровування верхнього шару епідермісу, в результаті стимулюються процеси відновлення у шкірі, вироблення колагену та еластину. Основна відмінність цієї технології — менша довжина хвилі та проникнення лазерного променя на меншу глибину порівняно з CO2-лазером. Досягається щадний вплив, при цьому обробка CO2-лазером забезпечує кращий ефект і більш стійкий результат.

3.   Омолодження неодимовим лазером.

Такий лазер прогріває внутрішній шар шкіри на глибину до 8 мм. Це призводить до ущільнення колагену, стимуляції обмінних процесів та підтяжки шкіри. До переваг методу відноситься відсутність болісних відчуттів та малотравматичний вплив. Неодимовий лазер допоможе у боротьбі з дрібними зморшками, пігментацією, судинними зірочками. Але його ефективність нижча, ніж в інших видів лазерного омолодження.

4.   Фотоомолоджування (IPL).

Ця апаратна методика передбачає вплив на шкіру світловими імпульсами (Intense Pulsed Light — інтенсивне пульсуюче світло). Спеціальне обладнання для фотоомолодження генерує короткі спалахи, під дією яких руйнуються надмірно пігментовані та пошкоджені клітини, стимулюється регенерація. Показує непогані результати при усуненні вікової гіперпігментації, дає слабкий ефект омолодження.

5.   Хімічні пілінги.

У ході процедури косметолог підбирає потрібний склад, який містить активні речовини різного рівня дії. При їх нанесенні на шкіру пацієнта клітини, що ороговіли, відлущуються, прискорюються процеси утворення колагену. Лікар порекомендує поверхневі, серединні або глибокі пілінги — останні є травматичними. Ця техніка омолодження дешевша за лазерні методи, але ефективність пілінгів набагато нижча.

6.   Дермабразія.

Дермабразія — це механічне шліфування шкіри, яке виконується за допомогою спеціального апарату. У процесі процедури косметолог видаляє верхній шар шкіри, регулюючи інтенсивність впливу. Ефект ґрунтується на прискоренні регенерації шкіри, механічному усуненні дефектів верхнього шару шкіри. Найбільш «агресивні» види дермабразії передбачають тривалу реабілітацію терміном у кілька місяців, більш щадні також доволі травматичні, при цьому поступаються в ефективності лазерному шліфуванню.

Інноваційне фракційне лазерне омолодження допоможе досягти відмінних результатів за мінімального відновлювального періоду. Ця технологія є однією з найефективніших та найбезпечніших процедур. На консультації лікар-косметолог розповість про всі доступні методики безопераційного омолодження обличчя та порекомендує відповідні варіанти для вирішення завдань пацієнта.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Дубовенко Алла Володимирівна